برتولینی | پمپ پیستونی Bertolini | قیمت پمپ کارواش برتولینی انواع و جزئیات

 

پمپ پیستونی برتولینی اولین محصول ساخته شده توسط کمپانی برتولینی بود. برتولینی در سال 1918 در ایتالیا تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا توسط مهندسین مکانیکی ساخته شد که دغدغه اصلی شان آب رسانی بهتر برای محصولات کشاورزی به خصوص گندم بود. مسئولین برتولینی معتقدند که سابقه طولانی ضمانتی بر کیفیت محصولات نیست، اما آینده غنی و رو به رشد را تضمین می نماید. برتولینی باور دارد تنها عاملی سبب کیفیت محصولات آن ها علی الخصوص پمپ کارواش برتولینی شده است، تنها تعهد و میل به پیشرفت است. به همین خاطر است که پمپ های برتولینی از پمپ های پر سر و صدا، بزرگ، و غیرقابل تعمیر، در طی 70 سال به پمپ های کوچک، قابل حمل و تعمیر و بی سر و صدا تبدیل شدند.

 

 

پمپ کارواش برتولینی

 

انواع پمپ برتولینی

 

کمپانی برتولینی تقسیم بندی پمپ های خود را بر اساس کاربرد آن ها انجام داده است. به همین دلیل پمپ های آن ها به دو دسته ی پمپ های کشاورزی و پمپ های صنعتی تقسیم می شوند. اما از آن جایی پمپ برتولینی در ایران بیشتر در حوزه صنعت مورد استفاده قرار می گیرد، تنها پمپ صنعتی و یا پمپ کارواش برتولینی را بررسی می کنیم.

این مدل ها به

  •  پمپ های تمیز کننده ها
  • پمپ جت
  • یونیت های قدرت
  • و پمپ های موتور دار

تقسیم بندی میشوند. که پمپ کارواش در دسته ی پمپ های تمیز کننده قرار می گیرد.

شما می توانید برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

 

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری TML

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری TM

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری TML، تنها زیر سری موجود در سری TM  است که بیشترین میزان فشار خروجی آن 200 بار می باشد. اندازه شافت این پمپ 24 میلی متر است. با توجه به متریال به کار رفته در این پمپ، می تواند تا دمای 60 درجه سانتی گراد را تحمل نماید. الکتروموتور های مناسب جهت کوپل شدن با این پمپ باید دور های 900، 1400 و 1700 RPM را داشته باشند. بازه آب دهی و یا همان دبی پمپ کارواش برتولینی سری TML  از 8 تا 23 لیتر بر دقیقه و بازه توان آن از 3 تا 8.9 کیلووات می باشد. این زیر سری در 5 وزن گوناگون تولید شده که کم ترین آن 9.5 کیلوگرم و بزرگترین آن 21 کیلوگرم است. چنان چه بخواهید روغن این پمپ را تعویض نمایید، روغن مناسب برای این پمپ SAE75W90   خواهد بود.

 

 

پمپ کارواش برتولینی سر ی WML

 

پمپ کارواش برتولینی سری wml

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری WML مانند سری قبلی ماکسیمم فشاری برابر با 200 بار داشته و بازه دبی و یا همان آب دهی آن از 11 تا 15 لیتر بر دقیقه است. این نوع پمپ کارواش حتما باید با الکتروموتور 1400 دور کوپل گردد. توان پمپ برتولینی WML  از 4.5 اسب شروع شده و تا 7.4 اسب نیز می رسد. در مورد وزن آن می توان گفت، که در 6 مدل تولید شده که کوچک ترین آن 7 کیلو گرم و بزرگ ترین آن 14.4 کیلوگرم می باشد. چنان چه بخواهید روغن آن را تعویض نمایید، باید از روغن SAE75W90   استفاده کنید و حجم آن نیز باید 0.6 لیتر باشد. مانند سری TML  پمپ برتولینی WML  می تواند تا دمای  60 درجه را تحمل نماید.

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری WBL

 

پمپ کارواش برتولینی سری wbl

 

 

پمپ کارواش برتولینی سری WBL نسبت به دیگر پمپ های تولید شده برای کارواش کوچکتر می باشد. بیشترین فشار این پمپ 170 بار بوده و میزان آب دهی آن در بازه 8 تا 13 لیتر بر دقیقه است. مانند سری قبلی، این پمپ برتولینی تنها می تواند با الکتروموتور 1400 دور کوپل گردد. توان پمپ برتولینی سری WBL  از 1.9 تا 4 اسب است. چنان چه بخواهید روغن آن را تعویض نمایید، باید از روغن SAE75W90   استفاده کنید و حجم آن نیز باید 0.6 لیتر باشد. مانند سری TML  پمپ برتولینی WBL  می تواند تا دمای  60 درجه را تحمل نماید.

 

 

 

تعمیر پمپ پستونی

 

تعمیر

چنان چه پمپ پیستونی برتولونی ،  تحت شرایط ایده آلی نگهداری شود، به ندرت دچار مشکل و عیب می گردد. از جمله شرایطی که باید برای این پمپ فراهم نمود که بتواند طول عمر بالایی داشته باشد عبارت است از :

  • عدم استفاده از سیال با ویسکوزیته بسیار بالا
  • اجتناب از روشن نگه داشتن پمپ، هنگامی که سطح سیال داخل پمپ بسیار پایین است
  • کوپله و نصب شافت نامناسب و نادرست
  • بالا بودن بیش از حد دور الکتروموتور
  • جهت نادرست چرخش شافت

چنان چه با رعایت تمامی این موارد  پمپ برتولونی شما به هر دلیلی دچار عیب و آسیب جدی گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

 

 

 

قیمت پمپ پیستونی

 

لیست قیمت

قیمت پمپ های برتولونی به معیار های متنوعی بستگی دارد. برای مثال چنان چه جنس پمپ پیستونی از استیل باشد مسلما قیمت بالاتری نسبت به پمپ های چدنی یا پلاستیکی دارند. از جمله دیگر پارامتر های تاثیر گذار دیگری بر روی قیمت پمپ پیستونی میزان دبی و فشار تولیدی و هم چنین اندازه پمپ است. دانستن تمامی این مشخصات می تواند به شما در انتخاب پمپ با قیمت مناسب و به صرفه کمک شایانی نماید. اما چنان چه خواستار اطلاع از لیست قیمت پمپ کارواش برتولونی هستید، باید بدانید که متاسفانه به دلیل نوسانات بازار ارز و ناپایداری بازار داخلی، قیمت این ثابت نبوده و باید آن را روزانه استعلام نمایید. شما می توانید همه روزه با متخصصان ما در هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، از جدید ترین قیمت پمپ کارواش برتولونی نیز مطمئن گردید.