پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1590 | قیمت گراکو انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 1590

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1590

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 8.7 بار 

 

دبی دوزینگ پمپدبی : حداکثر 378 لیتر بر دقیقه 

 

قطر : 1/2-1 اینچ 

 

کاربرد : برای انتقال انواع سیالات با ویسکوزیته های متنوع در صنایع غذایی، شیمیایی و … 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است.گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است.  . گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 1590  به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.گراکو این ضمانت  را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند  پاسخ گوی نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا باشد.

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1590

حداکثر دما : 65 درجه سانتی گراد 

ویژگی والو هوا : پوشش سخت و مناسب برای محیط های سخت

 متریال به کار رفته : پلی پروپیلن، آلومینیوم ، استیل 316 و  PVDF که با متریال های بسیاری سازگار می باشند. 

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 4.8 میلیمتر 

 پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 1590 یک پمپ دیافراگمی بادی است که قطری برابر با 1.5 اینچ دارد. این پمپ از موادی چون آلومینیوم، استیل ضد زنگ و پلیپروپیلن ساخته شده است. پمپ مدل 1590 بسیار قابل اعتماد بوده و دارای والو بسته ای می باشد که به راحتی قابل تعمیر است. بر روی این پمپ از پوشش اپوکسی استفاده شده که برای محیط های سخت قابل استفاده می باشد. مانند پمپ سری 1050 عمر این پمپ بسیار زیاد است. بسیاری از قطعات این پمپ به راحتی در دسترس بوده و بدون باز کردن پمپ می توان آن ها را تعویض و تعمیر نمود. حداکثر فشار کاری پمپ هاسکی 1590 برابر با 8.7 بار، حداکثر آب دهی 387 لیتر بر دقیقه و حداکثر مکش 6.8 متر می باشد.

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1590

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 1590

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی سری1590

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی سری1590

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است.زیرا اگر پمپ نادرستی را انتخاب نمایید، علاوه بر معیوب شدن پمپ می تواند به تاسیسات آسیب رساند.  علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.