الکتروموتور WEG | لیست قیمت الکتروموتور وگ انواع و جزئیات

الکتروموتور WEG از پر فروش ترین تجهیزات الکترومکانیکی کمپانی Weg است. کمپانی وگ در سال 1961 در بزریل تاسیس شد. موسسان آن دو مهندس مکانیک و برق و یک مدیر برجسته به نام های wener، Eggon و Geraldo بودند. از ترکیب اسم  این سه نفر نام برند کمپانی WEG شکل گرفت. وگ در آغاز کار خود را با تولید الکتروموتور آغاز کرد و سپس در طی ده ها سال به بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات الکتریکی تبدیل شد. بزرگترین شعار وگ رشد مداوم و روز افزون با حفظ سادگی است. علاوه بر این ویژگی ها، الکتروموتور ضد انفجار وگ به دلیل کیفیت بالا توانست بازار کشور های زیادی هم چون ایران را در دست بگیرد. شایان ذکر است که وگ دفاتر فعالی در سرتاسر جهان به خصوص ایالت متحده آمریکا دارد.

 

 

الکتروموتور وگ

 

 

انواع الکتروموتور وگ 

 

از دیگر سری های الکتروموتور های WEG می توان موارد زیر را نام برد: 

الکتروموتور وگ دالاندر
الکتروموتور وگ  دریایی 
الکتروموتور وگ   ضد انفجار 
الکتروموتور وگ  معمولی تک فاز
الکتروموتور وگ  معمولی سه فاز
• الکتروموتور وگ  تخلیه دود
الکتروموتور وگ  ترمز دار
الکتروموتور وگ  اسلیپ رینگ

جهت آگاهی از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ این مدل بر روی نام کلیک کنید. 

 

 

الکتروموتور WEG سه فاز

الکتروموتور وگ سه فاز

 

الکتروموتور سه فاز وگ از جمله الکتروموتور های تولید شده درکمپانی وگ است که راندمان بسیار بالایی نسبت به سایر رقبای خود دارد. راندمان بالا به این مفهوم است که انرژی بسیار کمی را هدر داده و از نظر اقتصادی به صرفه است. توان تولیدی این الکتروموتور در محدوده 0.12 تا 500 کیلو وات و کلاس حفاظتی آن IP 55  می باشد. کلاس حفاظتی این الکتروموتور که بر روی پلاک آن درج شده است نشان می دهد که در مقابل پاشش قطرات آب می تواند مقاوم باشد. این سری از الکتروموتور WEG در سه مدل IE2 ,IE3 و IE4 تولید می گردد که جنس بدنه همه ی مدل ها یا از آلومینیوم و یا از چدن می باشد. از آن جایی که این سری از الکتروموتور های وگ بسیار کم هزینه و کم سر و صدا هستند در صنایع گوناگونی مانند فولاد سازی، پتروشیمی و کارخانه جات تولید سرامیک و کاشی بسیار کاربرد دارند. 

 

تعمیرات الکتروموتور WEG

تعمیر

الکتروموتور WEG کیفیت بسیار بالایی داشته و به ندرت دچار آسیب و یا عیب جدی می شود. چنان چه در نصب و راه اندازی این الکتروموتور دفترچه راهنما و کاتالوگ را به خوبی مطالعه و دقیقا بر طبق آن عمل کنید و پس از گذر مدت زمان معینی مانند 3 و یا 6 ماه آن را باز بینی و قطعات فرسوده آن را تعویض کنید، دچار عیب جدی نمی شود. اما اگر با رعایت تمامی این شرایط نیاز به تعمیر الکتروموتور WEG داشتید می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

 

لیست قیمت الکتروموتور وگ سه فاز

الکتروموتور وگ یک کالای وارداتی است که در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز دست خوش تغییرات زیادی شده است. از این رو نمی توان یک قیمت ثابت 

را برای آن ارائه کرد. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت به روز الکتروموتور WEG و یا الکتروموتور های مشابه مانند الکتروموتور زیمنس و یا الکتروموتور لوهر هستید با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید. مشاوران فروش ما پس از آگاهی از نوع نیاز شما به الکتروموتور، مناسب ترین آن را به شما پیشنهاد می کنند.