پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی | قیمت پمپ GRACO انواع و جزئیات

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مهم ترین محصول کمپانی گراکو است. GRACO در سال 1926 در آمریکا تاسیس شد و اکنون یک لیدر جهانی در سیستم ها و اجزای انتقال سیال است. محصولات گراکو از جمله پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی به منظور حرکت، اندازه گیری، کنترل و توزیع طیف گسترده ای از سیالات با ویسکوزیته متفاوت و حاوی ذرات جامد در صنایع، روغن کاری وسایل نقلیه و کارگاه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. گراکو موفقیت خود را مدیون تعهد بی دریغ خود به برتری های تکنیکی، تولید در حد کلاس جهانی و خدمات بی نظیر به مشتریان است. گراکو این تضمین را به مشتریان خود می دهد که تمامی محصولاتش قابل اعتماد بوده و می تواند نیاز های مشتریان را در سرتاسر دنیا بر طرف نماید. گراکو به طور مداوم کیفیت و طراحی محصولات خود را ارتقاء بخشیده و این کار را با توجه به نظرات و نیاز های مشتریان انجام می دهد. در مورد افتخارات گراکو می توان گفت از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته به کسب گواهی ها و جوایز زیادی از جمله  FM, UL,ETL  و ATEX  نایل آمده است.

انواع پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی

 

کمپانی گراکو تنها به تولید یک مدل پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی بسنده نکرده است. بلکه این سری پمپ را در 10 نوع و سری گوناگون طراحی و تولید نموده است. این مدل ها در میزان فشار، آب دهی، متریال به کار رفته در بدنه و اجزاء، سایز و نوع سیالی که می توانند پمپاژ نمایند متفاوت می باشند.

 

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

 

 

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 205

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 205

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 205 از موادی مانند پلیپروپیلن، استال و  PVDFساخته شده است. در این مدل پمپ دیافراگمی از شیر یک طرفه فنر دار برای جلوگیری از برگشت استفاده شده است. از مزایای پمپ مدل 205 می توان به داشتن دیافراگم و Santoprene برای عملکرد بهتر، پورت ورودی و خروجی با اندازه های برابر و قابل تعویض و ریموت کنترل اشاره نمود. حداکثر فشار کاری قابل تامین توسط این پمپ 7 بار و بیشترین میزان آب دهی آن 19 لیتر بر دقیقه می باشد. این پمپ می تواند ذرات معلقی را با حداکثر اندازه 1.5 میلی متر پمپاژ نماید.

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 307

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 307

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 307 مانند سری قبلی از پلیپروپیلن و استال با کیفیت ساخته شده است. والو هوای این پمپ پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. از مزایای مدل 307 می توان به مونتاژ سریع، طراحی بهینه، سرویس آسان والو هوا و پک والو ها، توانایی عملکرد بهینه در فشار های بسیار پایین و داشتن منیفولد انشعابی با قابلیت پمپاژ سیالات مختلف بدون مخلوط شدن آن ها اشاره کرد. مشخصات فنی این پمپ شامل فشار کاری 7، حداکثر میزان آب دهی 26.5 لیتر بر دقیقه و حداکثر مکش 3.7 متر می باشد.

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 515

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 515

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 515 یک پمپ دیافراگمی دوبله است که از بدنه ی آن از پلیپروپیلن، استال و  PVDFساخته شده است. والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. پیچ به کار رفته در بدنه پمپ مدل 515 نشتی را از بین برده و قابلیت اطمینان آن را تا میزان زیادی افزایش داده است. از مزایای این پمپ می توان به داشتن پورت مرکزی و خروجی، سر و صدای بسیار کم ( کمتر از 85 دسیبل)، سرویس آسان والو هوا و پک والو ها، منیفولد انشعابی با قابلیت پمپاژ سیالات مختلف بدون مخلوط شدن آن ها و نداشتن مکانیکال سیل اشاره نمود. بیشترین فشار کاری این پمپ 7 بار، حداکثر آب دهی 57 لیتر بر دقیقه، حداکثر مکش 4.5 متر و بیشترین اندازه ذرات معلق قابل پمپاژ با این پمپ 2.5 میلی متر می باشد.

 

 

 پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل  716

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 716

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل  716 یک پمپ جا به جایی مثبت دوبله است که با استفاده از هوا کار می کند. بدنه این پمپ از آلومینیوم و استیل ضد زنگ ساخته شده است. بنابراین در صنایع غذایی بسیار کاربردی می باشد. از مزایای این پمپ می توان به  سر و صدای بسیار کم، داشتن پورت مرکزی و سرویس آسان والو هوا اشاره نمود. بیشترین میزان فشار کاری این پمپ 7 بار، بیشترین میزان اب دهی 61 لیتر بر دقیقه، بیشترین میزان مکش 4.5 متر و ماکسیمم قطر ذرات قابل پمپاژ با این پمپ 2.5 میلی متر می باشد.

