دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS | لیست قیمت انواع و جزئیات

دوزینگ پمپ MIDIDOS

 

ویژگی های کلیدی دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

 

محدوده  آب دهی : 4 تا 1024 لیتر بر ساعت  

 

محدوده فشار : 5 تا 10 بار 

 

ولتاژ       ولتاژ : 115 تا 230 ولت 

   

کاربرد :  تزریق انواع مواد شیمیایی، مواد سمی و خطرناک، اسانس ها،حلال ها، رنگ های غذایی و صنعتی کلر برای تصفیه کردن آب،بنزین، محلول های شیمیایی در داروسازی و ……

دوزینگ پمپ جسکو 

دوزینگ پمپ جسکو سری  MIDIDOS  پرکاربردترین دوزینگ پمپ کارخانه JESCO  آلمان میباشد. جسکو برای نزدیک به 60 سال، شهرتی باور نکردنی در حوزه توسعه، نصب و تولید تمامی تجهیزات مرتبط با انتقال انواع سیالات از جمله آب استخر و آب آشامیدنی و تصفیه آب فاضلاب به دست آورده است. جسکو توانسته است در طی این چند سال، پمپ هایی با کیفیت را تولید و به بازار ارائه کند. یکی از مهمترین انواع این پمپ ها، دوزینگ پمپ ها است.بیشترین کاربرد این دوزینگ پمپ ها در تصفیه ی آب و هم چنین ضدعفونی کردن آب استخر ها میباشد. تقریبا همه انواع دوزینگ پمپ های جسکو به سرتاسر جهان از جمله کشور هایی مانند استرالیا، آمریکا، هلند، بریتانیا، امارات متحده عربی، مالزی و ایران صادر میشوند. کمپانی جسکو هم چنین در 70 کشور، نمایندگی فعال دارد. جسکو توانسته است گواهی استاندارد ISO 2001  را در سال 2015 برای مدیریت کیفیت و ISO 14001 را در سال 2015 برای مدیریت محیط زیست کسب کند.

 

از دیگر مهمترین و پرکاربردترین سری های دوزینگ پمپ جسکو عبارتند از : 

  • پمپ تزریق جسکو مدل MAGDOS
  •  دوزینگ پمپ پریستالتیک جسکو 
  • دوزینگ پمپ پیستونی جسکو
  • دوزینگ پمپجسکو مدل MEMDOS
  • دوزینگ پمپ جسکو مدل MIDIDOS
  • پمپ تزریق جسکو  مدل MEMDOS SMART 
JESCO

JESCO

جزئیات بیشتر
 

بررسی تخصصی
مشخصات کلی
منحنی ها
ابعاد و اندازه
دانلود کاتالوگ

دوزینگ پمپ جسکو سری MINIDOS  در دسته دوزینگ پمپ های دیافراگمی قرار می گیرد که هیچ گونه نشتی ای ندارد بنابراین مخصوص دوزینگ مواد خورنده و سمی می باشد. بسته به نوع چرخ دنده به کار رفته در این دوزینگ پمپ، دیافراگم تا فشار 16 بار را می تواند تولید نماید. محدوده دبی این دوزینگ پمپ از 4 تا 1020 لیتر بر ساعت ، محدوده فشار از 5 تا 10 بار و توان آن 0.12 تا 0.75 کیلو وات متغیر می باشد. برای مدل ضدانفجار این مدل دوزینگ پمپ جسکو از الکتروموتور سه فاز استفاده شده است. دوزینگ پمپ MINIDOS  با فرکانس 50 هرتز راه اندازی می شود که کاملا با برق ایران منطبق می باشد. برای ساخت این دوزینگ پمپ از موادی چون PVC، PPو PVDF در هد و هوزینگ استفاده شده است ولی هوزینگ در بعضی مدل ها از استینلس استیل نیز ساخته می شود.

 

نوع پمپ : دوزینگ پمپ دیافراگمی 

محدوده فشار : 5 تا 10 بار 

محدوده آبدهی : 4 تا 1024 لیتر بر ساعت

توان : 0.12 تا 0.75 وات

کلاس حفاظتی موتور : IP55

نوع موتور : ضد انفجار 

جنس هوزینگ : P.V.c / PP/ PVDF و استیل ضد زنگ 

جنس هد پمپ : P.V.c / PP/ PVDF

فرکانس : 50 هرتز 

منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

منحنی دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

ما در گروه صنعتی هومان صنعت برآن شدیم تا با جدا کردن ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS از کاتالوگ، در زمان شما صرفه جویی کرده و انتخاب دوزینگ پمپ مناسب را برایتان راحت تر نماییم. 

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

ابعاد و اندازه دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

امروزه انواع دوزینگ پمپ ها روز به روز در حال افزایش است. بنابراین انتخاب دوزینگ مناسب میتواند کمی دشوار باشد. از این رو متخصصین ما در هومان صنعت آماده اند تا در لحظه ار شبانه روز با در اختیار گذاشتن داش و تجربه خود، پاسخگوی سوالات شما هم وطنان عزیز باشند. جهت دریافت مشاوره و طرح هر گونه سوال در خصوص دوزینگ پمپ جسکو سری MIDIDOS  با ما تماس بگیرید.