الکتروموتور VEM | لیست قیمت الکتروموتور VEM انواع و جزئیات

 

الکتروموتور VEM از معروف ترین محصولات کارخانه VEM در سرتاسر جهان می باشد. به شکلی که الکتروموتور VEM توانسته است بازار ایران را هم به راحتی در دست بگیرد. کارخانه VEM در سال 1886 تاسیس شد و توانست تجهیزات الکتریکی فراوانی را از جمله الکتروموتور VEM با ولتاژ پایین، الکتروموتور VEM با ولتاژ متوسط و الکتروموتور VEM با ولتاژ بالا تولید نماید. میزان توان الکتروموتور VEM از 0.06 کیلو وات شروع شده و تا 42 مگا وات افزایش پیدا میکند. از دیگر محصولات کمپانی VEM میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

 

 

الکتروموتور VEM

 

 

انواع الکتروموتور VEM 

 

کمپانی VEM تنها به تولید یک مدل الکتروموتور بسنده نکرده است. بلکه الکتروموتور های زیادی را به بازار می کند. این الکتروموتور ها عبارتند از :

 

  • الکتروموتور VEM معمولی سه فاز
  • الکتروموتور VEM دالاندر
  • الکتروموتور VEM ترمز دار
  • الکتروموتور VEM دریایی
  • الکتروموتور VEM اسلیپ رینگ
  • الکتروموتور VEM تخلیه دود الکتروموتور VEM ضد انفجار
  • الکتروموتور VEM معمولی تک فاز

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

الکتروموتور VEM سری TEFC

الکتروموتور VEM سری TEFC

الکتروموتور VEM سری TEFC معمولی ساخته شده در کشور آلمان است که جایگاه نسبتا خوبی را در بازار ایران از آن خود کرده است. جنس بدنه این مدل از الکتروموتور های VEM از آلومینیوم و گاها چدن خاکستری می باشد. طراحی الکتروموتور VEM به شکلی است که روتور آن قفسه سنجابی بوده و راندمان را افزایش می دهد. این موضوع سبب می شود چنین الکتروموتوری بتواند استاندارد های IE1 ، IE 2 و IE 3 را کسب نماید. این استاندارد ها در واقع همان کلاس های انرژی هستند و الکتروموتوری که این استاندارد ها را داشته باشد هدر رفت انرژی و هزینه بسیار کمی دارد. محدوده توانی الکتروموتور VEM برای سایز ها و کلاس های مختلف از 0.06 شروع شده و در بهترین مدل به 132 کیلو وات نیز می رسد. 

بر روی پلاک الکتروموتور VEM کلاس حفاظتی درج شده IP 55 می باشد. این عدد نشان می دهد که این الکتروموتور می تواند در برابر جت آب در تمامی جهت ها و میزان کمی گرد و غبار مقاومت نماید. هم جنین فرکانس مناسب جهت راه اندازی آن 50 هرتز بوده که کاملا با فرکانس برق ایران منطبق می باشد. این سری از الکتروموتور به دو صورت پایه دار و فلنجی در بازار موجود بوده و در صنایع گوناگونی از جمله صنایع غذایی و صنایع فولاد به کار برده می شود. 

 

 

تعمیرات الکتروموتور VEM 

 

تعمیر

الکتروموتور VEM کیفیت بالایی دارد و چنان چه در شرایط کاری سخت و ساعات کاری طولانی مدت کار نکند به ندرت دچار عیب می شود. بنابراین پس از نصب و راه اندازی این الکتروموتور به شکل صحیح و بر طبق دفترچه راهنما، مراقب باشد که از وارد کردن باز اضافی بر آن خود داری نموده و در شرایط دمایی مناسبی از آن نگهداری نمایید. هرگز الکتروموتور را در محیط هایی با دمای بسیار بالا و یا بسیار سرد قرار ندهید. مراقب باشید کلاس حفاطتی این الکتروموتور به گونه ای است که در برابر گرد و غبار نمی تواند مقاومت بسیاری داشته باشد، پس علاوه بر اجتناب از قرار دادن آن در محیط های آلوده هر چند ماه یک بار آن را باز بینی و قطعات کثیف آن را تمیز نمایید. چنان چه با رعایت تمامی شرایط بالا بنا به هر دلیلی الکتروموتور شما نیاز به تعمیر داشت با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور VEM

لیست قیمت

قیمت الکتروموتور VEM به فاکتور های زیادی بستگی دارد. برای مثال در سایز های بالای این مدل الکتروموتور به دلیل استفاده از متریال بیشتر مانند چدن و یا آلومینیوم  قیمت بالاتر می باشد. یکی دیگر از فاکتور های موثر در قیمت این سری از الکتروموتور توان و راندمان آن می باشد. طبیعی است که هر چه توان و راندمان بالاتر باشد هزینه افزایش می یابد. متاسفانه در سال های اخیر نوسانات بازار ارز و هم چنین عدم ثبات بازار داخلی سبب گردیده است که لیست قیمت الکتروموتور VEM مرتبا تغییر کند. بنابراین نمی توان یک لیست ثابت از قیمت را ارائه نمود. چنان چه قصد تهیه این مدل الکتروموتور و یا نمونه های مشابه مانند الکتروموتور زیمنس و یا موتوژن را دارید با مشاوران ما در بخش مشاوره و فروش هومان صنعت تماس بگیرید.