پمپ آب ابارا | قیمت پمپ آب خانگی ابارا انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 پمپ آب ابارا از پر مصرف ترین پمپ های شرکت EBARAاست. ابارا بزرگترین شرکت ژاپنی در حوزه تولید انواع پمپ می باشد. کمپانی بزرگ ابارا در سال 1912 تاسیس شد و در طی سالیان با شعار خلاقیت و چالش پذیری توانسته به سرعت رشد کند.محصولات ابارا هم چون پمپ آب خانگی ابارا توانسته بازارکشورهای اروپایی و آسیایی زیادی را از جمله ایران پوشش داده و هم چنان با قدرت به خدمت رسانی بی نظیر خویش ادامه دهد. بزرگترین مشخصه محصولات شرکت ابارا، سازگار بودن با محیط زیست است. ابارا در نظر دارد همچون یک قرن سابقه خویش با چشم اندازی صد ساله تکنولوژی های نوینی را به خدمت گرفته و محصولاتی بی نظیر را وارد بازار نماید . این مشخصه سبب شده، مصرف کنندگان زیای، محصولات این شرکت را به سایر رقبا ترجیح دهند.

 

پمپ سانتریفیوژ ابارا پمپ ابارا

 

انواع پمپ آب خانگی ابارا 

پمپ آب خانگی ابارا در انواع و جنس های گوناگون مانند پمپ های آب خانگی چدنی، برنج و استیل به بازار ایران وارد می شود. بازار یابی خوب این پمپ ها در ایران باعث شده است که امروزه در اقصی نقاط صنعت و کشاورزی این پمپ های متنوع و با کیفیت را به چشم ببینیم. علاوه بر این موارد، کمپانی ابارا پمپ های آب خانگی خود را در سری های گوناگونی عرضه نموده است که سبب می شود بتوانند هد و دبی متنوعی را تامین نمایند.

از  سری های برگزیده  پمپ آب خانگی ابارا می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل، بر روی آن کلیک کنید. 

 

 

 

پمپ آب خانگی ابارا سری PRA 

 

پمپ آب ابارا سری PRA

پمپ آب ابارا سری PRA جهت پمپاژ آب تمیز در منازل به کار می رود. علاوه بر این برای آب رسانی به بوستر پمپ ها و بویلر ها هم از این پمپ استفاده می کنند. این پمپ ها به راحتی  قابل حمل و نقل بوده و سر و صدای بسیار کمی دارد. این سری از پمپ ابارا می تواند تا فشار 12 بار را تامین نماید و آب را تا دمای 80 درجه سانتی گراد پمپاژ کند. پوسته این پمپ هم از جنس چدن است. 

 

حداکثر آب دهی : 21 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 56 متر 

حداکثر فشار : 8 بار 

حداکثر دمای آب: 50 درجه برای براکت های آلومینیوم و نوریل یا 90 درجه برای پروانه برنجی 

حداکثر توان موتور : 5.5 اسب بخار 

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : نوریل و یا برنج 

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک 

قطر خروجی : 1 تا  2 اینچ 

جنس شافت : استینلس استیل 

جنس بدنه : چدن 

 

×

 

پمپ آب ابارا سری CMA 

پمپ آب ابارا سری CMA

 

پمپ آب ابارا سری CMA برای آب رسانی به مجتمع های مسکونی، پمپاژ آب تمیز در ساختمان سازی، آب یاری های در مقیاس کوچک، شست و شوی گیاهان و تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. نهایت فشار قابل تامین از جانب این پمپ تنها 8 بار می باشد. موتور کوپل شده با پمپ ابارا سری CMA از راندمان بسیار بالایی برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که این سر از پمپ، آب را تا دمای 40 درجه سانتی گراد تحمل نماید. 

 

حداکثر آب دهی : 10 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 53 متر 

حداکثر فشار : 8 بار 

حداکثر دمای آب:  40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 3 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : برنج 

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل 

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک 

قطر خروجی : 1 اینچ

قطر ورودی : 1 و 1/4 اینچ

 

 

×

 

پمپ آب خانگی ابارا سری CDA 

 

پمپ آب ابارا سری CDA

 

پمپ آب ابارا سری CDA از جمله پمپ های آبی است که از دو پروانه ساخته شده است. اما طراحی آن به قدری بهینه است که با وجود دو پروانه، هنوز ابعاد کوچکی دارد. استفاده از دو پروانه از در این پمپ، سبب شده است که ویژگی هایی چون هد و دبی به میزان قابل توجهی در این پمپ افزایش یابد. در ساخت پمپ ابارا سری CDA  از چدن برای پوسته و از استیل و آلومینیوم برای شافت ها استفاده شده است. 

