پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716 | قیمت ویژه انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی هاسکی سری 515

ویژگی های کلیدی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

 

اهمیت فشار در انتحاب بهترین دوزینگ پمپ

حداکثر فشار : 7 بار 

 

دبی دوزینگ پمپدبی : حداکثر 61 لیتر بر دقیقه 

 

قطر : 3/4 اینچ 

 

کاربرد :پمپاژ و انتقال انواع مواد و سیالات با ویسکوزیته های متنوع و حاوی ذرات ریز جامد مانند آب سیلیس، مواد غذایی و … 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است.گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است. در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی  هاسکی سری 716 به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. گراکو این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا بر طرف نماید. گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. 

 

مشخصات کلی
بررسی تخصصی
مشخصات فنی
ابعاد و اندازه
کاتالوگ

مشخصات کلی پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

حداکثر دما : 82 درجه سانتی گراد 

 متریال به کار رفته : استیل 16 و آلومینیوم 

ماکسیمم قطر ذره قابل انتقال : 2.5 میلیمتر 

ویژگی های منحصز به فرد: داشتن پورت مرکزی،سرویس آسان والو 

نقد و بررسی پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 716

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی  716 یک پمپ جا به جایی مثبت دوبله است که با استفاده از هوا کار می کند. بدنه این پمپ پمپ دیافراگمی  از آلومینیوم و استیل ضد زنگ ساخته شده است. بنابراین در صنایع غذایی بسیار کاربردی می باشد.  بیشترین میزان فشار کاری این پمپ 7 بار، بیشترین میزان اب دهی 61 لیتر بر دقیقه، بیشترین میزان مکش 4.5 متر و ماکسیمم قطر ذرات قابل پمپاژ با این پمپ 2.5 میلی متر است.از مزایای این پمپ می توان به  سر و صدای بسیار کم، داشتن پورت مرکزی و سرویس آسان والو هوا اشاره نمود.

مواد و متریال قابل پمپاژ توسط این پمپ 

چنانچه این پمپ از استیل 316 ساخته شده باشد، می تواند موادی چون اسید چرب، گلوکز، ژلاتین، گلیسرین، چسب، گریس، عسل، شیر، روغن موتور، گاز طبیعی، اوزون، پارافین، آب صابون، سولفوریک اسید، سرکه، آب نمک، استیک اسید، استون،استیلن، الکل اتیل، آمونیاک، خامه، اتانول را پمپاژ کرده و اگر از جنس آلومینیوم باشد می تواند موادی چون استیک اسید،، استون، استیلن، الکل اتیل، آمونیاک، خامه، اتانول، اسید چرب، گلوکز، ژلاتین گلیسیرین،چسب، عسل، شیر، روغن موتور، گازطبیعی، پارافین، آب دریا و آب نمک را پمپاژ نماید. 

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

مشخصات پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

ابعاد پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

ابعاد پمپ دیافراگمی هاسکی سری 716

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

خرید پمپ دیافراگمی مناسب نیارمند داشتن اطلاعات تخصصی در خصوص دبی، فشار، حداکثر مکش و نوع متریال به کار رفته در پمپ است.زیرا اگر پمپ نادرستی را انتخاب نمایید، علاوه بر معیوب شدن پمپ می تواند به تاسیسات آسیب رساند و هزینه ها را تا میزان قابل توجهی افزایش دهد. علاوه بر این موارد، برند ها و مدل های زیادی از انواع پمپ دیافراگمی در بازار موجود اند که این انتخاب را دشوار تر می کنند. بنابراین برای تهیه پمپ دیافراگمی مناسب که علاوه بر تامین نیاز های فنی از نظر قیمت نیز به صرفه باشد نیازمند مشاوره با افرادی متخصص دارید. ما در هومان صنعت این مشکل را برطرف کرده ایم. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز آماده اند تا با ارائه مشاوره رایگان شما را در خرید پمپ دیافراگمی مناسب مانند پمپ وکیوم دیافراگمی یاری نمایند. جهت کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر   ما تماس حاصل فرمایید.