پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050 | لیست قیمت ویژه انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 8.6 بار 

 

دبی دوزینگ پمپدبی : حداکثر 189 لیتر بر دقیقه 

 

قطر :  اینچ 

 

کاربرد : با توجه به متریال به کار رفته در این پمپ که شامل آلومینیوم، PP، PVDF و استیل 316 می باشد، برای انتقال انواع حلال و مواد غذایی و هم چنین سیالات حاوی ذرات ریز تا قطر 3.2 میلی متر به کار می رود. 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است.گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است.گراکو این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا بر طرف نماید. گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد.  در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 1050 به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی و فنی  پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

ویژگی های منحصز به فرد: عدم نشتی، عمر بسیار طولانی، دریچه های فنری، پالس کم 

حداکثر دما : 82 درجه سانتی گراد 

 متریال به کار رفته : استیل 16 و آلومینیوم ، هستلوی (آلیاژ بر پایه نیکل)، PP و PVDF

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 3.2 میلی متر 

حداکثر مکش خشک : 4.9

جداکثر مکش تر : 8.8 

 

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050 یک پمپ جا به جایی دوبله است که قطر ورودی و خروجی 1 اینچ دارد. مواد به کار رفته در این پمپ عبارتند از : آلومینیوم، پلیپروپیلن، پلیپروپیلن هادی، PVDF ، استیل ضد زنگ و هاستلوی.. والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. پمپ مدل 1050 مزایای زیادی دارد از آن جمله می توان به عدم نشتی به دلیل استفاده از بخش مرکزی یک تکه، عمر بسیار طولانی ( 5 برابر دیگر پمپ های دیافراگمی) و داشتن دریچه های فنری قابل تعمیر از بیرون با پالس کم اشاره کرد. این پمپ حداکثر فشار کاری 8.6 بار، حداکثر آب دهی 189 لیتر بر دقیقه، مکش 4.9 تا 8.8 متر می باشد.

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1050

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است.زیرا اگر پمپ نادرستی را انتخاب نمایید، علاوه بر معیوب شدن پمپ می تواند به تاسیسات آسیب رساند و هزینه ها را تا میزان قابل توجهی افزایش دهد. علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.