الکتروموتور ضد انفجار Coel | قیمت الکتروموتور ضد انفجار Coel انواع و جزئیات

الکتروموتور ضد انفجار Coel، پر فروش ترین محصول کارخانه Coel است. کمپانی Coel، یک کمپانی دینامیک بوده که در زمینه تولید محصولات الکترومکانیکی از جمله الکتروموتور ها بیش از 30 سال تجربه دارد. بیشتر محصولات طراحی و تولید شده توسط کمپانی Coel، محصولاتی هستند که پس از بررسی دقیق نیاز مشتری و با توجه به خواست آنها طراحی شده اند. 

تمامی محصولات کمپانی Coel، از جمله الکتروموتور ضد انفجار Coel دارای گواهی نامه ی ATEX, IECEX, INMERO, CSA هستند. هم چنین می توانید اطمینان داشته باشید که پس ار سفارش هر محصولی از کمپانی Coel، محصول مورد نظرتان راس زمان مقرر به دست شما خواهد رسید. بزرگترین تفاوت الکتروموتور ضد انفجار Coel  نسبت به سایر رقبا این است که علاوه بر داشتن گواهی نامه ISO9001، با استفاده از فناوری های بسیار پیشرفته تولید می شود. شعار کمپانی Coel نیز این است: ” قدرت ما، اراده ما برای بهبود است”. 

 

الکتروموتور ضد انفجار COEL

 

انواع الکتروموتور  Coel

الکتروموتور coel در انواع و سری های گوناگون تولید می شود. این سری ها شامل الکتروموتور ضد انفجار کوئل سری F، الکتروموتور ضد انفجار کوئل سری FK، الکتروموتور ضد انفجار کوئل سری FM، الکتروموتور ضد انفجار کوئل سری SW می باشد. این سری ها هر کدام کلاس حفاظتی IP ، کلاس دمایی، دور و توان مخصوص به خود را دارند. 

 

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر سری بر روی نام آن کلیک نمایید. 

 

الکتروموتور ضد انفجار COEL 

 

COEL

الکتروموتور ضد انفجار COEL کاملا بسته بود و تهویه درون آن به خوبی انجام می گیرد. تمامی مدل های این سری از سایز فریم 225 تا 315 از چدن تشکیل شده اند و دیگر سری های جنس آلومینیومی دارند. این الکتروموتور ضد انفجار زیر دسته گروه موتور های DC  است که طول عمر بالایی دارند. قدرت و استحکام این مدل الکتروموتور سبب می شود که در برابر فشار های کاری سنگین به خوبی مقاومت نماید. بر روی پلاک الکتروموتور COEL کلاس حفاظتی و یا IP برابر با 55 درج شده است. این بدان معنی است که در برابر ورود مقدار کمی گرد و غبار و پاشش آب مقاوم می باشد. 

 

تعمیرات الکتروموتور ضد انفجار 

 

تعمیر

الکتروموتور ضد انفجار COEL  بر خلاف این که برند بسیار معروفی نیست ولی کیفیت بالایی داشته و به ندرت دچار عیب می شود. اما شرایط کارکرد ایده آل و مناسب می تواند عمر آن را تا میزان بسیار زیادی افزایش بدهد. منظور از شرایط ایده آل ساعات کاری معقول و ناپیوسته، توجه به کلاس حفاظتی و ممانعت از ورود گرد و غبار و آب تا میزان توصیه شده در پلاک، عدم استفاده در شرایط آب و هوایی نا مناسب و بازبینی و سرویس کاری منظم می باشد. اما چنان چه با رعایت تمامی این موارد باز هم الکتروموتور ضد انفجار شما دچار عیب گردید و یا نیاز به تعویض قطعات داشت با مشاوران ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور ضد انفجار COEL 

 

لیست قیمت

قیمت الکتروموتور های ضد انفجار تا میزان زیادی به دور تولیدی، توان بر حسب اسب یا کیلو وات، جنس بدنه، میزان حفاظت و کلاس های دمایی بستگی دارد. مسلم است که هرچه توان الکتروموتور بالاتر باشد و جنس مرغوب تر نیز در بدنه ان به کار رفته باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود. علاوه بر تمامی این موارد برند الکتروموتور نیز بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. با دانستن این اطلاعات می توانید الکتروموتور ضد انفجار بهتر، با قیمت مناسب تری را انتخاب کنید. اما متاسفانه به دلیل نوسانات ارز و بی ثباتی بازار داخلی قیمت الکتروموتور های ضد انفجار از جمله COEL ثابت نیست و باید به شکل روزانه آن را استعلام نمود.

بنابراین چنان چه خواستار خرید الکتروموتور ضد انفجار coel و یا الکتروموتور های مشابه هستید می توانید با واحد فروش ما در هومان صنعت تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص انتخاب بهترین الکتروموتور ضد انفجار و به روز ترین قیمت ها به شما هم وطنان عزیز می باشند. 

 

کاربرد 

 

الکتروموتور ضد انفحار Coel کاربرد های متفاوتی دارد از جمله این کاربرد ها می توان موارد زیر را نام برد: 

  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در معادن مخصوصا معادن زغال سنگ 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در صنعت سیمان 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در کارخانه جات نساجی 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در کارخانه غلات 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel  در پالایشگاه ها 
  • الکتروموتور ضد انفجار  Coel در سکو های نفتی 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در نیروگاه ها 
  • الکتروموتور ضد انفجار Coel در صنایع داروسازی