پمپ پیستونی WOMA

WOMA  یکی از دیگر از برندهای مطرح در زمینه پمپ های فشار بالا می باشد که با تحقیق و بررسی امروزه توانسته است تولید پمپ هایی تا فشار چهارهزار بار را ایجاد نماید. کمپانی WOMA  با بیش از 50 سال، شبکه بین المللی و گسترده توانسته است نیازهای مشتریان خود را فراهم سازد. محصولات این کمپانی نیز دارای استاندارد DIN EN ISO 9001 می باشد.

 

 

کاربرد پمپ پیستونی woma

 

 • پمپ پیستونی woma جهت چربی زدایی
 • پمپ پیستونی woma جهت زنگ زدایی
 • پمپ پیستونی woma رسوب زدایی
 • پمپ پیستونی woma انتقال رنگ
 • پمپ پیستونی womaبرش شیشه
 • پمپ پیستونی woma برش فلز
 • پمپ پیستونی woma تزریق مواد شیمیایی
 • پمپ پیستونی woma برش سنگ
 • پمپ پیستونی woma برش سرامیک
 • پمپ پیستونی woma جهت دستگاه های آب شیرین کن
 • پمپ پیستونی woma جهت صنایع فولاد
 • پمپ پیستونی woma صنایع فلزی

 

جهت دانلود مشخصات فنی و کاتالوگ بر روی نام هر برند کلیک نمایید.

پمپ پیستونی WOMA سری ARP

 پمپ پیستونی WOMA  سری ARP  دارای فشار چهارصد بار و آبدهی هزار و هفتصد می باشد و از جمله کاربردهای آن برای تمیز کردن لوله ها، فاضلاب و پاکسازی مواد زائد در صنعت فولاد می باشد. از جمله ویژگی های این سری پمپ پیستونی داشتن یک شافت دوم برای پمپ دی / ری و کوپل شدن برای عملکرد دو برابر می باشد.

 

 


پمپ پیستونی WOMA سری 2

پمپ پیستونی WOMA سری 2 دارای حداکثر فشار هفتصد و پنجاه بار و حداکثر آبدهی دویست و بیست و نه لیتر بر دقیقه می باشد و از جمله کاربرد آن جهت تمیزکاری انواع ظروف و لوله می باشد. این سری پمپ دارای مدل استیل نیز می باشد که باعث می شود مقاومت آن در مقابل تغییرات دما و سایش افزایش داشته باشد. یکی از ویژگی های مهم این سری  پمپ پیستونی داشتن یک شافت دوم برای پمپ دی/ری و کوپل شدن برای عملکرد دو برابر می باشد.

 

 


پمپ پیستونی WOMA  سری Y

 

پمپ پیستونی  WOMA سری Y مدل 70Y است که برای مکان هایی که دارای محدودیت فضا می باشند به صورت وزن کم و کوچک طراحی گردیده است.این سری از پمپ ها با فشار هزار بار برای شست و شو در صنایع مختلف استفاده می شود.این سری از پمپ پیستونی در مدل استیل نیز می باشد که باعث مقاومت در برابر تغییرات ناگهانی دما وسایش میشود.یکی از ویژیگی های مهم حداکثر آبدهی چهل و یک لیتر بر دقیقه می باشد.

 


پمپ پیستونی WOMA سری z

پمپ پیستونی WOMA سری Z دارای فشار هزار و پانصد بار و آبدهی حداکثری 136 لیتر بر دقیقه می باشد و از جمله کاربرد آن  در فعالیت هایی نظیر  شست و شوهای صنعتی (زنگ زدگی) می باشد. بنابراین پیستون های کاربیدی این سری از پمپ پیستونی دارای دوام و عمر بالا و عملکرد فوق العاده ای در فشار هزار با نمایش می دهد. یکی از ویژگی های مهم این سری  پمپ پیستونی داشتن یک شافت دوم برای پمپ دی/ری و کوپل شدن برای عملکرد دو برابر می باشد.

 

 


پمپ پیستونی WOMA  سری M

پمپ پیستونی WOMA سری M از جمله پمپ های فشار بالا می باشد و بیشتر برای انجام فعالیت هایی مانند: انهدام، برش و … استفاده می شود . البته پیستون های این سری پمپ های کارپیدی از دوام و عمر بالایی برخوردار می باشد و فشار سه هزار بار را نمایش می هد. بنابراین هزینه های نگهداری و تعمیرات را خیلی زیاد کاهش می دهد. یکی از ویژگی های مهم این سری پمپ پیستونی داشتن یک شافت دوم برای پمپ دی/ری و کوپل شدن برای عملکرد دو برابر می باشد.

 

 


تعمیر پذیری پمپ پیستونی WOMA

 

پمپ پیستونی WOMA  اگر به طور منظم سرویس گردد و شرایط کاری سنگینی هم نداشته باشد بسیار کم دچار استهلاک می گردد. البته بعد از مدتی پمپ پیستونی WOMA نیاز به تعمیرات خواهد داشت. بنابراین 3 اصل برای هر پمپی باید در نظر گرفت شامل: تجهیزات کافی، تامین قطعات اصلی و تعمیرکار می باشد. وجود این 3 اصل پمپ پیستونی را برای مدت زمان زیادی به چرخه باز می گرداند.

لیست قیمت پمپ پیستونی WOMA

 

 قیمت پمپ پیستونی WOMA برای هر سری بستگی به پارامتر هایی مانند محدوده فشار، حداکثر توان، وزن و حجم آن دارد. برای اطلاع از قیمت انواع پمپ پیستونی با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.

                                                                                                                                                                               لیست قیمت