پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO

برند پدرولو ایتالیایی می باشد و بیش از 30 سال است که فعالیت می کند و به یک برند مطرح جهانی تبدیل شده است و مشتری مداری، کیفیت و خدمات پس از فروش پدرولو را به جایگاه بالایی در صنعت دنیا رسانده است. این برند ایتالیایی در ایران بیشتر با سری پمپ های خانگی شناخته می شود و سایر محصولات این برند کمتر شناخته شده می باشد.

 

 

کاربرد پمپ سانتریفیوز PEDROLLO

 

 • پمپ PEDROLLO جهت حرارت مرکزی
 • پمپ PEDROLLO جهت گرمایش و تهویه مطبوع
 • پمپ PEDROLLO جهت آبیاری قطره ای
 • پمپ PEDROLLO جهت انتقال سوخت
 • پمپ PEDROLLO جهت سیستم های آتش نشانی
 • پمپ PEDROLLO جهت آبرسانی مسکونی
 • پمپ PEDROLLO جهت صنایع فولاد
 • پمپ PEDROLLO جهت صنایع سیمان
 • پمپ PEDROLLO جهت صنایع گاز، نفت و پتروشیمی

 

 

 

جهت مشخصات فنی و دریافت کاتالوگ هر مدل روی نام ان کلیک نمایید.

پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO  سری HF

پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری HF  دارای راندمان بالا و قابلیت کار به صورت مداوم را دارد و به همین دلیل یکی از مدل هایی می باشد که در اکثر موارد مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ پدرولو سری HF  دارای ارتفاع متوسط و آبدهی بالا می باشد و جنس پوسته ان چدن و پروانه آن نیز برنج یا چدن می باشد.از این پمپ جهت آبیاری و سیستم های آتش نشتنی و فعالیت های عمرانی و … استفاده می کنند.


پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO سری FG

پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری FG   ازجمله پمپ های تک چدنی فلنچ دار هستند که برای انتقال آب تمیز بر اساس استاندارد EN 733  ساخته شده اند. بنابراین مدل کوپله شدن موتور در این سری از پمپ ها عرضه می شد که F  نامیده می شود. پروانه و پوسه آن چدن و شافت آن استیل می باشد. از جمله کاربردهای این سری از پمپ های سری FG   می توان به سیستم های آتش نشانی، سیستم های خنک کننده، آبیاری قطره ای، حرارت مرکزی و تهویه مطبوع ، بوستر پمپ ها و … اشاره نمود.


پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO  سری  F-INOX

پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری F-INOX  ازجمله پمپ های سانتریفیوژ استیل است که در صنایع غذایی کاربرد زیادی دارد. این سری از پمپ های پدرولو پروانه و شافت استیل 316 و پوسته استیل 316 می باشند. کاربرد این سری از پمپ در صنایع لبنی ، آبیاری، کشاورزی و سیستم های حرارت مرکزی و… استفاده می شود.


پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO سری F

پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری F  از سری پمپ های چدنی فلنچ دار هستند که به صورت مستقیم با الکتروموتور استاندارد کوپله می شوند. این سری از پمپ ها باید

درمکان های محصور نصب گردند و یا حداقل در جاهایی که اب و هوای نامساعد می باشد محافظت شوند. و 2 صورت زیر عرضه می گردند.

 

 • پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری F  (کوپله شده با موتور 3000 دور)
 • پمپ سانتریفیوژ پدرولو سری F4  (کوپله ده با موتور 1400 دور)

 

پروانه و پوسته ان چدنی و شافت آن نیز استیل می باشد. از کاربردهای این سری از پمپ های پدرولو  شامل: سیستم خنک کننده، بوسترپمپ ها، آبیاری قطره ای و حرارت مرکزی و تهویه مطبوع و … می باشد.


تعمیر پذیری پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO

 

پمپ سانتریفیوژ پدرولو اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ سانتریفیوژ پدرولو نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO

قیمت پمپ سانتریفیوژ PEDROLLO برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، حداکثر توان، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

لیست قیمت