پمپ دنده ای کراخت سری KF | کاتالوگ پمپ کراخت انواع و جزئیات

عکس پمپ دنده ای کراخت سری KF

 

ویژگی های کلیدی پمپ دنده ای کراخت سری KF 

 

بیشترین میزان آب دهی : 902 لیتر بر دقیقه 

 

بیشترین میزان فشار : 250 بار

 

نوع آب بند : lip-typr

 

بیشترین درجه حرارت : 150 درجه سانتیگراد 

 

 

کاربرد : جهت انتقال مواد با ویسکوزیته بالا نظیر چسب، قیر، سوخت، نفت ، گاز، ملاس و خمیر مورد استفاده قرار میگیرند. 

پمپ دنده ای کراخت از معروف ترین محصولات تولید شده توسط کمپانی کراخت است. کمپانی کراخت نزدیک به 100 سال پیش در آلمان تاسیس شد. مهندسی تولید این کمپانی به قدری پیشرفته و دقیق بود که توانست نوآوری بزرگی را صنعت پمپ دنده ای یا همان پمپ های غلیظ کش ایجاد نماید. هدف کمپانی کراخت از همان ابتدا پیشرفت و هویت سازی با استفاده ارزش های نو بود. وهمین عوامل سبب موفقیت بی چون و چرای این مجموعه گردید.

خانواده کراخت نزدیک به 350 کارمند داشته و محصولات از جمله پمپ دنده ای کراخت به سرتاسر دنیا صادر می گردد. و به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان پمپ دنده ای، موتور هیدرولیک، پمپ دنده ای فشار بالا، والو ها، دبی سنج ها و تجهیزات الکترونیکی تمام تلاش خود را نموده است که بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید. در خصوص افتخارات و گواهی نامه های کراخت می توان گفت که در سال 2015 گواهی  AEOF  را که نشان گر اطمینان و کیفیت محصولات و ISO 9001  را که نشان گر استاندارد کیفیت است را دریافت نموده است.

 

 

پمپ دنده ای کراخت سری KF

پمپ دنده ای کراخت سری KF

جزئیات بیشتر
 

بررسی تخصصی
مشخصات کلی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
دانلود کاتالوگ

 این سری از پمپ دنده ای کراخت را بسیار شبیه به پمپ دنده ای ریکمیر آلمان می دانند. این مدل پمپ دنده ای کراخت سری KF برای صنایع غذایی، کمپرسور ها، سیستم های انتقال حرارت، سیستم های فیلتر، سیستم های دارای روغن روانکار، صناعی ماشین سازی و ابزار سازی، ماشین های فلزکاری و اندازه گیری، ماشین های چاپ، ماشین های تولید تایر و پلاستیک و روغن های پسماند به کار می رود.

پمپ دنده ای کراخت برای پمپاژ انواع سیالات مناسب است. جنس پوسته ی این پمپ از چدن خاکستری است. چرخ دنده های پمپ دنده ای کراخت سری KF  از جنس استیل بسیار مقاوم بوده که به بیرینگ های مستحکمی متصل می باشند. شافت محرک این پمپ که در تصویر نیز نشان داده شده است با استفاده از آب بند کننده ی شعاعی تکی از نوع lip-type به خوبی آب بندی شده است. تمامی سایز های این مدل از سیستم دندانه هلیکال ساخته شده که ترکیب آن با هندسه خاص چرخ دنده ها سبب کاهش نویز و سر و صدا و هم چنین پالس فشار می گردد. بازه دبی این پمپ از 2.5 تا 902 لیتر بر دقیقه و توان آن از 0.13 تا 58 کیلو وات می باشد. هم چنین فشاری که می تواند تامین نماید از 1 تا 200 بار و اندازه خروجی آن از سه چهارم تا 4 اینچ است

حداکثر فشار : 250 بار 

حداکثر آبدهی :  902 لیتر بر دقیقه 

جنس : استیل و فولاد   

نوع آب بند : lip-type

حداکثر دما : 150 درجه سلسیوس      

مشخصات فنی پمپ دنده ای کراخت سری KF

مشخصات فنی پمپ دنده ای کراخت سری KF

ابعاد و اندازه پمپ دنده ای کراخت سری KF

حهت رفاه حال و هم چنین  صرفه جویی در وفتتان،  ابعاد و اندازه پمپ دنده ای  کراخت سری KF را به صورت اختصاصی از کاتالوگ جدا کردیم و در اختیارتان قرار داده ایم.

ابعاد و اندازه پمپ دنده ای کراخت سری KF

ابعاد و اندازه پمپ دنده ای کراخت سری KF

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

امیدواریم تا اینجا توانسته باشیم شما را در انتخاب صحیح پمپ دنده ای کراخت سری KF یاری کنیم. کارشناسان متخصص هومان صنعت آماده اند تا در هر ساعت  از شبانه روز ،با مشاوره ای حرفه ای و دلسوزنه و  به صورت کاملا  رایگان شما را در انتخاب بهترین پمپ یاری نمایند. با ما تماس بگیرید.