الکتروموتور ABB | فروش و لیست قیمت الکتروموتور ABB انواع و جزئیات

الکتروموتور ABB   تنها یکی از چند محصول برتر الکتریکی کمپانی ABB است. کمپانی ABB در سال 1883 تاسیس شد. مهمترین ویژگی محصولات الکتریکی ABB نوآوری در تولید و مصرف کم برق و انرژی است. مهمترین شعار و خط مشی گروه صنعتی ABB، پرورش فرهنگ به کمال رساندن محصولات در تار و پود مجموعه است. ABB همواره رفتاری همراه با مسئولیت پذیری و احترام نسبت به تمامی مشتریان خود در سرتاسر دنیا داشته و چنین رفتاری، سبب تمایز این کمپانی نسبت به سایر رقبا شده است. علاوه بر این ABB تمامی پرسنل خود را از جوانان مستعد در تمام نقاط دنیا استخدام می کند و به این صورت سرمایه ای جوان و بی نظیر را در اختیار دارد.

 

الکتروموتور ABB

 

انواع الکتروموتور ABB 

 

شرکت ABB تنها به تولید الکتروموتور های معمولی بسنده نکرده است. بلکه انواع دیگری را نیز روانه بازار نموده است. 

انواع الکتروموتور ABB  عبارتست از :

الکتروموتور ABB معمولی سه فاز ( ABB electric motor)

الکتروموتور ABB معمولی تک فاز

الکتروموتور ABB تخلیه دود

الکتروموتور ABB دریایی

• الکتروموتور ABB ضد انفجار

الکتروموتور ABB اسلیپ رینگ

الکتروموتور ABB ترمز دار

الکتروموتور ABB دالاندر

 

 جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید. 

الکتروموتور ABB سه فاز معمولی TEFC

 

الکتروموتور ABB سه فاز

 

 

الکتروموتور ABB مدل  TEFC سه فاز از محصولات با کیفیت کمپانی ABB است که طبق استاندارد های IE2 ,IE3 و IE4 تولید می گردد. این الکتروموتور در سایز ها و مدل های گوناگون از 71 تا 355 تولید می گردد که ماکسیمم توان آن در میان همه این مدل ها 650 کیلو وات می باشد. جنس بدنه الکتروموتور ABB از آلومینیوم و یا چدن است. مدل های آلومینیومی در سایز های 56 تا 250 به بازار عرضه می شود. بر روی پلاک الکتروموتور ABB کلاس حفاظتی و یا همان IP 55 درج شده است. چنین عددی نشان می دهد که این الکتروموتور در مقابل جت آب در تمامی زوایا و هم چنین مقدار کمی گرد و غبار مقاومت نماید. از مزایای الکتروموتور ABB نسبت به الکتروموتور های رقیب می توان به طول عمر و راندمان بالای آن اشاره کرد. 

 

 

تعمیرات الکتروموتور ABB 

 

تعمیر

الکتروموتور ABB چنان چه تحت شرایط کاری سنگینی نباشد و هم چنین به طور مرتب و دوره ای مثلا 3 یا 6 ماه یک بار باز بینی و سرویس شود، معیوب نشده و عمر بالایی خواهد داشت. همان طور که در قسمت مشخصات این الکتروموتور ذکر کردیم میزان مقاومت آن در برابر ذرات گرد و غبار زیاد نیست. بنابراین ضروری است که هر چند وقت یک بار علاوه بر سرویس قطعات، اجزای داخلی آن را باز و به طور کامل تمیز نمایید. 

چنان چه با رعایت تمامی شرایط ذکر شده در بالا و هم چنین پیروی از دفترچه راهنما الکتروموتور شما دچار عیب گردید می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره و راهنمایی به تعمیر آن اقدام نمایند. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور ABB

 

متاسفانه در چند سال خیر به دلیل عدم ثبات بازار داخلی و هم چنین نوسانات ارزی، نمی توان قیمت ثابتی از هر کالای وارداتی هم چون الکتروموتور ABB و یا حتی هم تایان آن از جمله الکتروموتور زیمنس و لوهر ارائه کرد. بنابراین چنان چه تمایل به خرید الکتروموتور معمولی سه فاز مناسب با کسب و کار خود دارید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر ارائه قیمت به روز الکتروموتور ABB شما را در انتخاب مناسب ترین الکتروموتور یاری نمایند.