الکتروموتور AEG | قیمت الکتروموتور AEG انواع و جزئیات

 

برای بیش از 125 سال، AEG نقش حیاتی در تغییر صنعت تجهیزات الکتریکی ایفا کرده است. مهمترین محصولات شرکت AEG، تولید تجهیزات الکتریکی به خصوص الکتروموتور AEG، است. بارز ترین ویژگی الکتروموتور AEG، مصرف بهینه انرژی و داشتن توان و ولتاژ متفاوت است. از دیگر برتری الکتروموتور AEG، نسبت به سایر الکتروموتور ها این است که تجهیزات جانبی مناسبی همراه با این الکتروموتور ارائه می شود.

الکتروموتور AeG

انواع الکتروموتور AEG

 

کمپانی AEG انواع مختلفی از الکتروموتور ها را ارائه می دهد که عبارتند از : 

 

  • الکتروموتور AEG دو سرعته 
  • الکتروموتور AEG دالاندر 
  • الکتروموتور AEG معمولی تک فاز 
  • الکتروموتور AEG معمولی سه فاز 
  • الکتروموتور AEG ترمز دار 
  • الکتروموتور AEG ضد انفجار 

 

 

الکتروموتور AEG مدل TEFC

الکتروموتور AEG مدل TEFC

 

الکتروموتور AEG سری TEFC از جمله الکتروموتور های خارجی است با استاندارد های IE2, IE3 و IE4 تولید شده است. دور های تولیدی توسط این الکتروموتور 750، 900، 1500 و 3000 RPM بوده و در صورت نیاز به تبدیل این دور موتور ها می توان از گیربکس های صنعتی مانند گیربکس شافت مستقیم استفاده نمود. محدوده توان این الکتروموتور AEG از 0.75 تا 375 بوده و راندمان بالایی نیز دارد. کلاس حفاظتی درج شده بر روی پلاک الکتروموتور  IP 55 بوده و بدین معناست که می تواند در برابر جت پر فشار آب در تمامی جهات و مقدار کمی گرد و غبار مقاومت نماید. در مورد جنس بدنه الکتروموتور AEG  می توان گفت که در بعضی مدل ها از آلومینیوم و در بقیه از چدن می باشد . هم چنین روتور آن نیز قفسه سنجابی است. 

 

 

تعمیرات الکتروموتور AEG 

 

تعمیر

الکتروموتور AEG کیفیت و راندمان بالایی داشته و به ندرت معیوب می شود. اما این در صورتی است که در شرایط ایده آل کار کند. منظور از شرایط ایده آل ساعات کاری معقول، اجتناب از قرار دادن آن در محیط هایی با دمای بسیار بالا و یا پایین و در مجاورت میزان گرد و غبار زیاد است. هم چنین برای افزایش طول عمر و دوام این الکتروموتور ضروری است که در بازه های منظم 3 یا 6 ماهه آن را بازرسی و سرویس کرد. در طول بازرسی واشر های مستهلک را باید تعویض و قطعات داخلی را تمیز نمود. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط الکتروموتور شما بازهم دچار عیب شد، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور AEG

 

لیست قیمت

لیست قیمت الکتروموتور AEG متاسفانه به دلیل نوسانات ارز در چند سال اخیر و هم چنین عدم ثبات بازار ثابت نیست. بنابراین تمام کسانی که صد خرید این الکتروموتور را دارند به طور روزانه قیمت های مورد نیاز خود را استعلام می کنند. ولی به طور کلی می توان گفت قیمت الکتروموتور به توان، میزان بازده، سایز و جنس آن بستگی دارد. چنان چه خواستار تهیه ی الکتروموتور AEG  و یا دیگر برند هایی چون الکتروموتور زیمنس و موتوژن هستید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما علاوه بر اعلام جدید ترین قیمت ها شما در انتخاب مناسب ترین الکتروموتور یاری می نمایند.