پمپ روغن داغ Norm | قیمت پمپ روغن داغ نورم انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ روغن داغ نورم

 

پمپ روغن داغ norm ، با کیفیت ترین پمپ روغن داغ موجود در ایران است که توسط کارخانه نورم ترکیه تولید می گردد. کمپانی نورم سال ها پیش در ترکیه تاسیس شد و توانست در تولید انواع پمپ و سیستم های بوستر با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، نیاز مشتریان را در سرتاسر دنیا به خوبی تامین نماید. پمپ های تولید شده توسط کمپانی نورم در صنایع کشتی سازی، آتش نشانی، سیستم های گرمایشی و ساختمان سازی کاربرد وسیعی دارد. از دیگر پمپ های تولید شده توسط کارخانه نورم می توان به پمپ های طبقاتی، پمپ های گریز از مرکز و پمپ های آتش نشانی اشاره کرد.

 

 

انواع پمپ روغن داغ norm

پمپ روغن داغ norm در سری SNKY  تولید می شود که خود دارای 24 زیر سری می باشد. این زیر سری ها در سایز فلنچ، سایز پروانه، قدرت مورد نیاز الکتروموتور، هد و دبی با یکدیگر متفاوت می باشند. برای این که بتوانید زیر سری مناسب را به درستی انتخاب نمایید، باید در منحنی هم پوشانی با داشتن هد و دبی مرود نیاز خود برای پمپاژ روغن داغ، کد پمپ را پیدا کنید.

برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی آن کلیک کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ روغن داغ norm  سری SNKY

 

پمپ روغن داغ نورم سری SKNY

 

پمپ روغن داغ نورم پمپی است تک مرحله ای که پروانه ی آن از نوع بسته می باشد. پوسته وشافت ان افقی بوده و دمای اجزای آن با استفاده از جریان هوای خنک، کاهش می یابد. به لطف طراحی منحصر به فرد و بسیار کاربردی ای که  دارد بدون باز کردن محفظه ی پمپ و لوله کشی ها می توان اجزایی چون یاتاقان، آب بند ها، شافت و پروانه را باز و در صورت نیاز به تعمیر و تعویض قطعات آن ها را خارج کرد. لارم به ذکر است که جهت چرخش این پمپ باید حتما در جهت ساعت گرد باشد.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات فنی

 

انواع و سایز : 24 مدل از سایز 32 تا 100

قطر ورودی : 50 تا 200 میلیمتر

قطر خروجی: 32 تا 125 میلیمتر 

ماکسیمم فشار : 16 بار

ماکسیمم دبی : 350 متر مکعب بر ساعت

ماکسیمم دما : 320 درجه سانتیگراد

طیف موتور های قابل انطباق : از 1450 تا 2900 دور بر دقیقه 

حداکثر هد ( ارتفاع): 105 متر 

سیال خنک کننده : هوا 

جنس پروانه : چدن 

جنس بدنه : چدن

 

 

×

تعمیر پمپ روغن داغ

تعمیر

پمپ روغن داغ نورم از جمله پمپ های بسیار با کیفیت بوده که اگر به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، دچار آسیب نمی شود. از جمله شرایط مساعد برای این پمپ می توان به قرار گرفتن در شرایط آب و هوایی مناسب، استفاده از روغن در همان محدوده ی دمایی تعیین شده و  اتصال به الکتروموتور با دور مناسب اشاره کرد. به علاوه این پمپ باید هر 3 تا 6 ماه یک بار بازبینی شده و قطعاتی مانند یاتاقان های آن روغن کاری و در صورت استهلاک تعویض شوند. چنان چه عدم رعایت موارد نام برده شده سبب شد که پمپ روغ داغ شما دچار عدم کارکرد صحیح و از کار افتادگی شود، می توانید با متخصصین ما در واحد تعیمرات هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر تامین قطعات اورجینال، نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند. با ما تماس بگیرید. 

 

 

لیست قیمت پمپ روغن داغ norm 

 

لیست قیمتپمپ روغن داغ نورم بسته به سایز و اندازه ای که دارد و میزان دبی و فشاری که می تواند تامین کند، قیمت های متنوعی دارد. مسلم است هرچه اندازه پمپ بالاتر باشد و حجم بیشتری از روغن را بتواند پمپاژ نمایدقیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهد. اما در مورد لیست قیمت این پمپ می توان گفت متاسفانه به دلیل وجود ناپایداری های داخلی بازار ایران و هم چنین نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی از این پمپ ها ارائه نمود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ روغن داغ norm هستید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر مشاوره رایگان جدید ترین قیمت پمپ روغن داغ را به شما ارائه نمایند. با ما تماس بگیرید.