الکتروژن | لیست قیمت الکتروموتور الکتروژن انواع و جزئیات

 

الکتروموتور ATB SEVER  از قدیمی ترین الکتروموتور های تولید شده در اروپاست. کمپانی ATB SEVER در سال 1923 در چنوب شرقی اروپا تاسیس شد. این مجموعه در ابتدا با نام sever شروع به کار نمود اما پس از مدتی عنوان خود را به ATB SEVER  تغییر داد. این تغییر عنوان در سال 2005 ایجاد شد هنگامی که مجموعه SEVER خصوصی سازی شد و پس ایجاد شعب مختلف در سرتاسر دنیا محصولات خود را به تجهیزات الکترومکانیکی مورد استفاده در معادن و سیستم های انرژیک ارتقاء داد. 

 

 

الکتروموتور ATB SEVER

 

انواع الکتروموتور ATB SEVER 

 

درست است که الکتروموتور ATB SEVER قدیمی ترین محصول مجموعه ATB SEVER است اما همین الکتروموتور در سری ها و انواع مختلف تولید می گردد. این سری ها عبارتند از : 

 

الکتروموتور ATB SEVER معمولی سه فاز 

الکتروموتور ATB SEVER  معمولی تک فاز 

الکتروموتور ATB SEVER  سری دالاندر

الکتروموتور ATB SEVER  ضد انفجار 

الکتروموتور ATB SEVER  اسلیپ رینگ 

الکتروموتور ATB SEVER  دریایی

الکتروموتور ATB SEVER  ترمز دار

الکتروموتور ATB SEVER  تخلیه دود  

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید. 

الکتروموتور ATB SEVER معمولی سه فاز 

الکتروموتور ای تی بی سور

 

الکتروموتور ATB SEVER سه فاز معمولی از جمله الکتروموتور های اروپایی است که جایگاه قابل قبولی در بازار داخلی ایران پیدا کرده است. این الکتروموتور در توان و سایز های گوناگون تولید شده و توانایی تولید دور های بسیار متنوعی را دارد. چنین ویژگی ای سبب می شود که الکتروموتور ATB SEVER در طیف وسیعی از صنایع کاربرد داشته باشد. این الکتروموتور در سایز های 56 تا 710 تولید شده و می تواند توانی در محدوده 0.06 تا 2000 کیلو وات را تامین نماید. از ویژگی های مهم این الکتروموتور می توان به کلاس حفاظتی بالای آن اشاره کرد. میزان این کلاس حفاظتی یا IP آن 55 بوده و نشان می دهد که این الکتروموتور می تواند در برابر جت آب و میزان کمی گرد و غبار مقاومت نماید. برای ساخت الکتروموتور ای.تی. بی سور از چدن و آلومینیوم استفاده شده است و نوع روتور آن قفسه سنجابی است. میزان دور های تولیدی توسط این الکتروموتور 750، 1000، 1500 و 3000 دور بر دقیقه است و چنان چه نیاز به کاهش این دور و افرایش قدرت باشد از گیربکس های شافت مستقیم می توان استفاده کرد.

 

 

تعمیرات الکتروموتور ATB SEVER

 

تعمیر

الکتروموتور ATB SEVER از مواد و متریال مرغوبی ساخته شده و حتی مدل های استوک آن تا سال ها با راندمان بالا کار کرده و دچار عیب نمی شوند. مهم تر این که با رعایت نکاتی می توان عمر آن را افزایش داد. برای مثال باید از قرار دادن آن در محیط های دارای گرد و غبار زیاد و با شرایط دمایی نامناسب اجتناب نمود. هم چنین لازم است که هر چند ماه یک بار باید این الکتروموتور را بازبینی و قطعات فرسوده آن را تعویض کرد تا به کل الکتروموتور آسیب نرساند. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط الکتروموتور شما معیوب شد و یا راندمان آن کاهش یافت می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا در اولین فرصت نسبت به تعمیرات الکتروموتور ATB SEVER شما اقدام نمایند. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور ATB SEVER

 

لیست قیمت

با نگاهی کوتاه به لیست قیمت الکتروموتور ATB SEVER می توان دانست که قیمت الکتروموتور ها تا میزان زیادی به توان و قدرت آن ها بستگی دارد. هرچه توان الکتروموتور بالا تر باشد مسلما قیمت آن نیز بالاتر می رود. دانستن این اطلاعات سبب می شود که بتوانید الکتروموتوری را تهیه نمایید که از نظر اقتصادی به صرفه تر باشد. گذشته همواره لیست ثابتی از قیمت الکتروموتور ها وجود داشت و خریداران می توانستند انتخاب درست تری داشته باشند ولی متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز، چنین کاری دیگر امکان پذیر نیست. بنابراین چنان چه قصد خرید الکتروموتور ATB SEVER را دارید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع از آخرین قیمت ها، از مشاوره ای رایگان در جهت انتخاب بهترین الکتروموتور بهره مند شوید.