پمپ دیافراگمی هاسکی سری 2150 | قیمت پمپ هاسکی انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 2150

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 2150

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 8.4 بار 

 

دبی دوزینگ پمپ     دبی : حداکثر 568 لیتر بر دقیقه 

 

قطر : 2 اینچ 

 

کاربرد : برای انتقال انواع سیالات با ویسکوزیته های متنوع در صنایع غذایی، شیمیایی و … 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است.گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است.  . گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 2150  به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.گراکو این ضمانت  را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند  پاسخ گوی نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا باشد.

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 2150

حداکثر دما : 65 درجه سانتی گراد 

ویژگی والو هوا : راندمان بالا، دبی بالا،عمر طولانی و قابلیت تعمیر بدون باز کردن

 متریال به کار رفته : پلی پروپیلن، آلومینیوم ، SST و آهن 

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 6.3 میلیمتر 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکیمدل 2150 یک پمپ جا به جایی مثبت بادی است که قطری برابر با 2 اینچ دارد. مواد به کار رفته در این پمپ عبارتند از : پلیپروپیلن، آلومینیوم، SST  و آهن . والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. مزایای اینپمپ دیافراگمی  شامل راندمان بالا، نرخ جریان بالا، عمر بسیار طولانی و قطعات قابل دسترس و تعمیر بدون نیاز به باز کردن می شود. حداکثر فشار کاری پمپ سری 2150 برابر با 8.4 بار، بیشترین میزان آبدهی 568 کیلو وات و حداکثر مکش 5.48 متر می باشد.

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی 2150

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی 2150

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی 2150

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی 2150

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است.زیرا اگر پمپ نادرستی را انتخاب نمایید، علاوه بر معیوب شدن پمپ می تواند به تاسیسات آسیب رساند.  علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.