الکتروموتور لوهر | قیمت الکتروموتور لوهر انواع و جزئیات

 

الکتروموتور لوهر از جمله محصولات اصلی شرکت  لوهر است. قدمت کمپانی LOHER به 124 سال می رسد. زمانی که هانریش لوهر در سال 1895 آن را تاسیس نمود. کیفیت الکتروموتور لوهر چندان بالا است که پس از گذشت سالیان دراز هم چنان در بازار صنعتی کشورهای مختلف از جمله ایران، حرف های زیادی برای گفتن دارد. کمپانی لوهر سعی کرده است که با پیشرفت فناوری، ویژگی الکتروموتور های خود را ارتقاء داده به شکلی که الکتروموتور لوهر تنها محدود به یک سری نیست بلکه در شکل ها و ولتاژ های گوناگون موجود است. 

 

الکتروموتور لوهر

 

انواع الکتروموتور لوهر 

 

 باید خاطر نشان کرد که الکتروموتور لوهر سری های گوناگونی دارد و همین موضوع باعث شده که کاربرد های آن در هر صنعتی به چشم بیاید. معروف ترین سری های الکتروموتور لوهر عبارتند از :

• الکتروموتور لوهر  معمولی سه فاز

• الکتروموتور لوهر مدل اسلیپرینگ

• الکتروموتور لوهر با ولتاژ پایین

• الکتروموتور لوهر با ولتاژ بالا

• الکتروموتور ترمز دار لوهر

 

 

 

 

الکتروموتور لوهر سه فاز معمولی 

الکتروموتور لوهر سه فاز معمولی

 

الکتروموتور لوهر سه فاز معمولی از برترین الکتروموتور های ساخته شده در کشور آلمان بوده که جایگاه ویژه ای نیز در بازار داخلی ایران پیدا کرده است. مهم ترین وجه برتری و تمایز این الکتروموتور نسبت به سایر رقبا تنوع آن در میزان دور، فرکانس و توان تولیدی است. چنین ویژگی ای سبب می شود که از نظر کاربردی انعطاف پذیری بالایی پیدا کرده و در صنایع بسیار متنوعی هم چون پتروشیمی، ذوب فلزات و صنایع غذایی مورد استفاده قرار بگیرد. از دیگر ویژگی های مهم الکتروموتور لوهر می توان به یک پارچگی مهندسی در حین تولید و اسمبل کردن قطعات اشاره کرد. این ویژگی سبب کاهش افزایش راندمان و اطمینان به الکتروموتور می شود. 

همانطور که اشاره کردیم الکتروموتور لوهر در مدل های گوناگون به بازار عرضه می شود و میزان توان و کلاس حفاظتی در هر مدل متفاوت است. بیشترین توان تولیدی این برند الکترموتور 1400 کیلو وات و کلاس حفاطتی آن شامل IP های 55، 56 و 65 می باشد. منظور از کلاس حفاظتی میزان مقاومت الکتروموتور در برابر ذرات مایع و جامد می باشد. جنس بدنه الکتروموتور لوهر از چدن و در برخی از مدل ها آلومینیوم است که در دو نوع پایه دار و فلنج دار به بازار عرضه می شود. 

 

 

 

تعمیرات الکتروموتور لوهر 

 

تعمیر

الکتروموتور لوهر از متریال مرغوب و با استفاده اتوماسیون پیشرفته ای ساخته شده است. بنابراین به ندرت دچار عیب جدی شده و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کند. با این حال افزایش طول عمر و دوام این الکتروموتور بسته به شرایط خاصی دارد. برای مثال نباید بار بیش از حد به آن وارد نمود و یا این که آن را در شرایط دمایی نامناسب قرار داد. هم چنین الکتروموتور لوهر باید در مدت زمان معقولی کار کرده و از روشن گذاشتن آن در ساعات کاری سنگین و طولانی اجتناب کرد. از دیگر مواردی که عمر این الکتروموتور را افزایش می دهد، بازبینی و سرویس های دوره ای و منظم است. در هر باز بازرسی باید الکتروموتور را تمیز و قطعات فرسوده را تعویض نمود. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط بنا به هر دلیلی الکتروموتور شما معیوب شد جهت رفع آن با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. متخصصان ما در سریع ترین زمان نسبت به تعمیرات الکتروموتور لوهر اقدام می نمایند. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور لوهر 

 

لیست قیمت

قیمت الکتروموتور ها تا حد زیادی به متریال به کار رفته در آن ها، میزان توان و دور تولیدی آن ها بستگی دارد. هر چه میزان این پارامتر ها بالاتر بوده و جنس الکتروموتور نیز مرغوب تر باشد مسلما قیمت آن نیز بالاتر می رود. دانستن تمامی این اطلاعات به انتخاب بهتر الکتروموتور از نظر اقتصادی کمک می نماید. ولی متاسفانه نمی توان لیست قیمت ثابتی از الکتروموتور ها را ارائه کرد. زیرا در چند سال اخیر نوسانات ارز سبب ناپایداری قیمت انواع الکتروموتور ها از جمله لیست قیمت الکتروموتور لوهر شده است. بنابراین چنان چه قصد خرید الکتروموتور لوهر و یا الکتروموتور های مشابه از جمله الکتروموتور ABB را دارید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر ارائه جدید ترین قیمت ها شما را در انتخاب مناسب ترین الکتروموتور یاری نمایند. 

 

 

کاربرد الکتروموتور لوهر 

 

از کاربرد های الکتروموتور لوهر میتوان موارد زیر را نام برد :

• الکتروموتور لوهر در پتروشیمی

• الکتروموتور لوهر در فولاد سازی

• الکتروموتور لوهر در کارخانجات تولید اتومبیل

• الکتروموتور لوهر در نیروگاه ها

• الکتروموتور لوهر در پتروشیمی

• الکتروموتور لوهر در کارخانه ذوب فلزات

• الکتروموتور لوهر در صنایع کاشی و سرامیک