الکتروموتور ضد انفجار ATB sever | قیمت ATB SEVER انواع و جزئیات

 

الکتروموتور ضد انفجار  ATB SEVER  از قدیمی ترین الکتروموتور های تولید شده در اروپاست. کمپانی ATB SEVER در سال 1923 در چنوب شرقی اروپا تاسیس گردید. این مجموعه در ابتدا با نام sever شروع به کار نمود اما پس از مدتی عنوان خود را به ATB SEVER  تغییر داد. این تغییر عنوان در سال 2005 ایجاد شد هنگامی که مجموعه SEVER خصوصی سازی شد و پس ایجاد شعب مختلف در سرتاسر دنیا محصولات خود را به تجهیزات الکترومکانیکی مورد استفاده در معادن و سیستم های انرژیک ارتقاء داد. 

 

الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER

 

 

انواع الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER 

درست است که الکتروموتور ضد انفجار  ATB SEVER قدیمی ترین محصول مجموعه ATB SEVER است اما همین الکتروموتور در سری ها و انواع مختلف تولید می گردد. و کاربرد های گوناگونی دارند.  توان، سایز، اندازه فریم، جنس و کلاس حرارتی در هر مدل متفاوت می باشد. 

 

برای مشاهده مشخصات فنی این الکتروموتور و دانلود کاتالوگ آن بر روی نام آن کلیک نمایید. 

 

 

الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER 

 

ATB SEVER

 

الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER  از جمله الکتروموتور هایی است که به داشتن راندمان بالا و طراحی منحصر به فرد در میان سایر الکتروموتور ها مشهور است. این مدل الکتروموتور علاوه بر کشور هایی چون آلمان، استرالیا و سایر کشور های اروپایی، جایگاه خوبی در ایران پیدا کرده است. الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER در دو دسته عمده ی الکتروموتور های ولتاژ پایین و ولتاژ بالا تولید می شود که هر دسته زیر مجموعه ای متنوع با سایز های گوناگون دارد. در بین تمامی اجزای این دو مجموعه، ماکسیمم توان تولیدی در گروه الکتروموتور های ولتاژ پایین 2000 و در گروه الکتروموتور های ضد انفجار ولتاژ بالا 25000 کیلو وات می باشد. تعداد قطب های این مدل الکترموتور ضد انفجار 2، 4، 6 و 8 می باشد. الکتروموتور های ضد انفجار ATB SEVER  در بعضی از سری ها از آلومینیوم و بقیه سری ها از چدن ساخته شده است. کلاس حفاظتی و یا همان IP درج شده بر روی پلاک این الکتروموتور ضد انفجار برابر با 55 می باشد. این بدان معناست که می تواند در برابر جت آب و میزان کمی گرد و غبار مقاومت نماید. 

 

 

 

تعمیرات الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER 

 

تعمیر

برند ATB SEVER در دو پارامتر کیفیت و راندمان، گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است. تمامی تجهیزات از جمله الکتروموتور های ضد انفجار تولیدی توسط این کمپانی چنان چه در شرایط ایده آلی کار کنند، هرگز دچار عیب جدی نمی شوند. منظور از شرایط ایده آل ساعات کاری معقول و ناپیوسته و اجتناب از قرار دادن این الکتروموتور در شرایط محیطی نامناسب مانند دمای بسیار کم یا زیاد و یا گرد و غبار بسیار زیاد است. از دیگر مواردی که باید در مورد این نوع الکتروموتور رعایت کرد، بازبینی دوره ای و تعویض قطعات فرسوده و معیوب می باشد. چنان چه با رعایت تمامی این موارد به هر دلیلی نیاز به تعمیر الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER  و یا تعویض قطعات آن داشتید با متخصصان ما در هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER 

 

لیست قیمت

قیمت الکتروموتور ATB SEVER بستگی به پارامتر های گوناگونی دارد. برای مثال میزان توان، متریال به کار رفته در الکتروموتور و هم چنین سایز آن از جمله پارامتر هایی هستند که تا میزان زیادی بر روی قیمت الکتروموتور ضد انفجار تاثیر می گذارند. داشتن این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب الکتروموتور مناسب با بهینه ترین قیمت تاثیر مطلوبی بگذارد. اما چنان چه خواستار اطلاع از قیمت این الکتروموتور و سایر الکتروموتور های رقیب هم چون زیمنس هستید با متخصصان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر ارائه جدید ترین قیمت ها، به شما در انتخاب مناسب ترین الکتروموتور کمک نمایند. 

 

 

 

 

 

کاربرد الکتروموتور ضد انفجار ATB SEVER

 

  •  کارخانه تولید آرد
  • در صنایع غذایی
  • در صنایع نفت و گاز 
  •  در پالایشگاه ها و پتروشیمی
  •   در داروسازی 
  •  در رنگ سازی 
  •   در صنایع نساجی 
  •   معادن 
  •