پمپ روغن داغ KSB | قیمت پمپ روغن داغ KSB انواع و جزئیات


پمپ روغن داغ KSB  از جمله محصولات برند KSB می باشد که در سال 1871 تاسیس گردید. این برند آلمانی یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده پمپ در دنیا می باشد و محصولاتی با استانداردهای روز دنیا تولید می کند. این شرکت بزرگ آلمانی  دارای 170 دفتر خدمات و بیش از سه هزار سریس کار جهت نگهداری و تعمیرات در سراسر جهان دارد. از جمله ویژگی های برند KSB  مصرف بهینه انرژی، توان بازدهی بسیار بالا، ارائه تجهیزات پیشرفته برای کنترل قسمت و اجزای سیستم می باشد. پمپ روغن داغ KSB  از پرطرفدارترین و پرفروش ترین پمپ ها در جهان می باشد و محصولاتی با کیفیت بالا ارائه می کند.

 

 

برای مشاهده مشخصات فنی و دریافت کاتالوگ هر مدل روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ روغن داغ KSB  سری SYT

پمپ روغن داغ KSB سری SYT  از جمله پمپ های سانتریفیوژ برند KSB  می باشد که جهت انتقال سیالات داغ مانند روغن و آب  تا 300 درجه سانتی گراد تولید می گردد. این سری پمپ های روغن داغ دارای استاندارد  EN 733 می باشند و دارای قابلیت اطمینان زیادی جهت انتقال سیالات داغ با هزینه بسیار کم می باشند. پمپ های روغن داغ برند KSB  فشار تا 16 بار و دبی 765 متر مکعب بر ساعت را دارا می باشند. این سری از پمپ ها می توانند سیالات نا دمای 350 درجه سانتی گراد را انتقال دهند و میزان نشتی بسیار کمی داشته باشند.

مشخصات فنی

 

قطر ورودی : 40 تا 200 میلیمتر

قطر خروجی: 32 تا 150 میلیمتر 

ماکسیمم فشار : 16 بار

ماکسیمم آبدهی:765 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دبی : 350 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دما سیال : 350 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن / استیل

جنس بدنه : چدن

کلاس حفاظتی: IP 55

×

تعمیر پمپ روغن داغ

 

تعمیر

پمپ روغن داغ KSB از جمله پمپ های بسیار با کیفیت بوده که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، دچار آسیب نمی شود. از جمله شرایط مساعد برای این پمپ می توان به قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مناسب، استفاده از روغن در همان محدوده ی دمایی تعیین شده و اتصال به الکتروموتور با دور مناسب اشاره کرد. به علاوه این پمپ باید هر 3 تا 6 ماه یک بار بازبینی شده و قطعاتی مانند یاتاقان های آن روغن کاری و در صورت استهلاک تعویض شوند. چنان چه عدم رعایت موارد نام برده شده سبب شد که پمپ روغ داغ شما دچار عدم کارکرد صحیح و از کار افتادگی شود،می توانید با متخصصین ما در واحد تعیمرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه برتامین قطعات

اورجینال، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. با ما تماس بگیرید.

 

 

لیست قیمت پمپ روغن داغ KSB

 

لیست قیمتپمپ روغن داغ KSB بسته به سایز و اندازه ای که دارد و میزان دبی و فشاری که می تواند تامین کند، قیمت های متنوعی دارد. مسلم است هرچه اندازه پمپ بالاتر باشد و حجم بیشتری از روغن را بتواند پمپاژ نمایدقیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما در مورد لیست قیمت این پمپ می توان گفت متاسفانه به دلیل وجود ناپایداری های داخلی بازار ایران و هم چنین نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی از این پمپ ها ارائه نمود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ KSB هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان جدید ترین قیمت پمپ روغن داغ را به شما ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.