پمپ سانتریفیوژ LEO

کمپانی LEO از سال 1995 فعالیت خود را در چین آغاز نمود و به تولید انواع پمپ های خانگی، صنعتی و کشاورزی پرداخت. این برند چینی در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته و به عنوان یکی از مطرح ترین تولید کنندگان، صادرات زیادی به تمام نقاط جهان داشته است. لیو صادرات خود را به بیش از 120 کشور در جهان ارسال می کند که شامل: شرق میانه، آمریکای شمالی، آفریقا، اقیانوسیه، جنوب شرق آسیا و خاورمیانه و غیره می باشد. محصولات LEO از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای استاندارد روز دنیا نیز می باشد و همین امر باعث تمایز آن نسبت به رقبای خود می باشد.

 

کاربرد پمپ سانتریفیوژ LEO

 

  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت حرارت مرکزی
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت سیستم های تامین آب
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت آبیاری قطره ای
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت انتقال سوخت
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت گرمایش و تهویه مطبوع
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت صنایع فولاد
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت صنایع سیمان
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت آبرسانی مسکونی
  • پمپ سانتریفیوژ LEO  جهت صنایع نفت،گاز و پتروشیمی

 

 

پمپ سانتریفیوژ LEO  سری ABK

 

 

پمپ سانتریفیوژ LEO سری ABK  در 2 مدل تک فاز و سه فاز می باشد و  این توانایی  را دارد که دبی  را تا 66 متر مکعب بر ساعت تامین نماید. همچنین ساختار بدنه و شفت آن از استیل 304 می باشد و دارای مقاومت زیادی در برابر رطوبت می باشد. سری ABK  دارای کلاس حرارتی F  است و برای انتقال سیالاتی که دارای محدوده دمای 15 تا 80 درجه سانتیگراد می باشند گزینه بسیار خوبی می باشد. این سری از پمپ های سانتریفیوژ ABK  دارای بهره وری بالایی بوده و دارای مواد اولیه مرغوب نیز می باشد. کاربرد آن نیز در مصارف صنعتی و کشاورزی جهت انتقال آب می باشد.


پمپ سانتریفیوژ LEO  سری ACm

 

پمپ سانتریفیوژ LEO سری ACm  از جمله پمپ های سانتریفیوژ زمینی است که در زمینه صنعتی و کشاورزی کاربرد دارد. سری ACm  دارای پروانه برنجی ، حجم سیم پیچ و طول روتور استاندارد و شافت 100 درصد استیل می باشد. پمپ سانتریفیوژ LEO سری ACm   دارای دهانه خروجی 1 تا 4 اینچ می باشد و از توان 0.5 تا 4 اسب نیز عرضه می گردد.بدنه و واسط پمپ این سری از پمپ های سانتریفیوژ LEO  ضد زنگ می باشند و دارای طول عمر بالاتری نسبت به رقبایشان می باشند از این سری پمپ های سانتریفیوژ در مصارف صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.


پمپ سانتریفیوژ LEO  سری AMS

 

پمپ سانتریفیوژ LEO سری AMS  از جمله پمپ های تمام استیل می باشند که در زمینه صنایع لبنی ، ساختمانی ، تامین آب خانگی ، شیمیایی و … استفاده می شود. این سری از پمپ سانتریفیوژ LEO سری AMS   در 2 مدل تک فاز و سه فاز با دهانه خروجی 1-1 و 4/1 عرضه می شود. پروانه و بدنه این پمپ ها از استسل 304 بوده و سیال تا 85 درجه سانتیگراد را می تواند با فشار 3 بار پمپاژ نماید. کاربرد این سری از پمپ ها در صنایع شیمیایی، لبنی، سیستم های فاضلاب و … می باشد. از جمله ویژگی ای این سری  تنوع مدل، قیمت مناسب، کیفیت ساخت بالا و گارانتی و خدمات مناسب می باشد


پمپ سانتریفیوژ LEO  سری XZS

 

پمپ سانتریفیوژ LEO سری XZS از جمله پمپ های سانتریفیوژ زمینی است و تماما استیل می باشد که در زمینه صنایع شیمیایی و غذایی کاربرد بسیاری دارد. پمپ سانتریفیوژ LEO سری XZS  دارای بدنه و استیل 304 می باشد و می تواند  سیالات رقیق را بدون خوردگی  و ذرات جامد  مانند دوغ و شیر و … را پمپاژ نماید. این سری از پمپ های لیو دارای دهانه خروجی 1و 4/1، 1و2/1 اینچ می باشد و کاربرد آن نیز در سیستم های فاضلاب، تصفیه آب ، صنایع شیمیایی و لبنی و … می باشد. و ازجمله ویژگی های این سری از پمپ های سانتریفیوژ تنوع مدل، قیمت مناسب، کیفیت ساخت بالا، گارانتی و خدمات مناسب می باشد.


پمپ سانتریفیوژ LEO  سری XST

پمپ سانتریفیوژ LEO سری XST  از سری پمپ های سانتریفیوژ زمینی با کوپل مستقیم و الکتروموتور مناسب می باشد و بیشتر برای مصارف صنعتی و عمومی کاربرد دارد. این سری از پمپ های LEO  دارای ورود و خروج فلنچ دار می باشد و از سایز 32 تا 80 قابل عرضه می باشد. جنس پروانه این سری از چدن ضد زنگ و یا استیل 304 می باشد و توانایی پمپاژ سیال نت دمای 85 درجه را دارا می باشد. از جمله ویژگی های این پمپ سانتریفیوژ سری XST تنوع بالا، کیفیت ساخت بالا، قیمت مناسب، گارانتی و خدمات مناسب می باشد. کاربرد آن نیز در صنایع کشاورزی، سیستم های گرمایشی سرمایشی، آبیاری قطره ای ، بوسترپمپ های آتش نشانی و … می باشد.


تعمیر پذیری پمپ سانتریفیوژ LEO

 

پمپ سانتریفیوژ لیو اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ سانتریفیوژ لیو نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ LEO

 

قیمت پمپ سانتریفیوژ LEO برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، حداکثر توان، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

لیست قیمت