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل  1050

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 1050

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل  1050 یک پمپ جا به جایی دوبله است که قطر ورودی و خروجی 1 اینچ دارد. مواد به کار رفته در این پمپ عبارتند از : آلومینیوم، پلیپروپیلن، پلیپروپیلن هادی، PVDF ، استیل ضد زنگ و هاستلوی.. والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. پمپ مدل 1050 مزایای زیادی دارد از آن جمله می توان به عدم نشتی به دلیل استفاده از بخش مرکزی یک تکه، عمر بسیار طولانی ( 5 برابر دیگر پمپ های دیافراگمی) و داشتن دریچه های فنری قابل تعمیر از بیرون با پالس کم اشاره کرد. این پمپ حداکثر فشار کاری 8.6 بار، حداکثر آب دهی 189 لیتر بر دقیقه، مکش 4.9 تا 8.8 متر می باشد.

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 1590

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 1059

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 1590 یک پمپ جا به جایی مثبت بادی است که قطری برابر با 1.5 اینچ دارد. این پمپ از موادی چون آلومینیوم، استیل ضد زنگ و پلیپروپیلن ساخته شده است. پمپ مدل 1590 بسیار قابل اعتماد بوده و دارای والو بسته ای می باشد که به راحتی قابل تعمیر است. بر روی این پمپ از پوشش اپوکسی استفاده شده که برای محیط های سخت قابل استفاده می باشد. مانند پمپ سری 1050 عمر این پمپ بسیار زیاد است. بسیاری از قطعات این پمپ به راحتی در دسترس بوده و بدون باز کردن پمپ می توان آن ها را تعویض و تعمیر نمود. حداکثر فشار کاری پمپ هاسکی 1590 برابر با 8.7 بار، حداکثر آب دهی 387 لیتر بر دقیقه و حداکثر مکش 6.8 متر می باشد.

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 2150

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 2150

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 2150 یک پمپ جا به جایی مثبت بادی است که قطری برابر با 2 اینچ دارد. مواد به کار رفته در این پمپ عبارتند از : پلیپروپیلن، آلومینیوم، SST  و آهن . والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. مزایای این پمپ شامل راندمان بالا، نرخ جریان بالا، عمر بسیار طولانی و قطعات قابل دسترس و تعمیر بدون نیاز به باز کردن می شود. حداکثر فشار کاری پمپ سری 2150 برابر با 8.4 بار، بیشترین میزان آبدهی 568 کیلو وات و حداکثر مکش 5.48 متر می باشد.

 

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 3300

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی سری 3300

 

پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی مدل 3300 یک پمپ جا به جایی 3 اینچ است که از موادی چون آلومینیوم، استیل ضد زنگ و پلیپروپیلن ساخته شده است. والو هوای این پمپ مانند سری 307 پالس کمی داشته که سبب می شود عملکرد نرم و سریعی داشته باشد. پمپ مدل 3300 مزایای زیادی دارد از آن جمله می توان به عدم نشتی به دلیل استفاده از بخش مرکزی یک تکه، راندمان بالا، نرخ جریان بسیار بالا، عمر بالا و  پیکربندی ATEX  اشاره کرد. حداکثر میزان فشار این پمپ 7 بار، ماکسیمم آب دهی 1059 لیتر بر دقیقه و حداکثر مکش 2.4 متر می باشد.

 

تعمیر پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی 

تعمیر

 

پمپ های دیافراگمی هاسکی به خصوص سری های 3300،2150 و  1590 معمولا طول عمر بالایی دارند و به ندرت دچار آسیب می شوند. تنها قطعه ای که در این پمپ بیشتر در معرض آسیب قرار دارد دیافراگم می باشد. اما خوش بختانه دیافراگم جزو قطعات ارزان قیمت بوده و به راحتی می توان آن را تعویض و نصب نمود. علاوه بر این در سری های به خصوصی چون سری 1590 می توان بدون باز کردن پمپ بسیاری از قطعات معیوب و فرسوده را تعویض نمود. 

از جمله راه کار های عملی برای افزایش طول عمر این پمپ و جلوگیری از آسیب به قطعات دیگر می توان به تعویض فیلتر هوا در پمپ دیافراگمی بادی، تنظیم رطوبت هوا، جلوگیری از ورود هوای آلوده به پمپ، تمیز کردن پورت های ورودی و خروجی از رسوبات، آزمایش قطعات الاستیکی پمپ و تعویض آن ها در صورت پارگی و سایش اشاره نمود.

چنان چه با رعایت تمامی این موارد پمپ دیافراگمی هاسکی  شما به هر علتی دچارعیب گردید و نیاز به تعمیر و تعویض قطعات داشت می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

 

لیست قیمت پمپ دیافراگمی هاسکی 

 

لیست قیمت

قیمت پمپ دیافراگمی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به:

 

  • متریال به کار رفته در پمپ
  • نوع پمپ دیافراگمی
  • نوع والو 
  • دوام و طول عمر
  • نوع و جنس دیافراگم
  • میزان بازده پمپ
  • سری پمپ
  • میزان فشار و آب دهی 
  • اندازه ذرات معلق قابل پمپاژ 
  • میزان مکش 

اشاره نمود. با اطلاع از نوع نیاز به این پمپ و ویژگی های سیالی که می خواهید آن را پمپاژ نمایید می توانید موارد بالا را بهینه تر انتخاب نموده و قیمت مناسب تری را خریداری نمایید. مشاوران ما در هومان صنعت همه روزه آماده ارائه مشاورات فنی و به روز ترین لیست قیمت به شما هم وطنان عزیز می باشند. با ما تماس بگیرید.