ساید چنل استریم | قیمت ساید چنل بلوئر استریم | Stream انواع و جزئیات

 

ساید چنل استریم برای اولین بار توسط کمپانی استریم تولید گردید. استریم در سال 1997 در Tianjin چین تاسیس شد. مهم ترین ویژگی استریم نوآوری، احترام به مشتری و طراحی منحصر به فرد است. استریم نزدیک به 800 کارمند دارد که در حوزه های مختلف مکانیک، عمران و کشاورزی به تحقیق و توسعه مشغول اند. 

این کمپانی تنها به تولید ساید چنل استریم افاقه نکرده بلکه انواع پمپ ها را نیز در حوزه های مختلف تولید نموده است. محصولات استریم از جمله ساید چنل ارزان آن  نزدیک به 15 سال است که به سرتاسر جهان از جمله ایران صادر می شود. و در این مدت به خوبی توانسته است بازار را در دست بگیرد. 

 

 

ُساید چنل بلوئر استریم

 

 

 

انواع ساید چنل بلوئر استریم 

 

کمپانی استریم ساید چنل های خود را تنها در یک مدل عرضه نکرده است بلکه جهت  افزایش انعطاف پذیری محصول و هم چنین افزایش کاربرد آن در طیف وسیع تری از صنایع پارامتر هایی از جمله اندازه شافت ورودی، سه فاز و تک فاز بودن، تعداد پروانه ها، میزان فشار مکش و دهش و حجم هوا دهی را در آن ها متغیر قرار داده است. بنابراین تمامی صنایع از صنایع نساجی تا حوضچه های پرورش ماهی می توانند بسته به نیاز خود از هر کدام سری های ساید چنل استریم استفاده نمایند.

جهت مشاهده مشخصات فنی و یا دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام  آن کلیک نمایید. 

 

 

ساید چنل بلوئر استریم 

 

 

ُساید چنل بلوئر استریم Stream

 

 

 

ساید چنل بلوئر استریم همانند رقیب چینی خود یعنی گرینکو حرف های زیادی در  بازار دمنده ها دارد. یکی از برتری ها و وجه تمایزات این ساید چنل نسبت به رقبا این است که دو عمل مکش و دهش را با قدرت انجام داده و به عنوان مکنده نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که قبلا گفتیم ساید چنل استریم در 20 مدل کوناگون تولید می شود که هر کدام وزن، توان، فشار و حجم هوا دهی مخصوص به خود را دارند. حجم هوا دهی این 20 سری از 60 متر مکعب بر ساعت شروع شده و در بیشترین حالت به 630 متر مکعب در ساعت می رسد. میزان فشار ساید چنل استریم در بازه 160 تا 660 میلی بار و فشار وکیوم آن در بازه 110 تا 440 میلی بار قرار می گیرد. از دیگر ویژگی هایی که درباره این ساید چنل باید به ان اشاره نمود اندازه شافت ورودی در هر مدل است. در مورد ساید چنل بلوئر استریم این عدد از 1,1/4 اینچ در سایز های کوچک شروع شده و در مدل های بزرگ تر به 4 اینچ یا 10 سانتی متر می رسد. 

 

 

تعمیرات ساید چنل استریم 

 

تعمیر

برخلاف تصوراتی که از محصولات چینی وجود دارد ساید چنل استریم از کالا های درجه یک ساخت چین بوده و متریال به کار رفته در آن مرغوب می باشد. بنابراین اگر در شرایط کاری ایده آل و ساعات کاری معقول کار کند به هیچ وجه دچار عیب نمی گردد. با این حال جهت افزایش عمر این محصول باید هر چند ماه یک بار آن را بازبینی و سرویس نمایید. در هر بازبینی بلبرینگ ها را چک و تعویض کرده و اجزای داخلی ساید چنل را تمیز نمایید. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط به دلیل نصب و یا استفاده نادرست، ساید چنل شما معیوب شد، با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا در سریع ترین موقعیت به تعمیر ساید چنل استریم شما اقدام نمایند. 

 

 

 

لیست قیمت ساید چنل استریم 

 

لیست قیمت

قیمت ساید چنل ها به طور کلی به چندین عامل بستگی دارد. برایند تمامی این عوامل معمولا قیمت ساید چنل را مشخص می کند. از مهم ترین این فاکتور ها می توان به سایز ساید چنل، تعداد پروانه های به کار رفته در آن، میزان فشار دهش و توان آن ها اشاره نمود. مسلم است هرچه میزان این عوامل بالاتر باشد، قیمت ساید چنل نیز افزایش می یابد. بنابراین چنان چه قصد تهیه ساید چنلی را دارید دانستن اطلاعات بالا می تواند به شما کمک نماید. اما اگر خواستار دانستن لیست قیمت ساید چنل بلوئر استریم هستید، متاسفانه باید بدانید که در سال های اخیر به عات نوسانات ارز قیمت این محصول نیز ثابت نمانده است و برای اطلاع از آن باید روزانه جدید ترین قیمت ها را استعلام نمایید. مشاورین ما در هومان صنعت همه روزه با ارائه مشاوره های رایگان علاوه بر کمک در انتخاب بهترین ساید چنل، جدید ترین قیمت ساید چنل استریم را به شما اعلام می نمایند. با ما تماس بگیرید. 

 

 

کاربرد ساید چنل استریم 

 

ساید چنل بلوئر استریم  مزایای فراوانی دارد که از این جمله می توان به 

  • تصفیه آب 
  • انتقال پول و کاغذ 
  • خشک کردن و حنک کردن دستگاه ها 
  • نساجی 
  • بیمارستان ها 
  • حوضچه های پرورش ماهی 
  • جاروبرقی 

اشاره کرد.