پمپ سانتریفیوژ CALPEDA

پمپ سانتریفیوژ CALPEDA  محصول کمپانی ایتالیایی کالپدا می باشد و در زمینه سیستم های مربوط به پمپاژ فعالیت های بسیار زیادی دارد این برند ایتالیایی بیش از 100 کارمند دارد که به تولید بیش از دو هزار مدل پمپ از 0.5 تا 2000 کیلو وات مشغول  می باشند و دارای کیفیت بسیار مطلوبی در زمینه پمپ می باشد.

 

کاربرد پمپ سانتریفیوژ CALPEDA

 

  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت سیستم های تامین آب
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت گرمایش و تهویه مطبوع
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت حرارت مرکزی
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت انتقال سوخت
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت آبرسانی مسکونی
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت صنایع فولاد
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت صنایع سیمان
  • پمپ سانتریفیوژ CALPEDA جهت صنایع گاز، پتروشیمی، نفت

 

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ سانتریفیوژ CALPEDA  سری N-N4

پمپ سانتریفیوژ CALPEDA سری N در 2 مدل  N و N4 عرضه می گردد و مدل N  با موتور 3000 دور و مدل N4  آن با موتور 1400 دور می باشد. پمپ های CALPEDA جهت انتقال آب تمیز برای صنایع کشاورزی، فولاد، سیمان، گاز و نفت و .. استفاده می گردد. پوسته و پروانه این سری از پمپ ها از جنس چدن است و شافت آن استیل و مکانیکال سیل آن از جنس NBR ،Ceramic ،Carbon می باشد.


پمپ سانتریفیوژ CALPEDA  سری NM-NMS

پمپ سانتریفیوژ CALPEDA سری NM  در 2 مدل  NM و NMS عرضه می گردد و مدل NM  با موتور 3000 دور و مدل NMS  آن با موتور 1400 دور می باشد. پمپ های CALPEDA جهت انتقال آب تمیز در آبیاری، سیستم های آتش نشانی و گرمایشی و مصارف خانگی و صنعتی  مورد استفاده می گردد. پوسته و پروانه این سری از پمپ ها از جنس چدن است و شافت آن استیل و مکانیکال سیل آن از جنس NBR ،Ceramic ،Carbon می باشد.


تعمیر پذیری پمپ سانتریفیوژ CALPEDA

 

پمپ سانتریفیوژ CALPEDA  اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ سانتریفیوژ CALPEDA نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ CALPEDA

 

قیمت پمپ سانتریفیوژ CALPEDA برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، حداکثر توان، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

لیست قیمت