پمپ پیستونی HAMMELMANN

کمپانی HAMMWLMANN  از سال 1949 به تولید سیستم های فشار بالا پرداخت و با تلاش فراوان در جهت توسعه  صنعت HAMMELMANN  حرکت نمود. این تلاش و پشتکار سبب شد که کمپانی HAMMELMANN امروزه بیش از 300 اختراع به ثبت برساند و از جمله اولین پمپ های این کمپانی حدود 60 بار فشار داشت ولی امروزه HAMMELMANN پمپ هایی با فشار بیشتر از 4000 بار تولید می نماید. محصولات این کمپانی دارای گواهینامه DIN EN ISO 9001 و DIN EN ISO 14001 می باشد.

انواع پمپ پیستونی

 

  • پمپ کارواش آب سرد
  • پمپ کارواش الکتریکی
  • پمپ کارواش خانگی و صنعتی
  • پمپ کارواش آب گرم
  • پمپ کارواش دیزلی
  • پمپ کارواش بنزینی
  • پمپ مه پاش
  • پمپ سم پاش

 

جهت دانلود مشخصات فنی و کاتالوگ روی نام هر برند کلیک نمایید.

پمپ پیستونی HAMMELMANN  سریHDP

پمپ پیستونی HAMMELMANN  سری HDP  در سایزهای مختلف و آبدهی و فشارهای متفاوت تولید می شود. این پمپ در دو مدل افقی و عمودی می باشد. پمپ پیستونی HAMMELMANN   دارای حداکثر فشار 4000 بار و حدود 3000 لیتر بر دقیقه آبدهی می باشد. نکته ای که در این پمپ ها باید در نظر گرفت این پمپ ها به صورتی  طراحی شده که هیچ نشتی ندارد و هوا  در آن ها عبور نمی کند. از جمله کاربردهای این پمپ پیستونی  جهت شستشوی انواع دستگاه های صنعتی ، برش، انهدام، زنگ آهن و… می باشد و از جمله ویژگی های پمپ پیستونی HAMMELMANN  کیفیت ساخت فوق العاده بالا، تنوع سایز، خرابی کم، عمر و دوام بالا و…می باشد.


 

تعمیر پذیری پمپ پیستونی HAMMELMANN

 

پمپ پیستونی HAMMELMANN اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ پیستونی HAMMELMANN نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

 

لیست قیمت پمپ پیستونی HAMMELMANN

 قیمت پمپ پیستونی HAMMELMANN برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، تعداد دور الکتروموتور، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

                                                                                                                                                                               لیست قیمت