پمپ آب خانگی لئو | پمپ آب LEO | قیمت پمپ آب خانگی لئو انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ آب خانگی لئو

 

پمپ آب خانگی لئو که در زمره ی پمپ آب خانگی ارزان قرار دارد، محصول کمپانی لئو چین است. کارخانه لئو در سال 1956 در چین تاسیس گردید. این کارخانه کار خود را با تولید پمپ های صنعتی و کشاورزی آغاز کرد و پس از کسب جوایز و گواهی های متعدد در این عرصه شروع به تولید پمپ های آب خانگی نمود. آغاز تولید پمپ های آب خانگی لئو در سال 1995 بود. کیفیت محصولات لئو به قدری بالا بود که توانست در سال 1998 گواهی استاندارد پمپ های اب خانگی را از آن خود نماید. رفته رفته با بهبود متریال به کار رفته در این پمپ ها و بهینه شدن طراحیشان، پمپ های آب خانگی لئو توانستند قدم به بازار دیگر کشور هایی از جمله ایران بگذارند و پس از مدت 3 سال جایگاه قدرتمندی در آن پیدا کنند. 

 

انواع پمپ آب خانگی لئو 

 

پمپ های آب خانگی لئو به سه دسته اصلی پمپ های گریز از مرکز، پمپ های محیطی و پمپ های جت تقسیم بندی می شوند. هر کدام از این دسته ها دارای زیر سری های گوناگون با مشخصات فنی مخصوص به خود هستند. در این پست ما قصد داریم مهم ترین و پر کاربرد ترین پمپ های آب لئو را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با اطلاع کافی از مشخصات این پمپ ها، انتخاب درستی نمایید. 

 

از  سری های برگزیده  پمپ آب خانگی لئو می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 

برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل، بر روی آن کلیک کنید. 

 

 

 

پمپ آب خانگی لئو سری APm

 

پمپ آب خانگی لئو سری APM

 

 

پمپ آب خانگی لئو سری APm یک پمپ آب محیطی است که برای انتقال آب تمیز یا دیگر سیالاتی که از لحاظ شیمیایی و فیزیکی شبیه آب هستند مورد استفاده قرار می گیرند. این پمپ برای منابع آبی کوچک، سیستم های آب پاشی اتوماتیک و سیستم های تهویه مطبوع مناسب است. بدنه این پمپ از چدن ضد زنگ، پروانه آن از برنج و شافت آن استیل 304 می باشد. مهم ترین موردی که باید بدانید این است که موتور این پمپ از نوع تک فاز بوده و هرگز نباید به برق سه فاز متصل گردد. 

 

حداکثر آب دهی : 5.4 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 100 متر 

حداکثر فشار : 9 بار 

حداکثر دمای آب: 40 درجه سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 3 اسب بخار 

کلاس حفاظتی موتور : IP X4

جنس پروانه :  برنج 

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک 

قطر خروجی : 1  اینچ 

قطر ورودی : 1 اینچ 

جنس شافت : استینلس استیل 

جنس بدنه : چدن 

 

×

 

پمپ آب لئو سری ACm

 

پمپ آب خانگی لئو سری ACM

 

پمپ آب لئو سری ACm یک پمپ آب گریز از مرکز است که مانند پمپ آب قبلی برای انتقال آب تمیز و سیالات شبیه آب به کار می رود. این پمپ برای انتقال آب در صنایع، تامین آب در شهر ها، افزایش فشار آب در در ساختمان های بلند و آتش نشانی، آب یاری کشاورزی، انتقال اب برای مسیر های طولانی، تهویه مطبوع و سیرکوله کردن اب گرم و سرد مناسب است. مانند دیگر پمپ های آب خانگی شرکت لئو، بدنه این پمپ از چدن ضد زنگ و شافت آن از استیل 304 است. لازم به ذکر است که موتور این پمپ تک فاز و مناسب برای منازل است. 

