پمپ آب خانگی تایفو | قیمت پمپ آب خانگی TAIHFU

کمپانی تایفو فعالبت خود را از سال 1993 را در حوزه تولید انواع پمپ ها شروع نمود و با بهره گیری از نیروی کار ماهر و علم و تکنولوژی پیشرفته به تولید محصولات با کیفیت پرداخت. محصولات این برند چینی انرژی مورد نیاز خود را از طبیعت دریافت می کنند و پمپ های خانگی تایفو در ایران بسیار شناخته شده می باشند و در مدل های مختلف عرضه می شوند.

 

برای مشاهده مشخصات بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل، روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ آب خانگی TAIFU سری TCP

پمپ آب خانگی تایفو سری TCP  از جمله پمپ های بشقابی  می باشد که حداکثر ارتفاع و دبی ان به ترتیب 41 متر و 9.5 متر مکعب می باشد. از ویژگی های این سری از پمپ های تایفو می توان به نصب و کاربری آسان این پمپ ها اشاره نمود.

محدوده دبی: 1 تا 9.5  متر مکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع: 1 تا 41 متر

محدوده توان موتور:0.37 تا 1.5 کیلووات

جنس پروانه: برنج

جنس بدنه:چدن

کلاس حفاظتی:  IP44

 

×

پمپ آب خانگی TAIFU  سری JET

پمپ های آب خانگیTAIFU سری JET  از جمله مدل های شناخته شده در ایران می باشند که برای دبی تا حداکثر 7.5 مترمکعب بر ساعت مورد استفاده قرار می گیرند. این سری از پمپ ها در رنج توانی 0.37 تا 1.1 کیلووات به همراه موتورهایی با کلاس حفاظتی F  عرضه می گردند. از ویژگی های این سری از پمپ ها کاربری آسان و مقرون به صرفه بودن این پمپ ها می باشد. کاربرد این سری از پمپ ها در آبیاری باغ ها و در ساختمان ها می باشد.

محدوده دبی: 0.5 تا 7.5 متر مکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع: 4 تا 58 متر

محدوده توان موتور:0.37 تا 1.1 کیلووات

جنس بدنه: چدن

کلاس حرارتی:F

×

پمپ آب خانگی TAIFU سری QB

پمپ آب خانگی TAIFU  سری QB از جمله پمپ های آب خانگی کوچک است و توان تامین دبی تا حداکثر 2.7 مترمکعب بر ساعت را دارد. این سری از پمپ ها دارای پروانه ای برنجی و بدنه ای از جنس چدن می باشند. این سری از پمپ های TAIFU  سری QB  جهت انتقال آب از ارتفاع 2 تا 75 متر بوده و تا 8 بار فشار ایجاد می نماید. این سری از پمپ ها از دقت بالایی برخوردار هستند و در برابر زنگ زدگی و سایش نیز مقاوم می باشند. پمپ آب خانگی TAIFU  بیشتر در سطوح خانگی کاربرد دارد و برای مکان هایی که محدودیت فضا دارند مناسب نمی باشند.

محدوده دبی: 0.3 تا 2.7  متر مکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع: 2 تا 75 متر

جنس بدنه: چدن

جنس پروانه: برنج

کلاس حرارتی: F

×

تعمیرات پمپ آب تایفو

 

تعمیر

پمپ آب خانگی تایفو در کنار قیمت مناسب، کیفیت خوبی هم دارد. از این رو اگر در کنار ست کنترل و یا منبع انبساط مناسب مورد استفاده قرار بگیرد، دچار عیب جدی نمی شود. علاوه بر این بسیار مهم است که حتما به شکل دوره ای این پمپ را بازبینی کرده و عیوب ریز آن را برطرف نمایید. چنان چه با رعایت همه این موارد، پمپ شما به هر علتی دچار مشکلی گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ تایفو

 

لیست قیمتبه جرات می توان پمپ های آب خانگی تایفو، تنها پمپی در بازار است که در کنار قیمت بسیار مناسب خود، کیفیت خوبی هم دارد. از این رو مشتریان در یکی دو سال گذشته این پمپ را به دیگر برند ها ترجیح داده اند. قیمت این پمپ به عواملی مانند میزان توان، جنس اجزا و میزان هد و دبی آن دارد. مسلم است که هرچه میزان توان این پمپ ها بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. چنان چه شما نیز خواستار خرید این مدل پمپ هستید، می توانید با متخصصان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان انتخاب مناسب ترین پمپ، شما در انتخاب مناسب ترین پمپ یاری نمایند. جدید ترین قیمت ها نیز در طی تماس به شما اعلام می گردد.