ساید چنل رونتای | قیمت ساید چنل Rontai | فروش ساید چنل رونتای انواع و جزئیات

 

ساید چنل رونتای توسط شرکت Rontai تایوان تولید می گردد. کمپانی تجهیزات مکانیکی و الکتریکی رونتای در سال 1972 تاسیس گردید و با قدرت به میدان تولید تجهیزات هیدرولیکی و فشار هوا پیوست. شرکت رونتای علاوه بر تولید محصولات مکانیکی و الکتریکی، به ادغام صنعت الکترونیک و کامپیوتر پرداخت، تا از این طریق بتواند کیفیت محصولات خود را ارتقاء ببخشد. 

در سال 1994، رونتای خط تولید الکتروموتور القایی رونتای را راه اندازی نمود و از این طریق توانست بار دیگر در بازار تجهیزات مکانیکی حرف جدیدی برای گفتن بیابد. از مهم ترین ویژگی محصولات رونتای به خصوص ساید چنل رونتای میتوان به گشتاور بالا، نویز کم، دقت زیاد و کیفیت بالا اشاره نمود. زیرا تمامی محصولات رونتای آزمون های دشوار کنترل کیفیت را با ایزار هایی دقیق از سر می گذرانند. 

ساید چنل رونتای

 

انواع ساید چنل رونتای 

شرکت رونتای محصولات زیادی را از جمله پمپ وکیوم و ساید چنل ها تولید کرده است. ساید چنل های این شرکت در دو سری عمده ی تک پروانه و دو پروانه تولید می شود. که تفاوت اصلی آن ها در میزان فشار تامینی آن هاست. 

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید. 

 

ساید چنل رونتای تک استیج

 

ساید چنل رونتای تک استیج

ساید چنل رونتای تک استیج در واقع دستگاهی است که با استفاده از یک پروانه عمل مکش و دهش را انجام می دهد. حداکثر توان این ساید چنل 20 کیلو وات و بیشترین میزان هوادهی آن 1110 متر مکعب می باشد. برای راه اندازی چنین ساید چنلی می توان از موتور های سه فاز، تک فاز و نوع L استفاده کرد. 70 تا 450 میلی محدوده فشاری است که با ساید چنل تک پروانه رونتای می توان تامین نمود. عمده کاربرد این ساید چنل در حوضچه های پرورش ماهی و بیمارستان ها می باشد. 

 

 

 

ساید چنل رونتای دو استیج

 

ساید چنل رونتای دو استیج

ساید چنل بلوئر رونتای دو استیج ساختاری تقریبا مشابه مدل تک اسیج دارد با این تفاوت که در این سری از دو پروانه استفاده شده است. استفاده از دو پروانه سبب افزایش میزان فشار می گردد. تا جایی که این مدل می تواند تقریبا 700 میلی بار را تامین نماید. حاکثر هوادهی این ساید چنل نسبت به مدل قبلی کمتر بوده و 570 متر مکعب بر ساعت می باشد. برای راه اندازی آن تنها می توان از الکتروموتور سه فاز استفاده کرد. از مزایای این سری ساید چنل رونتای می توان طول عمر بالا و سر و صدای کم اشاره نمود. کاربرد این سایدچنل مانند ساید چنل های دیگر در حوضچه های پرورش ماهی و فن ها و صنایع بسته بندی می باشد. 

 

 

 

تعمیرات ساید چنل رونتای 

 

تعمیر

ساید چنل رونتای معمولا عمر طولانی داشته و به ندرت خراب می شود. اما باید توجه داشت که نصب و راه و اندازی آن به درستی انجام گرفته و بیش از حد کار نکند. زیرا کار کردن مداوم سب استهلاک و فرسوده شدن زود هنگام قطعات آن می شود. از دیگر نکاتی که باید در مورد این ساید چنل رعایت کرد این است که پس از گذشت چند ماه از کارکرد آن فیلتر ها و یاتاقان های آن را تعویض کرده و آن را روغن بزنید. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط باز هم ساید چنل معیوب شد با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید

 

 

 

 

 

لیست قیمت ساید چنل رونتای 

 

متاسفانه در سال های اخیر به دلیل مشکلاتی چون نوسانات ارز و تورم، لیست قیمت ساید چنل رونتای همواره دست خوش تغییرات زیادی شده است. بنابراین نمی توان یک قیمت را برای مدت طولانی ارائه نمود. ولی به طور کل می توان گفت ساید چنل های دو استیج به دلیل اینکه یک پروانه بیشتر و در نتیجه متریال استفاده شده بیشتری دارند، قیمت بالاتری را معمولا نسبت به مدل های تک استیج به خود اختصاص می دهند. با تمامی این تفاسیر چنان چه خواستار اطلاع از قیمت ساید چنل رونتای و یا سایر ساید چنل ها مانند ساید چنل گرینکو هستید با کارشناسان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر رعایت به روز ترین لیست قیمت، شما را در انتخاب مناسب ترین ساید چنل یاری نمایند. 

 

 

 

کاربرد ساید چنل رونتای

 

ساید چنل بلوئر رونتای  مزیت و کاربرد های دارد که از این جمله می توان به 

  • تصفیه آب 
  • انتقال پول و کاغذ 
  • خشک کردن و خنک کردن دستگاه ها 
  • برش چوب
  • تولید پارچه 
  • دستگاه های CNC
  • نساجی 
  • بیمارستان ها 
  • حوضچه های پرورش ماهی 
  •  

اشاره کرد.