 

حداکثر آب دهی : 1.2 تا 12.6 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : از 17 تا76 متر 

حداکثر فشار : 6 تا 10 بار 

حداکثر دمای آب برای سری های 0.75 تا 1 : 40 درجه ی سانتی گراد

حداکثر دمای آب برای دیگر سری ها : 90 درجه ی سانتی گراد

حداکثر توان موتور : 15 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : برای سری های 0.75 تا 1 از PPE و PS و تقویت شده با فایبر گلاس / دیگر سری ها از جنس برنج

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل و آلومینیوم

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک و NBR

قطر خروجی : 1 تا1 و  1/4 اینچ

قطر ورودی : 1 ، 1 و 1/4 و 1 و 1/2  اینچ 

 

 

×

 

پمپ آب خانگی ابارا سری AGA

 

 

 

پمپ آب ابارا سری AGA

پمپ آب خانگی ابارا سری AGA و AGC  از جمله پمپ های گریز از مرکزی و الکتریکی ای است که خود مکش می باشد. در ساخت این پمپ از ونتوری ( دیفیوزر و ایجکتور ) استفاده است. جنس این ونتوری از PPE و PS  بوده که با فایبر گلاس تقویت شده اند. به لطف طراحی بی نظیر و متریال بهینه این پمپ، وزن آن بسیار کم بوده و به راحتی قابل حمل و استفاده می باشد. دیگر مشخصات فنی این پمپ در جدول زیر آورده شده است.

حداکثر آب دهی : 0.3 تا 9.6 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 16.5 تا 68 متر 

حداکثر فشار : برای سری های 0.75 تا 1 ، 6 بار و برای مابقی سری ها 10 بار 

حداکثر دمای آب برای پروانه نوریل : 45 درجه ی سانتی گراد

حداکثر توان موتور : از 0.5 تا  3 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : برای سری های 0.6 تا 1 از PPE و PS  و دیگر سری ها از برنج 

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل 

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک و NBR

قطر خروجی : 1 اینچ

قطر ورودی : 1 و 1/2 اینچ 

 

 

×

 

 

تعمیرات پمپ آب خانگی ابارا 

تعمیر

 پمپ آب خانگی ابارا از متریال بسیار کیفیتی ساخته شده است، بنابراین چنان چه به طور صحیحی از آن استفاده شود، هرگز دچار عیب جدی نمیگردد. علاوه بر این، پمپ آب ابارا باید هر 6 ماه یک بار بازبینی و سرویس گردد. بسیار اهمیت دارد که از این پمپ همراه با ست کنترل و یا مخزن انبساط استفاده گردد تا از خشک کار کردن پمپ جلوگیری شود. اگر با رعایت تمامی این موارد پمپ شما به علل مختلفی پمپ ابارای شما دچار مشکل گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا هرچه سریع تر نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. 

 

 

لیست قیمت پمپ  آب EBARA 

 

لیست قیمتپمپ آب خانگی ابارا به دلیل این که یک پمپ آب وارداتی است نسبت به پمپ های آب داخلی هم چون پمپیران، از قیمت بالاتری برخوردار است. متاسفانه به دلیل نوسانات ارز در سال های اخیر و هم چنین بی ثباتی بازار داخلی، قیمت این پمپ هم چون دیگر کالاهای وارداتی مدام در حال نوسان بوده و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن ارائه کرد. به همین دلیل جهت خرید این کالا و یا اطلاع از قیمت این پمپ، باید به صورت روزانه قیمت آن را استعلام نمود. بنابراین چنان چه شما نیز خواستار تهیه این پمپ هستید، می توانید در ساعات کاری، با تماس با متخصصان ما از جدید ترین قیمت پمپ آب خانگی ارزان هم چون ابارا مطلع گردید.