پمپ آب خانگی کالمو | قیمت پمپ آب خانگی CALMO

برند CALMO  چینی می باشد و محصولات خود را تحت لیسانس ایتالیا تولید می کند و به دلیا تنوع محصولات و قیمت و کیفیت مناسب توانسته است مصرف کنندگان زیادی را جذب نماید. کمپانی CALMO درحوزه های مختلف شامل پمپ های کفکش، خانگی و مگنتی فعال می باشد و در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی محصولات خود را بفروش می رساند .

پمپ آب خانگی CALMO  سری  QB60

پمپ آب خانگی CALMO  سری QB 60  در دو مدل  PM 80 و QB 60 تولید می گردد جنس پروانه این سری از پمپ های CALMO  برنز می باشد. محدوده دبی آن 2.5 تا 3 متر مکعب بر ساعت است و فشار آن نیزتا حداکثر 6 بار می باشد. از جمله ویژگی های آن کاربری آسان و مقرون به صرفه بودن و دسترسی به قطعات آن ی باشد. و این سری QB 60  به عنوان مدل های محیطی نامیده شده است و کاربرد ان برای انتقال سیالات فاقد خورندگی ، تمیز، غیرقابل اشتغال می باشد.

محدوده دبی: 2.5 تا 3  متر مکعب بر ساعت

حداکثر ارتفاع: 60 متر

قطر ورودی:1 اینچ

قطر خروجی:1 اینچ

جنس پروانه: برنز

کلاس حفاظتی:  IP44

کلاس حرارتی: F

×

پمپ آب خانگی CALMO  سری SCM

پمپ آب خانگی CALMO  سری SCM  از جمله پمپ های پر مصرف این برند محسوب می گردد و دارای دو پروانه می باشد که بیشترین میزان فشار را در میان پمپ های آب خانگی کالمو دارند. محدوده دبی در پمپ آب خانگی کالمو  4.8 تا 12 متر مکعب بر ساعت می باشد. از ویژگی های آن دردسترس بودن قطعات و نصب و نگهداری آسان می باشد. از این سری از پمپ ها در سطوح کشاورزی، صنعتی و خانگی استفاده می شود.

محدوده دبی: 4.8  تا 12 متر مکعب بر ساعت

حداکثر فشار: 3.9 تا 6.6 بار

جنس پروانه: برنز

کلاس حفاظتی:  IP44

کلاس حرارتی: F

×

پمپ آب خانگی CALMO  سری GSCM

پمپ آب خانگی CALMO  سری GSCM  از جمله پمپ های گریز از مرکز می باشد و برای دبی هایی تا حداکثر 6 متر مکعب بر ساعت می باشد. این سری در 2 مدل GSCM و GSCM2 دارای پروانه های استیل و برنزی  و با موتور  با درجه حفاظتی IP44  می باشد. از جمله ویژگی های این سری از پمپ ها قیمت و کیفیت مطلوب می باشد . سری GSCM  مقرون به صرفه می باشد و جهت انتقال سیالات در سطوح خانگی، کشاورزی و صنعتی استفاده می گردد.

محدوده دبی: 6 متر مکعب بر ساعت

فشار: 3.3 بار

قطر ورودی: 1 اینچ

قطر خروجی: 1 اینچ

جنس بدنه:استیل ضد زنگ یا برنز

جنس پروانه: استیل 304، برنج

کلاس حفاظتی:  IP44

کلاس حرارتی: F

×

پمپ آب خانگی CALMO  سری JSP

پمپ آب خانگی CALMO  سری JSP 335 A  از دسته های بسیار پرکاربرد برند CALMO  می باشد  و دارای پروانه های متنوع از جنس استیل ضد زنگ و برنز می باشد. قطر خروجی و ورودی این سری که توانایی ایجاد ارتفاع تا حداکثر پنجاه و دو متر را دارد، 1 اینچ می باشد. سری JSP 335 A  جهت تامین دبی تا حداکثر 3.2 متر مکعب بر ساعت طراحی گردیده است. از جمله ویژگی های این پمپ آب خانگی طول عمر مطلوب و دسترسی آسان به قطعات خرابی و کاربری آسان می باشد.

محدوده دبی: 3.2 متر مکعب بر ساعت

حداکثر فشار: 5.2 بار

جنس پروانه: استیل ضد زنگ یا برنز

قطر ورودی: 1 اینچ

قطر خروجی: 1 اینچ

کلاس حفاظتی:  IP44

کلاس حرارتی: F

×

پمپ آب خانگی CALMO  سری CMP

پمپ آب خانگی CALMO  سری CPM دارای پروانه ای از جنس برنز و دارای قابلیت تامین دبی تا 72 متر مکعب بر ساعت می باشد. قطر خروجی و وروردی این سری برای انتقال سیالات با دمای حداکثر 35 درجه سانتیگراد، 2 اینچ می باشد. و کاربرد این سری از پمپ CALMO  برای انتقال سیالات غیرقابل اشتغال و تمیز و فاقد ذرات جامد می باشذ و همچنین برای مصارف صنعتی، آبیاری و خانگی استفاده می گردد.

محدوده دبی: 18 تا 27 متر مکعب بر ساعت

حداکثر فشار: 1.5 تا 3.3 بار

جنس پروانه: برنز

قطر ورودی: 2 اینچ

قطر خروجی: 2 اینچ

کلاس حفاظتی:  IP44

کلاس حرارتی: F

×

تعمیرات پمپ آب کالمو

 

تعمیر

پمپ آب خانگی کالمو در کنار قیمت مناسب، کیفیت خوبی هم دارد. از این رو اگر در کنار ست کنترل و یا منبع انبساط مناسب مورد استفاده قرار بگیرد، دچار عیب جدی نمی شود. علاوه بر این بسیار مهم است که حتما به شکل دوره ای این پمپ را بازبینی کرده و عیوب ریز آن را برطرف نمایید. چنان چه با رعایت همه این موارد، پمپ شما به هر علتی دچار مشکلی گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ کالمو

 

لیست قیمتبه جرات می توان پمپ های آب خانگی کالمو، تنها پمپی در بازار است که در کنار قیمت بسیار مناسب خود، کیفیت خوبی هم دارد. از این رو مشتریان در یکی دو سال گذشته این پمپ را به دیگر برند ها ترجیح داده اند. قیمت این پمپ به عواملی مانند میزان توان، جنس اجزا و میزان هد و دبی آن دارد. مسلم است که هرچه میزان توان این پمپ ها بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. چنان چه شما نیز خواستار خرید این مدل پمپ هستید، می توانید با متخصصان ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان انتخاب مناسب ترین پمپ، شما در انتخاب مناسب ترین پمپ یاری نمایند. جدید ترین قیمت ها نیز در طی تماس به شما اعلام می گردد.