پمپ روغن داغ PUMPIRAN | قیمت پمپ روغن داغ PUMPIRAN انواع و جزئیات


برند PUMPIRAN  یکی از معروف ترین برندهای صنعتی در داخل ایران می باشد که تحت لیسانس برند KSB  آلمان شروع به فعالیت کرد. این برند معروف ایرانی با بیش از 400 کارمند توانسته است با کیفیت بالای محصولات جایگاه مناسبی را در بازار پمپ به دست آورد. شرکت PUMPIRAN  پمپ های خود را مطابق با استانداردهای  ISO 9906  و ISO 9908 و IEC 34  تولید می کند. یکی از مهمترین دلایل تولید محصولات این برند ایرانی  در زمینه پمپ سازی وجود آزمایشگاه های بسیار مجهز و استفاده از نیروهای متبحر و متخصص می باشد.

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ روغن داغ PUMPIRAN

پمپ روغن داغ PUMPIRAN  از جمله پمپ های سانتریفیوژ پروانه بسته می باشد و برای انتقال سیالات بسیار داغ مانند روغن تا 300 درجه سانتیگراد استفاده می شود. پمپ روغن داغ PUMPIRAN با پروانه چدنی می تواند 10 بار فشار ایجاد نماید و تا 120 مترمکعب بر ساعت آبدهی انجام گیرد. از خصوصیات مشخص پمپ روغن داغ PUMPIRAN  قابلیت اطمینان بالا، عدم نشست سیال، کیفیت بالا، مصرف پایین انرژی و… اشاره نمود. کاربرد های پمپ روغن داغ PUMPIRAN   در صنایع شیمیایی، پتروشیمی، قیرسازی، مبدل های حرارتی و… استفاده می شود.

مشخصات فنی

 

قطر ورودی : 50 تا 125 میلیمتر

قطر خروجی: 32 تا 100 میلیمتر 

ماکسیمم فشار : 10 بار

ماکسیمم آبدهی: 120 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دما سیال : 300 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن

جنس بدنه : چدن

کلاس حفاظتی: IP 55

×

تعمیر پمپ روغن داغ

 

تعمیر

پمپ روغن داغ PUMPIRAN از جمله پمپ های بسیار با کیفیت بوده که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، دچار آسیب نمی شود. از جمله شرایط مساعد برای این پمپ می توان به قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مناسب، استفاده از روغن در همان محدوده ی دمایی تعیین شده و اتصال به الکتروموتور با دور مناسب اشاره کرد. به علاوه این پمپ باید هر 3 تا 6 ماه یک بار بازبینی شده و قطعاتی مانند یاتاقان های آن روغن کاری و در صورت استهلاک تعویض شوند. چنان چه عدم رعایت موارد نام برده شده سبب شد که پمپ روغ داغ شما دچار عدم کارکرد صحیح و از کار افتادگی شود،می توانید با متخصصین ما در واحد تعیمرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه برتامین

قطعات اورجینال، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. با ما تماس بگیرید.

 

 

لیست قیمت پمپ روغن داغ PUMPIRAN

 

لیست قیمتپمپ روغن داغ PUMPIRAN بسته به سایز و اندازه ای که دارد و میزان دبی و فشاری که می تواند تامین کند، قیمت های متنوعی دارد. مسلم است هرچه اندازه پمپ بالاتر باشد و حجم بیشتری از روغن را بتواند پمپاژ نمایدقیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما در مورد لیست قیمت این پمپ می توان گفت متاسفانه به دلیل وجود ناپایداری های داخلی بازار ایران و هم چنین نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی از این پمپ ها ارائه نمود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ PUMPIRAN هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان جدید ترین قیمت پمپ روغن داغ را به شما ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.