موتور ویبره Oli | قیمت موتور ویبره Oli | فروش موتور ویبره انواع و جزئیات

 

شرکت Oli ایتالیا در سال 1961 تاسیس گردید. کمپانی OLi از سال 1972 خط تولید موتور ویبره Oli بتن خود را راه اندازی کرد و تا سال 1990 توانست یکی از با کیفیت ترین موتور های ویبره بتن داخلی و خارجی را وارد بازار نموده و 70 درصد سهم فروش این نوع ویبراتور صنعتی را در بازار از آن خود نماید. Oliدر سال 1997 دست به تجربه تازه ای زد و با ارتقاء خط تولید و دستگاه های خود توانست برای اولین بار نوار نقاله حلزونی را به بازار ارائه دهد. 

 oli پس از سال ها تجربه در زمینه تولید موتور ویبره OLi  و انواع ویبراتور بدنه به صدر جدول تولید کنندگان موتور ویبره در جهان از نظر کیفیت و رضایتمندی مشتری برسد. این موضوع سبب شده است که oli برای فروش و پاسخ گویی بهتر به نیاز مشتریان دفاتر فعالی را در سرتاسر دنیا ایجاد نماید. و از این طریق توانست علاوه بر ایجاد شبکه هماهنگ در دنیا، نقطه نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را بهتر دریافت کرده و کیفیت خود را بیش از پیش ارتقا دهد. نقطه قوت کمپانی Oli هماهنگی در کار تیمی روسا و کارکنان و استفاده از بهترین مواد و متریال در ساخت کلیه تجهیزات اعم از میکسر بتن، ویبراتور های صنعتی داخلی و خارجی و …  می باشد. موتور ویبره Oli در صنایع گوناگون مانند معادن، سنگ شکن ها و میکسر های بتن کاربرد دارد. 

 

موتور ویبره OLI

 

انواع موتور ویبره OLI 

 

کمپانی oli ایتالیا تنها به تولید یک مدل موتور ویبره بسنده نکرده است. بلکه ویبراتور های صنعتی متنوعی را برای استفاده در صنایع گوناگون طراحی و تولید نموده است. از جمله این موتور ویبره ها می توان به موتور ویبره OLI سری MVE استاندارد، موتور ویبره ضد انفجار، موتور ویبره فلنج دار، موتور ویبره فلنج دار همراه با درایور و موتور ویبره مخصوص به نوار نقاله و صفحات انتقال اشاره نمود. هر کدام از این دسته ها سایز بندی، وزن، توان و جنس متفاوتی نیز دارند. 

جهت اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید. 

 

 

موتور ویبره OLI سری MVE

 

موتور ویبره OLI سری MVE

 

موتور ویبره OLI سری MVE  از یک الکتروموتور ساخته شده که درون محفظه ای ریخته گری شده قرار گرفته است. در دو انتهای شافت این موتور ویبره وزنه های قرار گرفته که متقارن نیستند و سبب ایجاد ارتعاش می شوند. هم چنین بر روی این شافت بیرینگ هایی بزرگ تعبیه شده که در برابر بار های سنگین مقاومت نماید. موتور ویبره OLI  در 4 نوع 2, 4. 6 و 8 پل تولید می شود و در صنایع گوناگون به کار میرود. این موتور ویبره از نوع خارجی بوده و در انتقال مواد در هوپر ها، سیلو ها، کانوایر ها، نوار نقاله ها در صناعی گوناگون به کار می روند. هنگامی که موتور ویبره روشن است یک نیروی گریز از مرکز سینوسی ایجاد می کند که سبب ایجاد حرکت دایره ای می شود. چنان تعداد این موتور ویبره ها به دو عدد برسد به شکلی که در همان دستگاه به صورت موازی نصب گردد، حرکت خطی ایجاد می کند. انتخاب این که موتور ویبره به صورت خطی حرکت کند یا دورانی، کاملا بستگی به نوع کاربرد آن دارد. 

وزن موتور ویبره OLI از 20 تا 26000 کیلوگرم بستگی به سایز آن متغیر بوده و دور موتور آن شامل 750، 1000، 1400 و 3000 دور بر دقیقه می باشد. برای ساخت این موتور ویبره از دو متریال چدن و آلومینیوم استفاده شده است. بیشترین توان تولیدی ای که OLI  می تواند تامین نماید، 16 کیلو وات می باشد. از دیگر ویژگی های مهم این موتور ویبره می توان به خاصیت ضد انفجاری آن اشاره کرد. هم چنین این موتور ویبره می تواند با ولتاژ های متفاوت تطابق پیدا کند بنابر این در کشور های زیادی در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

 

 

تعمیرات موتور ویبره OLI

تعمیر

موتور ویبره OLI  از با کیفیت ترین موتور ویبره های موجود در بازار ایران است که به ندرت دچار عیب و آسیب جدی می گردد. البته به شرطی که تحت ساعات سنگین کاری فعالیت نکرده و به طور مرتب بازبینی و قطعات فرسوده و مستهلک شده آن تعویض شود. هم چنین برای افزایش طول عمر باید از قرار دادنش در محیط های با شرایط دمایی نامناسب اجتناب کنید. چنان چه با رعایت تمامی شرایط ذکر موتور ویبره شما به هر دلیلی دچار عیب شد می توانید جهت تعمیر و عیب یابی آن با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

لیست قیمت موتور ویبره OLI 

لیست قیمت

قیمت موتور ویبره به طور کلی به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به جنس بدنه، میران تواد تولیدی و سایز آن اشاره نمود. علاوه بر این موارد چنان چه موتور ویبره برای کاربرد های سنگین تعبیه شده باشد معمولا قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. تمامی موارد ذکر شده به شما در انتخاب موتور ویبره مناسب کمک می کنند. ولی چنان چه خواستار اطلاع از لیست قیمت موتور های ویبره هستید باید بدانید که در سال های اخیر به دلیل نوسانات اخیر ارز و ناپایداری بازار داخلی ثابت نبوده و مرتبا تغییر می نماید. بنابراین جهت اطلاع از لیست قیمت انواع موتور ویبره از جمله لیست قیمت موتور ویبره OLI  می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر اعلام جدید ترین قیمت ها شما در انتخاب مناسب ترین موتور ویبره یاری نمایند.