پمپ داب انواع و جزئیات

 

کمپانی پمپ داب برای بیش از 40 سال، در عرصه مدیریت مهم ترین منبع ما یعنی آب، پیشرو بوده است. داب ، راه حل های تکنولوژیکی زیادی را برای اطمینان از کارایی و بهینه سازی مصرف انرژی در مجتمع های مسکونی، تجاری، کشاورزی و آب یاری را به مشتریان خود ارائه می دهد. گروه صنعتی DAB PUMP ، همواره مشتریان خود را مرکز تمامی برنامه های توسعه دهنده و استراتژیک قرار می دهد. به همین دلیل برای کمپانی داب، نوآوری به معنای ایجاد راه های تازه جهت نصب، نگهداری و تعمیر محصولات خویش است. 

 

پمپ  داب

انواع پمپ سانتریفیوژ داب 

 

پمپ گریز از مرکز داب دارای سری های گوناگون است که هر کدام کاربرد متنوعی دارند، در زیر نام چندین سری معروف و پرکاربرد پمپ داب را ذکر کرده ایم: 

 

  • پمپ سانتریفیوژ داب سری NKV
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری KPA 
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری KPS/KPF 
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری KP
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری KI
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری K
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری NKM-G
  • پمپ سانتریفیوژ داب سری KDN/KDN OVERSIZE

 

 جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید. 

 

 

 

 

پمپ داب سری KDN

 

پمپ داب سری KDN

 

پمپ داب سری KDN پمپ سانتریفیوژ استاندارد تک استیجی است که کاربرد های بسیار متنوعی دارد. از جمله این کاربرد ها می توان به کمک به گردش آب داغ در سیستم های گرمایشی، گردش آب سرد در سیستم های تهویه مطبوع و سردسازی، انتقال آب در کشاورزی،باغبانی و مصارف صنعتی اشاره نمود. این پمپ با استفاده از  مفاصل الاستیکی مانند اسپیسر به الکتروموتور های 2 پل و 4 پل متصل می گردد و بر روی صفحات فلزی نصب می شود. از این مدل پمپ دو سری KDN و KDN OVER تولید شده که مدل KDN OVER آب دهی و فشار بیشتری دارد. دبی و هد در پمپ سری KDN به ترتیب 470 متر مکعب بر ساعت و 143 متر و در پمپ KDN OVER به ترتیب 3200 متر مکعب بر ساعت و 16 بار می باشد. متریال به کار رفته در پوسته و پروانه هر دو پمپ چدن و شافت آن ها استیل است. هر دو مدل قادر به تحمل دمای آب از منفی ده درجه تا 140 درجه سانتی گراد و هم چنین تامین توان حداکثر 45 کیلو وات می باشند. 

 

 

پمپ داب سری K

پمپ داب سری K

پمپ داب سری K یک پمپ سانتریفیوژ تک پروانه بوده که در سیستم های کشاورزی، آب یاری، میکسینگ، صنعت، عمران و مصارف خانگی به کار می رود. از این پمپ در پروژه های بزرگ برج گلشن مشهد و سامان دارو استفاده شده است. این پمپ به شکل بوستر، عمودی و افقی می تواند نصب گردد. حداکثر دبی تولیدی توسط این پمپ 96 متر مکعب بر ساعت و حداکثر فشار آن 7 بار می باشد. برای ساخت پمپ سری K  از چدن در پوسته و پروانه، استیل در شافت و سرامیک و کربن در مکانیکال سیل ها استفاده شده است. با توجه به متریال به کار رفته این پمپ می تواند دمای -15 تا +110 درجه سانتی گراد را تحمل نماید. پمپ سری K توانی در محدوده 0.37 و 11 تا 11 کیلو وات دارد. کلاس حفاظتی و یا IP  الکتروموتور  این پمپ 44 است و بدین معناست که نمی تواند در آب قرار بگیرد. 

 

تعمیرات پمپ سانتریفیوژ داب 

 

تعمیر

پمپ سانتریفیوژ داب از جمله پمپ های بسیار مرغوب در سرتاسر دنیا بوده و چنان چه در شرایط ایده آلی کار کند دچار عیب جدی نمی گردد. منظور از شرایط ایده آل ساعات کار معقول و ناپیوسته، قرار نگرفتن در دمای بسیار پایین و یا هوای بسیار گرم، اجتناب از پمپاژ مواد اسیدی و خورنده و قرار نگرفتن در برابر گرد و غبار می شود. هم چنین بازرسی و سرویس کاری دوره ای این پمپ به همراه تعویض قطعات فرسوده و روغن کاری یاتاقان ها عمر این پمپ را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. چنان چه با رعایت تمامی این موارد بنا به هر دلیلی پمپ شما دچار عیب گردید و یا راندمان آن کاهش یافت می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا نسبت به تعمیر و تامین قطعات فرسوده پمپ شما اقدام نمایند. 

 

 

 

لیست قیمت پمپ گریز از مرکز داب 

 

لیست قیمت

قیمت پمپ داب به فاکتور های متعددی بستگی دارد. برای مثال هرچه اندازه این پمپ بزرگتر بوده و یا قادر به تامین دبی و یا هد بیشتری باشد قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما متاسفانه به دلیل نوسانات ارز و ناپایداری بازار داخلی در چند سال اخیر ارائه یک لیست ثابت از قیمت پمپ گریز از مرکز داب در سری های گوناگون تقریبا ناممکن شده است. و خریداران این پمپ به طور روزانه قیمت آن را از تامین کنندگان استعلام می نمایند. چنان شما نیز خواستار اطلاع از لیست قیمت پمپ داب هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر اعلام جدید ترین قیمت ها شما را در انتخاب مناسب ترین پمپ یاری نمایند.