دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS | لیست قیمت انواع و جزئیات

دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

 

ویژگی های کلیدی دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

 

محدوده  آب دهی : 0.36 تا 13 لیتر بر ساعت  

 

محدوده فشار : 3 تا 16 بار 

 

ولتاژ       ولتاژ : 115 تا 230 ولت 

   

کاربرد :  تزریق انواع مواد شیمیایی، مواد سمی و خطرناک، اسانس ها،حلال ها، رنگ های غذایی و صنعتی کلر برای تصفیه کردن آب،بنزین، محلول های شیمیایی در داروسازی و ……

دوزینگ پمپ جسکو 

دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS  مهم ترین سری دوزینگ پمپ کمپانی JESCO  میباشد.جسکو برای نزدیک به 60 سال، شهرتی باور نکردنی در حوزه توسعه، تولید و نصب تمامی تجهیزات مرتبط با انتقال انواع سیالات از جمله آب استخر و آب آشامیدنی به دست آورده است. جسکو توانسته است در طی این چند سال، پمپ هایی با کیفیت را تولید و به بازار ارائه نماید. یکی از مهمترین انواع این پمپ ها، دوزینگ پمپ ها میباشند. بیشترین کاربرد این دوزینگ پمپ ها در تصفیه ی آب و هم چنین ضدعفونی کردن آب استخر ها است. تقریبا همه انواع دوزینگ پمپ های جسکو به سرتاسر جهان از جمله کشور هایی مانند استرالیا، آمریکا، هلند، بریتانیا، امارات متحده عربی، مالزی و ایران صادر میشوند. کمپانی جسکو هم چنین در 70 کشور، نمایندگی فعال دارد. جسکو موفق شده است گواهی استاندارد ISO 2001  را در سال 2015 برای مدیریت کیفیت و ISO 14001 را در سال 2015 برای مدیریت محیط زیست کسب کند.

 

از دیگر مهمترین و پرکاربردترین سری های دوزینگ پمپ جسکو عبارتند از : 

  • پمپ تزریق جسکو مدل MIBIDOS
  • دوزینگ پمپجسکو مدل MEMDOS
  • دوزینگ پمپ جسکو مدل MIDIDOS
  • پمپ تزریق جسکو  مدل MEMDOS SMART 
  •  دوزینگ پمپ پریستالتیک جسکو 
  • دوزینگ پمپ پیستونی جسکو
JESCO

JESCO

جزئیات بیشتر
 

بررسی تخصصی
مشخصات کلی
منحنی ها
ابعاد و اندازه
دانلود کاتالوگ

دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS  از جمله دوزینگ پمپ های دیافراگمی و سلنوئیدی می باشد. این دوزینگ پمپ برای پمپاژ مواد سمی، اسیدی و موادی که از خود گازهای خطرناک تولید می کنند مناسب می شود. با استفاده از این دوزینگ پمپ دوز مواد با ویسکوزیته های متفاوت کاملا امکان پذیر می باشد. دوزینگ پمپ MAGDOS  هم بر روی دیوار و هم بر روی زمین قابل نصب است. این سری از دوزینگ پمپ جسکو تنها در یک مدل تولید نشده بلکه مدل های LB، LD، LK ،LA، DX و DE را شامل می شود. تمامی این مدل ها دارای مشخصات فنی متفاوتی می باشند که باعث می شود دوزینپ پمپ جسکو به طور کلی دبی ای در محدوده 0.36 تا 13 لیتر بر ساعت، فشاری در محدوده 3 تا 16 بار و توانی در محدوده 8 تا22 وات داشته باشد. برای ساخت این دوزینگ پمپ از متریال متنوعی استفاده شده که علاوه بر وزن سبک آن را برای پمپاز مواد اسیدی مناسب می گرداند. برای مثال جنس هد و هوزینگ آن از PP، PVC  و PVDF می باشد. از دیگر ویژگی برتر این دوزینگ پمپ می توان به عدم نشتی آن اشاره کرد.

نوع پمپ : دوزینگ پمپ دیافراگمی سلونوئیدی 

محدوده فشار : 3 تا 16 بار 

محدوده آبدهی : 0.36 تا 13 لیتر بر ساعت

توان : 8 تا 22 وات

جنس هوزینگ : P.V.c / PP/ PVDF

جنس هد پمپ : P.V.c / PP/ PVDF

فرکانس : 50 هرتز 

منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

ما در گروه صنعتی هومان صنعت برآن شدیم تا با جدا کردن ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS از کاتالوگ، در زمان شما صرفه جویی کنیم .

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

 چنانچه تمایل دارید دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS را انتخاب نمایید که بتواند از هر لحاظ  متناسب با نیاز شما باشد، باید در نظر داشته باشید که چنین انتخابی ، امری است که بدون دریافت مشاوره کافی و تخصصی به راحتی امکان پذیر نمیباشد. به همین دلیل متخصصین ما در هومان صنعت آماده اند تا در هر لحظه از شبانه روز با ارائه مشاوره تخصصی، اطلاعات کافی و دقیق در خصوص انواع دوزینگ پمپ ها همانند دوزینگ پمپ جسکو سری MAGDOS  را در اختیار شما هم وطنان عزیز قرار دهند. جهت دریافت مشاوره و یا طرح هرگونه سوال  با ما تماس بگیرید.