بهترین و مناسب ترین سمپاش ضدعفونی کننده کرونا | قیمت سم پاش ضدعفونی کننده در اصفهان

امروزه با فراگیر شدن ویروس کرونا در جهان و افزایش مبتلایان به این ویروس باعث گشته تا سازمان ها،ارگانها، اتوبوس ها و ادارات بزرگ و کوچک برای ضدعفونی کردن محیط خود از سم پاش های ضدعفونی کننده سطوح استفاده کنند. این سم پاش ها بسیار کاربردی هستند و به راحتی قابل استفاده می باشند.

 

 

 

انواع سمپاش ضدعفونی کننده سطوح

 

  • سمپاش پشتی تلمبه ای
  • سمپاش پشتی شارژی
  • سمپاش پشتی موتوری

 نحوه  کار سمپاش پشتی تلمبه ای

 

 سمپاش پشتی تلمبه ای فاقد هرگونه موتور و پمپی است. این سم پاش دارای یک اهرم می باشد که مانند تلمبه عمل می کند و با فشار دادن این اهرم  مانند حرکت تلمبه مواد ضدعفونی کننده از داخل مخزن به بیرون پرتاب می شود. در واقع در این روش با حرکت تلمبه هوا داخل مخزن سم پاش شده و باعث فشردگی مواد ضدعفونی می گردد  و سپس این مواد به راحتی به بیرون اسپری می گردد. یکی از مزایای این گونه از سم پاش ها مقرون به صرفه بودن آن می باشد ولی کار کردن با ان آهسته تر صورت می گیرد.

نحوه کار سمپاش پشتی شارژی

 

سمپاش پشتی شارژی تا حدودی مشابه با سمپاش پشتی تلمبه ای می باشد ولی  علاوه بر تلمبه یک موتور به صورت دوار در آن تعبیه شده است که به صورت اتوماتیک مواد ضد عفونی داخل مخزن را فشرده کرده و دیگر نیازی به تلمبه زدن نمی باشد . این سمپاش ها یک باطری لیتیومی دارند که به صورت شارژی می باشد و معمولا وزن زیادی نیز در این سمپاش های پشتی شارژی ایجاد می کنند.

 

نحوه کار سمپاش پشتی موتوری

 

سمپاش پشتی موتوری نوع دیگری از سمپاش های ضدعفونی کننده سطوح می باشد و دارای یک موتور به صورت اتوماتیک می باشد و شخص سمپاش نیاز به تلمبه زدن ندارد و فقط با استفاده از لانس می تواند مواد ضدعفونی کننده را روی سطوح اسپری نماید. یکی از مزیت های این سمپاش ها سرعت کار ّبا انها بسیار زیاد می باشد و بنابراین در مواقع  ضروری مانند ویروس کرونا بسیار پرکاربرد می باشد و ظرفیت مخزن انها نیز 20 لیتر است. و کار کردن با ان ها بسیار راحت می باشد.

 

مشخصات سمپاش های ضدعفونی کننده سطوح

 

سمپاش های ضدعفونی کننده انواع مختلفی دارند و بیشتر در اماکن عمومی و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند این سم پاش ها دارای مخزن پلاستیکی از پلی اتیلن می باشند و در برابر انواع سموم مانند مواد اسیدی، الکل، سفیدکننده  و غیره مقاوم می باشند. سمپاش های پشتی موتوری دارای قسمتی به نام لانس می باشند که شیلنگ سمپاش به آن متصل می شود و مواد ضد عفونی کننده به وسیله این لانس به بیرون پرتاب می گردد. و از جمله ویژگی های این لانس ها این می باشد که به صورت تلسکوپی است و از فاصله دور حتی 3 متر و بیشتر نیز امکان سمپاشی انجام می گیرد. لانس ها نیز در دو مدل استیل و پلاستیکی موجود می باشد که نوع استیل آن گرانتر می باشد.

 

 

نکات ضروری هنگام استفاده از سم پاش ضدعفونی کننده

 

 

  • هنگام پر کردن مخزن سمپاش و یا ترکیب سم با سایر مواد شیمیایی حتما نکات ایمنی را رعایت کنید و مراقب باشید.
  • سمپاش را در جای تاریک و خشک به دور از نور آفتاب و رطوبت نگهداری کنید.
  • هنگام استفاده از سمپاش، حتما از لباس مخصوص سمپاشی از جمله دستکش، ماسک، کلاه و کفش برای محافظت از خود استفاده کنید.
  • ممکن است فشار مخزن در اثر تلمبه زدن مداوم بالا برود. در این موقعیت به هیچ عنوان در سمپاش را باز نکنید. ابتدا مقدار کمی از سم را به بیرون بپاشید تا اندکی از فشار داخل مخزن کم شود، بعد از آن می‌توانید در سمپاش را باز کنید. چرا که در صورت باز کردن در مخزن در فشار بالا، فشاری مضاعف به در آن وارد شده و ممکن است سمپاش بشکند.

چگونه سمپاش ضدعفونی کننده مناسب و ارزان بخریم؟

 

خرید سمپاش‌ برای کسانی که می‌خواهند عمل سمپاشی را در مساحت کوچک و بزرگ انجام دهند نیاز به تخصص کافی  می باشد  بنابراین برای خرید و انتخاب سمپاش ارزان و مناسب، قبل از خرید با کارشناسان مجرب و متخصص ما در هومان صنعت تماس حاصل فرمایید تا از مشخصات فنی، ظرفیت مخزن، جنس و نوع شارژی یا تلمبه ای بودن سمپاش ها آن آگاهی کسب نمایند.

لیست قیمت