الکتروموتور موتوژن انواع و جزئیات

الکتروموتور موتوژن بهترین الکتروموتور تولید شده در بازار داخلی ایران می باشد. شرکت موتوژن در سال 1353 در تبریز تاسیس شد. موتوژن توانست در طی 45 سال، بازار الکتروموتور ایران را با قدرت به دست بگیرد. محصولات کمپانی موتوژن به سه دسته مهم الکتروموتور های صنعتی، الکتروموتور های خانگی و الکتروپمپ تقسیم میشوند. خط مشی موتوژن استفاده از کارشناسان جوان و با انگیزه می باشد. هدف اصلی آن نیز افزایش سطح رضایت مشتریان و تامین خواسته های آن ها می باشد. 

موتوژن هم چنین به کسب جوایز ارزنده در زمینه واحد نمونه صنعتی، صادرکننده نمونه، تولیدکننده صنعتی نمونه در زمینه مواد نفتی و غیرنفتی نائل آمده است. 

 

الکتروموتور موتوژن

انواع الکتروموتور موتوژن 

 

از سری های معروف الکتروموتور موتوژن میتوان موارد زیر را نام برد: 

 

  • الکتروموتور موتوژن سه فاز آلومینیومی سری TEFC

 

  • الکتروموتور  موتوژن سه فاز چدن 

 

  • الکتروموتور  موتوژن تک فاز با دو خازن 

 

  • الکتروموتور  موتوژن تک فاز با یک خازن 

 

  • الکتروموتور موتوژن برای کولر 

 

  • الکتروموتور موتوژن مشعلی 

 

از دیگر سری های الکتروموتور موتوژن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی آن کلیک کنید.

 

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز آلومینیومی

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز آلومینیومی

 

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز با بدنه آلومینیومی از جمله الکتروموتور های صنعتی موجود در بازار ایران است که گوی سبقت را از رقبای خارجی خود ربوده است. این الکتروموتور در 53 تیپ گوناگون تولید شده که هر کدام در اندازه فریم، قدرت خروجی، توان، وزن و گشتاور متفاوت می باشند. اما بیش ترین توان خروجی این الکتروموتور 18.5 کیلووات است. روتور تمامی این الکتروموتور ها از نوع قفسه سنجابی بوده و کلاس حفاظتی آن IP54 می باشد. این کلاس حفاظتی بیان می کند که الکتروموتور موتوژن آلومینیومی می تواند در برابر قطرات آب مقاومت کرده ولی ذرات گرد و غبار را به طور کامل نمی تواند تحمل کند. علاوه بر این این مدل الکتروموتور صنعتی تمامی دور موتور های مورد نیاز در صنعت یعنی 750، 900، 1400 و 3000 دور بر دقیقه را می تواند تولید نماید به همین دلیل جایگزین بسیار مناسبی برای الکتروموتور های خارجی شده است.

 

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز چدنی

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز چدنی

 

 

الکتروموتور موتوژن معمولی سه فاز چدنی از دیگر الکتروموتور های به نام در عرصه صنعت است. این الکتروموتور تقریبا در 180 تیپ تولید شده است که همانند سری قبل در وزن، ابعاد، میزان توان و راندمان متفاوت می باشد. تنها وجه مشترک این تیپ ها در جنس بدنه و نوع روتور بوده که به ترتیب از چدن و قفسه چدنی است. در بین تمامی این کلاس ها، بیش ترین اندازه شافت 42 میلی متر و بیش ترین توان 400 کیلو وات می باشد. IP و یا همان کلاس حفاظتی الکتروموتور موتوژن چدنی دقیقا همانند سری آلومینیومی آن است که در برابر پاشش آب مقاوم بوده ولی گرد و غبار را نمی تواند به طور کامل تحمل نمیاد.

 

 

 

تعمیر

تعمیرات الکتروموتور موتوژن 

 

تعمیرات الکتروموتور موتوژن به واسطه داخلی بودن این محصول، خوش بختانه امری ساده است. زیرا در صورت معیوب شدن یک قطعه و نیاز به تعمیر و تعویض و آن، قطعه یدکی آن به راحتی در بازار ایران موجود بوده و با قیمت مناسب به مصرف کنندگان این الکتروموتور صنعتی، عرضه می گردد. بنابراین چنان چه در اثر استفاده نادرست از این محصول، سبب کاهش بازده و یا از کار افتادگی آن شدید با متخصصان ما در هومان صنعت تماس حاصل فرمایید تا شما را در تعمیر و تهیه ی قطعات یدکی یاری نمایند. 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن 

 

الکتروموتور های موتوژن همگی در تیپ های و مدل های بسیار متنوع تولید می شوند همین موضوع سبب شده است که هر تیپ قیمت مخصوص به خود را داشته باشد. بنابراین ارائه تمامی این قیمت ها با توجه به تعداد زیاد و نوسانات ارز در سال های اخیر، امری مشکل است. اما چون الکتروموتور موتوژن تولید داخل کشور است می توانید اطمینان داشته باشید که قیمت آن نسبت به نمونه های خارجی بسیار پایین تر و به صرفه تر است. بنابراین چنانچه خواستار اطلاع از لیست قیمت الکتروموتور موتوژن در هر مدل، جنس و تیپی هستید می توانید با مشاوران فروش ما در هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع از قیمت ها، از نحوه انتخاب و خریداری الکتروموتور مناسب خود آگاه شوید.