 

 

حداکثر آب دهی : 12.4 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 55 متر 

حداکثر فشار : 5 بار 

حداکثر دمای آب:  40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 2 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : برنج 

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل 304

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک 

قطر خروجی : 1 اینچ

قطر ورودی : 1 و 1/4 اینچ

 

 

×

 

پمپ آب خانگی لئو سری 2ACm

 

پمپ آب خانگی لئو سری 2ACM

 

 

پمپ آب خانگی لئو سری 2ACm  دقیقا مانند سری ACm است با این تفاوت که در طراحی آن از دو پروانه استفاده شده است. همان طور که می دانید استفاده از دو پروانه سبب می شود که فشار و به دنبال آن ارتفاع پمپاژ آب بیشتر گردد. به طوری که این پمپ بتواند تقریبا 8 الی 9 بار را تامین نماید. کاربرد این پمپ نیز مانند سری قبلی در تامین آب تمیز برای صنایع، زمین های کشاورزی و هم چنین منازل است. با این تفاوت که قدرت آن و هم چنین ارتفاع تامین آن بیشتر است. دیگر مشخصات فنی این پمپ را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید. 

 

حداکثر آب دهی : 15 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 82 متر 

حداکثر فشار : 9 بار 

حداکثر دمای آب ب : 40 درجه ی سانتی گراد

حداکثر توان موتور : 5.5 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : برنج

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل 304

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک 

قطر خروجی : 1 تا1 و  1/4 اینچ

قطر ورودی : 1 ، 1 و 1/4 و 1 و 1/2  اینچ 

 

 

×

 

پمپ آب لئو سری AJm 

 

پمپ آب خانگی لئو سری Ajm

 

پمپ آب لئو سری AJm از جمله پمپ آب جتی است که برای انتقال آب تمیز و یا سایر سیالات با خواصی شبیه به آب استفاده می شود. این پمپ برای انتقال آب از چاه ها، آب پاشی زمین های کشاورزی و هم چنین افزایش فشار آب مناسب است. مانند دیگر سری های پمپ آب خانگی لئو بدنه این پمپ از جنس چدن ضد زنگ است ولی پروانه آن به جای برنج از استیل ساخته شده است. با این که توان این پمپ تا 1.2 اسب بیشتر نیست ولی می تواند تا ارتفاع 62 متر را پمپاژ نماید. 

 

 

 

 

حداکثر آب دهی : 3.9 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 62 متر 

حداکثر فشار :  8 بار 

حداکثر دمای آب برای پروانه نوریل : 40 درجه ی سانتی گراد

حداکثر توان موتور : از 1.2 اسب

کلاس حفاظتی موتور : IP 44

جنس پروانه : استیل 304

جنس بدنه : چدن 

جنس شافت : استیل 304

جنس مکانیکال سیل : گرافیت - سرامیک و NBR

قطر خروجی : 1 اینچ

قطر ورودی : 1  اینچ 

 

 

×

 

تعمیرات پمپ آب لئو 

 

تعمیر

پمپ آب خانگی لئو در کنار قیمت مناسب، کیفیت خوبی هم دارد. از این رو اگر در کنار ست کنترل و یا منبع انبساط مناسب مورد استفاده قرار بگیرد، دچار عیب جدی نمی شود. علاوه بر این بسیار مهم است که حتما به شکل دوره ای این پمپ را بازبینی کرده و عیوب ریز آن را برطرف نمایید. چنان چه با رعایت همه این موارد، پمپ شما به هر علتی دچار مشکلی گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

لیست قیمت پمپ  لئو 

 

لیست قیمتبه جرات می توان پمپ های آب خانگی لئو، تنها پمپی در بازار است که در کنار قیمت بسیار مناسب خود، کیفیت خوبی هم  دارد. از این رو مشتریان در یکی دو سال گذشته این پمپ را به دیگر برند ها ترجیح داده اند. قیمت این پمپ به عواملی مانند میزان توان، جنس اجزا و میزان هد و دبی آن دارد. مسلم است که هرچه میزان توان این پمپ ها بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. چنان چه شما نیز خواستار خرید این مدل پمپ هستید، می توانید با متخصصان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان انتخاب مناسب ترین پمپ، شما در انتخاب مناسب ترین پمپ یاری نمایند. جدید ترین قیمت ها نیز در طی تماس به شما اعلام می گردد.