پمپ روغن داغ SIHI | قیمت پمپ روغن داغ SIHI انواع و جزئیات

پمپ روغن داغ SIHI  کار خود را از سال 1920 در آلمان شروع نمود و در مدت زمان بسیار اندکی فعالیت خود را در کشورهای دانمارک، نروژ، فنلاند گسترش داد . این کمپانی آلمانی در زمینه های  پمپ های وکیوم، پمپ های سانتریفیوژ طبقانی، پمپ های مگنتی فعالیت می کنند. این شرکت دارای گواهینامه ISO9001  و استاندارد خدمات مشتریان در آلمان است.

 

 

 

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ روغن داغ SIHI  سری ZTND

پمپ روغن SIHI سری ZTND  از جمله پمپ های سانتریفیوژ در زمینه انتقال روغن داغ بوده و دارای استاندارد EN733  می باشد. این پمپ روغن داغ با 2 سایز شافت  نیز تولید می شود. کمپانی SIHI در طراحی پمپ روغن داغ SIHI  با استفاده از تکنیک های پیشرفته میزان نشتی را تا حد بسیار زیادی بر طرف نموده است. این مدل از پمپ روغن داغ، پمپاژ روغن داغ را تا دمای 350 درجه سانتی گراد با آبدهی حداکثر 900 مترمکعب بر ساعت و با 10 بار فشار  انجام می دهد. ویژگی های پمپ روغن داغ SIHI  شامل: کیفیت بالای ساخت، مکانیکال سیل منحصر به فرد، قابلیت خود خنک کنندگی و… می باشد. از این مدل پمپ های روغن داغ در صنایع پتروشیمی و شیمیایی، قیرسازی، تولید حلال ها و… استفاده می گردد.

مشخصات فنی

 

قطر ورودی : 50 تا 200 میلیمتر

قطر خروجی: 32 تا 125 میلیمتر 

ماکسیمم فشار : 10 بار

ماکسیمم آبدهی: 900 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دمای سیال : 320 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن

جنس بدنه : چدن

کلاس حفاظتی: IP 55

×

تعمیر پمپ روغن داغ

 

تعمیر

پمپ روغن داغ SIHI از جمله پمپ های بسیار با کیفیت بوده که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، دچار آسیب نمی شود. از جمله شرایط مساعد برای این پمپ می توان به قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مناسب، استفاده از روغن در همان محدوده ی دمایی تعیین شده و اتصال به الکتروموتور با دور مناسب اشاره کرد. به علاوه این پمپ باید هر 3 تا 6 ماه یک بار بازبینی شده و قطعاتی مانند یاتاقان های آن روغن کاری و در صورت استهلاک تعویض شوند. چنان چه عدم رعایت موارد نام برده شده سبب شد که پمپ روغ داغ شما دچار عدم کارکرد صحیح و از کار افتادگی شود،می توانید با متخصصین ما در واحد تعیمرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه برتامین

قطعات اورجینال، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. با ما تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ روغن داغ SIHI

 

لیست قیمتپمپ روغن داغ SIHI بسته به سایز و اندازه ای که دارد و میزان دبی و فشاری که می تواند تامین کند، قیمت های متنوعی دارد. مسلم است هرچه اندازه پمپ بالاتر باشد و حجم بیشتری از روغن را بتواند پمپاژ نمایدقیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما در مورد لیست قیمت این پمپ می توان گفت متاسفانه به دلیل وجود ناپایداری های داخلی بازار ایران و هم چنین نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی از این پمپ ها ارائه نمود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ SIHI هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان جدید ترین قیمت پمپ روغن داغ را به شما ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.