پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307 | دانلود کاتالوگ انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 7 بار 

 

دبی دوزینگ پمپدبی : حداکثر 26.5 لیتر بر دقیقه 

 

قطر : 3/8 اینچ 

 

کاربرد : برای انتقال مواد با ویسکوزیته متوسط مانند سس و شکلات و حاوی ذرات جامد و درات خورنده مانند حلال ها

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است.گراکو این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا بر طرف نماید. گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 307  به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است.  در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

حداکثر دما : 65 درجه سانتی گراد 

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 1.5 میلیمتر 

ویژگی والو هوا : پالس کم و عملکرد نرم و سریع 

 متریال به کار رفته : پلی پروپیلن، استال 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 307 مانند سری قبلی از پلیپروپیلن و استال با کیفیت ساخته شده است. والو هوای این پمپ پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. از مزایای مدل 307 می توان به مونتاژ سریع، طراحی بهینه، سرویس آسان والو هوا و پک والو ها، توانایی عملکرد بهینه در فشار های بسیار پایین و داشتن منیفولد انشعابی با قابلیت پمپاژ سیالات مختلف بدون مخلوط شدن آن ها اشاره کرد. مشخصات فنی این پمپ شامل فشار کاری 7، حداکثر میزان آب دهی 26.5 لیتر بر دقیقه و حداکثر مکش 3.7 متر می باشد.

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

ابعاد و اندازه  پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

ابعاد و اندازه پمپ دیافراگمی هاسکی سری 307

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است. علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.