پمپ سانتریفیوژ KSB

پمپ سانتریفیوژ KSB  یکی از محصولات کمپانی KSB  می باشد که این کمپانی در سال 1871 در آلمان تاسیس گردید . برند KSB  یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده الکتروپمپ می باشد و دارای محصولاتی با استاندارهای جهانی تولید می کند این شرکت بزرگ آلمان با استفاده از امکانات پیشرفته و بازاریابی سیستماتیک و هوشمند و بیش از 16000 نیروی متخصص و کارآمد می باشد. کمپانی KSB  دارای 170 مرکز خدمات و حداقل سه هزار سرویس کار جهت نگهداری و تعمیرات تجهیزات در جهان می باشد. از ویژگی های مهم این شرکت مصرف بهینه انرژی ،توان بازدهی بالا . ارائه تجهیزات پیشرفته می باشد. پمپ گریز مرکز KSB از با کیفیت نرین و پرفروش ترین پمپ های دنیا می باشد.

کاربرد پمپ سانتریفیوژ KSB

 

  •  پمپ سانتریفیوژ KSB جهت سیستم های تامین آب
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت آبیاری قطره ای
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت حرارت مرکزی
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت انتقال سوخت
  • پمپ سانتریفیوژ KSBجهت صنایع سیمان
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت آبرسان مسکونی
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت گرمایش و تهویه مطبوع
  • پمپ سانتریفیوژ KSB جهت صنایع نفت، گاز، پتروشیمی

 

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

 

پمپ سانتریفیوژ KSB  سری ETANORM

 

 

پمپ گریز از مرکز KSB  دارای قدمت بسیار زیادی دارد .این پمپ ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند در ایران به سرعت شهرت یافت. این پمپ ها سالیان زیادی است که در صنایع فولاد و پتروشیمی استفاده می شود.اگرچه پمپ گریز از مرکز KSB قیمت بالاتری نسبت به دیگر پمپ ها دارد ولی برای بسیاری از صنعتگران ارجحیت بیشتری دارد.

 

 

تعمیر پذیری پمپ سانتریفیوژ KSB

 

پمپ سانتریفیوژKSB  اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ سانتریفیوژ KSB نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ KSB

 

قیمت پمپ سانتریفیوژ KSB برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، حداکثر توان، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

لیست قیمت