دوزینگ پمپ اصفهان | فروش پمپ کلر در اصفهان | تصفیه ی آب با پمپ کلر

 

همه به نوعی به تصفیه آب و ضد عفونی کردن آن  نیاز دارند. آب به طور طبیعی شامل مواد معدنی، املاح، میکروب، مواد شیمیایی و آلاینده هاست و فرقی هم نمی کند که از سد آمده باشد یا مخزن. برای اینکه این آب بتواند برای آشامیدن، مصارف خانگی و  آبیاری استفاده شود باید آن را تصفیه نمود. برای شروع این کار باید آب را آزمایش و آلاینده های آن را شناسایی نمود و سپس میزان و کیفیت آب مصرفی را مشخص نمود تا بتوان تعیین کرد از چه روشی مانند استفاده مانند تزریق کلر با  دوزینگ پمپاصفهان  استفاده نمود. تصفیه ی آب شامل افزودن مواد شیمیایی تصفیه شده وعبور آب از تجهیزات تصفیه کننده می باشد.

 

روش های تصفیه ی آب

 

تصفیه اب با دوزینگ پمپ اصفهان

 

دو روش کلی برای تصفیه آب وجود دارد. اولین روش استفاده از مواد شیمیایی و دومین روش استفاده از تجهیزات تصفیه کننده آب می باشد. تصفیه ی آب با استفاده از زوش مواد شیمیایی شامل دوزینگ و تزریق مواد شیمیایی برای از بین بردن آلاینده ها و میکروب های موجود در آب است. نمونه ای از این روش، دوزینگ کلر  یا فلوکانت برای کشتن باکتری ها و از بین بردن ریز و قهوه ای موجود در می باشد.

تصفیه ی فیزیکی آب شامل استفاده از تجهیزات تصفیه کننده آب برای تغییر و از بین آلودگی ها و یا از کشتن  باکتری ها می باشد. یک نمونه از این دستگاه، تصفیه کننده آب ماوراء بنفش برای از بین بردن باکتری ها و تبدیل آن به آب آشامیدنی و آیا آب سبک فاقد آهن و دیگر املاح سخت است.

 

پمپ کلر (دوزینگ پمپ اصفهان)

دوزینگ پمپ اصفهان

 

یکی از دستگاه های بسیار پرکاربرد برای تصفیه ی آب به خصوص در استخر ها، پمپ کلر ( دوزینگ پمپ اصفهان) می باشد. پمپ کلر در واقع دوزینگ پمپی است که می تواند  کلر را در یک فشار معین قابل تنظیم و رنج متنوعی از دبی (از 0 تا 100 درصد) به درون آب تزریق کند. دوزینگ پمپ اصفهان  برای تزریق کلر می تواند از نوع پریستالتیک، دیافراگمی و یا سلنوئیدی باشد. عمده مصرف این پمپ در استخر ها و کارخانه ها می باشد. استفاده از این پمپ نیز نیازمند دقت بالایی است. زیرا گاز کلر بسیار سمی بوده و به هیچ عنوان نباید نشت کند. یکی از دوزینگ پمپ های قابل اعتماد در این زمینه دوزینگ پمپ اتاترون است. دوزینگ پمپ اتاترون به هیچ عنوان نشتی ندارد و برای انتقال گاز کلر و دیگر مواد تصفیه کننده آب مناسب می باشد.

 

 

 

تعیمر دوزینگ پمپ در اصفهان 

 

تعمیر

دوزینگ پمپ ها به خصوص دوزینگ پمپ های دو برند معروف اتاترون (etatron) و دوزینگ پمپ جسکو به دلیل کیفیت بالایی که دارند، به ندرت دچار خرابی و عیب می شوند. هم چنین با رعایت نکاتی چون عدم کارکرد در ساعات طولانی و پیوسته، نصب و راه اندازی درست و هم چنین پمپاژ مواد متناسب با متریال به کار رفته در پمپ برای جلوگیری از خوردگی، می توان عمر آن را به میزان بسیار زیادی افزایش داد. اما چنان چه با رعایت تمامی این موارد، دوزینگ پمپ شما دچار عیب و آسیب گردید، با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر پمپ شما اقدام نمایند.