پمپ گریز از مرکز پمپیران انواع و جزئیات

پمپ گریز از مرکز پمپیران از محصولات گروه صنایع پمپ ایران ( پمپیران) می باشد که  از با سابقه ترین صنایع پمپ سازی ایران است. این گروه از سال 1354 تاسیس شده و پمپیران تا به حال پمپ های مختلفی را برای پمپاژ انواع سیالات تولید کرده است. پمپیران از آغاز تا کنون توانسته است با ارتقاء استاندارد های خود در حوزه طراحی و ساخت انواع پمپ، بازار های داخلی و خارجی را به اندازه کافی، اغناء کند . پمپیران که اکنون به عنوان بزرگترین پمپ ساز خاورمیانه شناخته می¬شود با به کار بستن به روز ترین ابداعات و پیشرفت های تکنولوژی در صنعت پمپ سازی جهان محصولات خود را ارتقا داده و در تامین نیاز صنایع گوناگون مانند فولاد، مس، نفت، پتروشیمی، دریایی، نیروگاهی و صنعت آب کشور موفقیت¬های خیره کننده ای بدست آورده است.

پمپ گریز از مرکز پمپیران پمپ سانتریفیوژ پمپیران نمایندگی پمپیران

انواع پمپ گریز از مرکز پمپیران

محصولات پمپیران تنها محدود به پمپ گریز از مرکز پمپیران نمی شوند، بلکه انواع بسیاری را از جمله : پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا ( ETA) ، پمپ گریز از مرکز گل کش پمپیران ، پمپ گریز از مرکز روغن داغ پمپیران ، پمپ لجن کش پمپیران، پمپ کف کش پمپیران ، پمپ شناور چاه عمیق ، الکتروموتور های شناور چاه عمیق،  الکتروموتور صنعتی و … را شامل می شود. ما در اینجا به بررسی انواع پمپ گریز از مرکز پمپیران  خواهیم پرداخت. معروف ترین سری ، سری ETA می باشد که در سایز های مختلف جهت انواع مصارف صنعتی ، کشاورزی ، ساختمانی ، معدنی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل، بر روی آن کلیک کنید. 

پمپ گریز از مرکز پمپیران سری اتا (ETA)

 

پمپ گریز از مرکز پمپیران پمپ سانتریفیوژ پمپیران نمایندگی پمپیران

 

پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا با دامنه محصول گسترده شامل پمپ هایی است که تا سایز 300 میلی متر در حدود 1800 متر مکعب بر ساعت سیال انتقال می‌دهد. همچنین برای مواردی ک به فشار بالا نیاز است، می‌توان بر روی پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا تا 9 بار فشار حساب کرد. پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا در شرایط کاری مختلف مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و اگر پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا از نظر کوپلینگ و شاسی و شرایط کاری نقصی نداشته باشد سالیان سال بدون هیچ عیبی کار خواهد کرد. بدنه پمپ گریز از مرکز پمپیران از جنس چدن و پروانه آن نیز از همین جنس می باشد. شافت پمپ نیز فولادی است و از بهترین متریال ساخته شده است. آب بند پمپ گریز از مرکز پمپیران به صورت پیش فرض نوار گرافیتی است که این مورد باعث می شود تا نتوان از پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا برای کاربرد های بیشتری استفاده کرد و نیاز به استفاده از مکانیکال سیل خواهد بود.

 


کمی بیشتر درباره پمپیران

 

برای ساخت پمپ گریز از مرکز پمپیران و دیگر محصولات این شرکت، کمپانی پمپیران بیش از 1000 کارمند و متخصص را در واحد های مهندسی، پشتیبانی و آزمایشگاه ها به کار گماشته است. مجموع مساحت کارخانه پمپیران و شرکت های وابسته چیزی در حدود 160000 متر مربع بوده که تقریبا نیمی از آن را به فضای سر پوشیده و انبار ها اختصاص داده اند. به دلیل مدیریت صحیح و نوین این کارخانه در طی سالهای گدشته که منجر به تولید محصولات باکیفیت و جلب رضایت مشتری شده است، پمپیران توانسته است حوایز ارزنده ای را متعلق به خود گرداند. این جوایز عبارتند از : 

 • گواهی نامه سیستم مدیریت جامع 
 • گواهی نامه سیستم مدیریت کیفیت 
 • گواهی نامه سیستم مدیریت زیست محیطی
 • گواهی نامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
 • گواهی نامه تایید صلاحیت آزمایشگاه 
 • گواهی نامه اروپایی CE
 • ISO10002-2004
 • تندیس سیمین طلایی صنعت پتروشیمی 

 


کاربرد پمپ گریز از مرکز پمپیران 

 • پمپ گریز از مرکز پمپیران در سیستم آبرسانی خانگی 
 • پمپ گریز از مرکز پمپیران در کشاورزی ( آب یاری معمولی و قطره ای) 
 • پمپ گریز از مرکز پمپیران در آتش نشانی 
 • پمپ گریز از مرکز پمپیران در صنایع غذایی ( انتقال مایعات و نوشیدنی ها)
 • پمپ گریز از مرکز پمپیران در صنایع فولاد و سیمان سازی 

 

 


کاتالوگ پمپ گریز از مرکز پمپیران 

هر کدام از محصولات پمپیران، مانند پمپ گریز از مرکز پمپیران اتا، کاتالوگ مخصوص به خود را دارد که شامل ابعاد و اندازه، الکتروموتور مناسب، نوع و جنس پروانه، هد و فشار ماکزیمم می شود. که برای دانلود هر کدام می توانید روی نام محصول کلیک نمایید. اما دسته بندی کلی پمپ گریز از مرکز پمپیران که شامل پمپ های کف کش، لجن کش و … می شود شامل یک کاتالوگ عمومی است که نحوه تنظیم و آماده سازی و عیب یابی پمپ گریز از مرکز پمپیران می شود. برای دانلود کاتالوگ پمپ گریز از مرکز پمپیران میتواند روی همین لینک کلیک نمایید. 

 


قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران 

قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران تا میزان بسیاری به نوع پمپ، کاربرد آن، جنس پروانه، ابعاد و اندازه آن، الکتروموتور مناسب برای کوپل شدن روی آن و راه اندازی، شاسی مناسب برای قرار دادن پمپ در مکان مناسب، نیاز و عدم نیاز پروانه به تراش و میزان دبی و فشار ماکزیمم تولیدی توسط پمپ دارد. اما خبر خوش این است که به دلیل اینکه پمپ گریز از مرکز پمپیران تولید داخل از کشور است و بسیاری از قطعات آن نیز ساخته شده توسط کارخانه های ایرانی و با استفاده از مواد اولیه داخلی هستند، قیمت بسیار مناسب تری نسبت به همتایان خارجی خود مانند پمپ سانتریفیوژ پنتاکس، لوارا، داب و … دارند. ولی به عات نوسانات قیمت این نوع پمپ، نمی توان یک لیست قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران را برای مدت طولانی ارائه کرد. و این لیست پس از مدت کوتاهی باید به روز رسانی شود. بنابراین جهت اطلاع از آخرین قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران با متخصصان ما در هومان صنعت تماس بگیرید.