پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515 | قیمت انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 7 بار 

 

دبی دوزینگ پمپدبی : حداکثر 57 لیتر بر دقیقه 

 

قطر : 1/2 اینچ 

 

کاربرد : برای انتقال انواع سیالات با ویسکوزیته های متنوع در صنایع غذایی، شیمیایی و … 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است.گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است.  در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.گراکو این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا بر طرف نماید. گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 515  به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. 

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 505

حداکثر دما : 82 درجه سانتی گراد 

ویژگی والو هوا : پالس کم و عملکرد نرم و سریع 

 متریال به کار رفته : پلی پروپیلن، استال و PVDF که با متریال های بسیاری سازگار می باشند. 

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 2.5 میلیمتر 

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 515 یک پمپ دیافراگمی دوبله است که از بدنه ی آن از پلیپروپیلن، استال و  PVDFساخته شده است. والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. پیچ به کار رفته در بدنه پمپ مدل 515 نشتی را از بین برده و قابلیت اطمینان آن را تا میزان زیادی افزایش داده است. از مزایای این پمپ می توان به داشتن پورت مرکزی و خروجی، سر و صدای بسیار کم ( کمتر از 85 دسیبل)، سرویس آسان والو هوا و پک والو ها، منیفولد انشعابی با قابلیت پمپاژ سیالات مختلف بدون مخلوط شدن آن ها و نداشتن مکانیکال سیل اشاره نمود. بیشترین فشار کاری این پمپ 7 بار، حداکثر آب دهی 57 لیتر بر دقیقه، حداکثر مکش 4.5 متر و بیشترین اندازه ذرات معلق قابل پمپاژ با این پمپ 2.5 میلی متر می باشد.

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

ابعاد پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

ابعاد پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است.زیرا اگر پمپ نادرستی را انتخاب نمایید، علاوه بر معیوب شدن پمپ می تواند به تاسیسات آسیب رساند.  علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.