پمپ کف کش جهان پمپ | قیمت پمپ کف کش جهان پمپ انواع و جزئیات

شرکت جهان پمپ از سال 1357 فعالیت خود را آغاز نمود این شرکت توانست با تولید پمپ های کف کش با کیفیت و با تنوع زیاد نیاز مشتریان را تامین نماید .این کمپانی با استفاده از اصول کیفی توانسته است محصولات خود را روز به روز ارتقاء بخشد .

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پمپ کف کش جهان پمپ سری TZRM در 3 سایز 2، 3،4 اینچی تولید می گردد و توانایی پمپاژ تا ارتفتع 95 متر را دارا می باشد . دارای بدنه ای فولادی است و به صورت بلبرنگی ساخته می شود. پمپ های کف کش جهان پمپ 3 فاز هستند و به صورت پروانه بسته تولید می گردد. ویژگی های این سری از پمپ ها طول عمرو کیفیت بالا می باشد. از کاربردهای این پمپ ها می توان به تخلیه آب چال آسانسور، فواره و آب نما، آبیاری، استخرهای پرورش ماهی و… اشاره کرد.

حداکثر ارتفاع: 95متر

حداکثر دبی : 30 متر مکعب بر ساعت

توان موتور: 10 تا 12 کیلووات

جنس بدنه: فولاد، چدن، آلومینیوم

قطر خروجس: 2،3،4 اینچ

×

 

پمپ کف کش جهان پمپ سری ABAD  مشابه پمپ کف کش سری TZRM  در 3 سایز 2،3،4 اینچ می باشد و تا ارتفاع 120 متری تولید می گردد. این سری از پمپ ها به صورت کف گردی تولید می گردد و به صورت 3 فاز و پروانه بسته عرضه می گردد. از ویژگی های این سری کیفیت بالا می باشد. از کاربردهای این پمپ ها می توان به تخلیه آب چال آسانسور، فواره و آب نما، آبیاری، استخرهای پرورش ماهی و… اشاره کرد.

حداکثر ارتفاع: 120متر

حداکثر دبی : 75 متر مکعب بر ساعت

توان موتور: 12 تا 15 کیلووات

جنس بدنه: فولاد، چدن، آلومینیوم

قطر خروجس: 2،3،4 اینچ

×

 

پمپ کف کش جهان پمپ  سری ABYAR به صورت بلبرنگی و کف گردی عرضه می شود و درصورت درخواست می توان بر روی آن ها کاور استیل قرار داد. این سری از پمپ ها از 2 تا 4 اینچ تولید می گردد و حداکثر تا ارتفاع 90 متر را پوشش می دهد. این سری از پمپ های جهان پمپ به صورت 3 فاز و پروانه بسته  بوده  و طول عمربالایی دارد. از کاربردهای این پمپ ها می توان به تخلیه آب چال آسانسور، فواره و آب نما، آبیاری، استخرهای پرورش ماهی و… اشاره کرد.

حداکثر ارتفاع: 90متر

حداکثر دبی : 75 متر مکعب بر ساعت

توان موتور: 8 تا 11 کیلووات

جنس بدنه: فولاد، چدن، آلومینیوم

قطر خروجس: 2،3،4 اینچ

×

 

تعمیرات پمپ های کف کش جهان پمپ

تعمیر

 

پمپ کف کش جهان پمپ باید در شرایط ایده آلی کار کند تا عمر بسیار طولانی ای داشته باشد. از جمله ی این شرایط ایده آل این است که برای انتقال آب با مواد درشت استفاده نگردد. ویا اینکه تنها در ارتفاعی مستغرق شود که بر روی کاتالوگ آن ذکر شده است. چنان چه این پمپ با همین شرایط مورد استفاده قرار بگیرد و هم چنین در بازه های زمانی منظمی بازبینی و سرویس شود، هرگز دچار مشکل نمی گردد. ولی اگر به دلیل فرسودگی و یا استفاده نادرست پمپ کف کش شما دچار هر گونه عیبی گردید می توانید جهت تعمیر آن با قطعات اورجینال، با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ کف کش جهان پمپ

لیست قیمت

 

پمپ های کف کش جهان پمپ نسبت به پمپ های خارجی رقیب مانند پمپ کف کش جهان پمپ قیمت مناسب تری دارد. ولی متاسفانه، به دلیل نوسانات قیمت ارز و بی ثباتی بازار داخلی، لیست قیمت این پمپ هم مرتبا دچار نوسان می شود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از جدید ترین لیست قیمت این پمپ هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.