پمپ روغن داغ STANDART |قیمت پمپ روغن داغ STANDART انواع و جزئیات

کمپانی STANDART  از سال 1957 در ترکیه کار خود را در زمینه تولید انواع پمپ های با عمر طولانی و با کیفیت آغاز کرد. این شرکت بزرگ فعالیت خود را در خارج از مرزهای ترکیه با احداث نمایندگی های فروش در کشورهای مختلف  گسترش داد. پمپ های STANDART  با استفاده از فناوری روز دنیا و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه توانست محصولات خود را در اروپا به فروش رساند. محصولات این کمپانی ترکیه ای در انواع پمپ لجن کش، پمپ طبقاتی عمودی و افقی، پمپ های روغن داغ، پمپ های خانگی، پمپ های خطی و … می باشد.

 

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل روی نام آن کلیک نمایید.

پمپ روغن داغ STANDART

پمپ روغن داغ STANDART  برای انتقال سیالات داغ تا دمای 320 درجه سانتی گراد با ویسکوزیته پایین مورد استفاده می باشد. پروانه پمپ روغن داغ STANDART  از جنس چدن می باشد و دارای استاندارد ISO 1940 Class 6.3  است. این پمپ های روغن داغ از سایز 32 تا 150 با 450آبدهی مترمکعب بر ساعت و 90 متر ارتفاع می باشد. از ویژگی های پمپ روغن داغ STANDART  عدم نشت سیال، مصرف انرژی پایین، قابلیت اطمینان بالا، سیستم آب بندی مطمئن و… می باشد. از این پمپ روغن داغ در صنایع شیمیایی و پتروشیمی، قیرسازی، مبدل های حرارتی و… استفاده می شود.

مشخصات فنی

 

قطر ورودی : 2 تا 6 اینچ

قطر خروجی: 1.25 تا 6 اینچ

ماکسیمم فشار : 9 بار

ماکسیمم آبدهی: 450 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دمای سیال : 320 درجه سانتیگراد

جنس پروانه : چدن

جنس بدنه : چدن

کلاس حفاظتی: IP 55

×

تعمیر پمپ روغن داغ

 

تعمیر

پمپ روغن داغ STANDART از جمله پمپ های بسیار با کیفیت بوده که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، دچار آسیب نمی شود. از جمله شرایط مساعد برای این پمپ می توان به قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مناسب، استفاده از روغن در همان محدوده ی دمایی تعیین شده و اتصال به الکتروموتور با دور مناسب اشاره کرد. به علاوه این پمپ باید هر 3 تا 6 ماه یک بار بازبینی شده و قطعاتی مانند یاتاقان های آن روغن کاری و در صورت استهلاک تعویض شوند. چنان چه عدم رعایت موارد نام برده شده سبب شد که پمپ روغ داغ شما دچار عدم کارکرد صحیح و از کار افتادگی شود،می توانید با متخصصین ما در واحد تعیمرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه برتامین

قطعات اورجینال، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. با ما تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ روغن داغ STANDART

 

لیست قیمتپمپ روغن داغ STANDART بسته به سایز و اندازه ای که دارد و میزان دبی و فشاری که می تواند تامین کند، قیمت های متنوعی دارد. مسلم است هرچه اندازه پمپ بالاتر باشد و حجم بیشتری از روغن را بتواند پمپاژ نمایدقیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما در مورد لیست قیمت این پمپ می توان گفت متاسفانه به دلیل وجود ناپایداری های داخلی بازار ایران و هم چنین نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی از این پمپ ها ارائه نمود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ STANDART هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان جدید ترین قیمت پمپ روغن داغ را به شما ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.