پمپ سانتریفیوژ لوارا انواع و جزئیات

پمپ سانتریفیوژ  لوارا پر فروش ترین پمپ تولید شده توسط کارخانه لواراست. لوارا از جمله برندهای با سابقه در زمینه تولید انواع پمپ از جمله پمپ گریز از مرکز، میباشد. لوارا بزرگترین دغدغه خویش را، تولید پمپ هایی بیان میکند که علاوه بر انتقال آب تمیز، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. بزرگترین کاربردهای پمپ لوارا عبارتند از :

مجتمع های مسکونی: انتقال آب به سیستم های گرمایشی و سرمایشی، خروج آب آلوده، انتقال آب سیستم های آتش نشانی در داخل ساحتمان 

کشاورزی : سیستم های آبیاری و زهکشی 

معدن : تامین و یا خروج آب از معدن 

صنایع نفت و گاز: انتقال آب سنگین 

 

 

 

 

انواع پمپ سانتریفیوژ لوارا 

پمپ سانتریفیوژ لوارا تنها محدود به یک سری و مدل نمی شود. بلکه در انواع و جنس های گوناگون تولید می گردد. تنوع این سری ها سبب می شود که لوارا بتواند تمامی حوزه های صنعت و کشاورزی و را پوشش دهد و جایگاه خود را در بازار کشور های گوناگون حفظ نماید. سری های متنوع پمپ های سانتریفیوژ لوارا شامل پمپ های چدنی و استیل می شود که در صنایع غذایی و انتقال مواد ویسکوز و یا دارای مواد معلق کاربرد به سزایی دارد. 

از دیگر سری های پمپ سانتریفیوژ لوارا می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 

برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر و دانلود کاتالوگ هر مدل، بر روی آن کلیک کنید. 

 


پمپ سانتریفیوژ لوارا سری FH 

 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری FH از مهم ترین سری های تولید شده توسط کمپانی لورارست. این پمپ به شکل عمده در کشاورزی، صنعت، افزایش فشار آب  در ساختمان هایی که فشار کمی دارند، سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرند. حداکثر آب دهی این پمپ 550 متر مکعب و بیشترین فشاری که می تواند تامین نماید 10 بار می باشد. همانطور که از تصویر مشخص است پوسته پمپ سانتریفیوژ لوارا سری FH از چدن و پروانه آن از جنس استیل 316 یا چدن می باشد.

کارخانه لوارا سری FH را در مدل های گوناگون تولید نموده است که هر کدام قادر به تحمل ماکسیمم دمای مخصوص به خود می باشند. برای مثال پمپ DN80 تا دمای 85 درجه سانتی گراد و مدل های DN100 ، DN125، DN150 ، FH 315-65 ، FH 315-80 تا دمای 120 درجه سانتی گراد را می توانند پمپاژ نمایند. آب بند مناسب برای این پمپ مکانیکال سیل بوده و بهترین الکتروموتور، الکتروموتوری است که کلاس حفاظتی IP 55 داشته باشد. 

 

 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری SH ( استیل) 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری SH از سری های استیل کارخانه لواراست. جنس پوسته، شافت و پروانه آن تماما استیل 316 می باشد. همانطور که می دانید پمپ های استیل برای پمپاژ موادی به کار می روند که یا خورنده اند و یا نیاز به پمپ بهداشتی دارند. بنابراین این پمپ ها برای انتقال مواد شیمیایی و یا مواد خوراکی در کارخانه های صنایع غذایی به کار برده می شوند. سری SH در سه مدل SHE، SHF و SHS تولید می شود. تفاوت این مدل ها در نحوه اتصال آن ها با الکتروموتور است. سری SHE به وسیله شافت خود به صورت مستقیم و بسته با الکتروموتور کوپل می شود. سری SHS با یک الکتروموتور استاندارد کوپله سر خود شده است. سری SHF با یک موتور استاندارد به همراه شاسی و اسپیسر الاستیک کوپله می شود. حداکثر آب دهی پمپ لوارا سری SH دویست و چهل متر مکعب بر ساعت و حداکثر فشار آن 12 بار در 50 درجه سانتی گراد و یا 10 بار در 120 درجه سانتی گراد می باشد. 

 

 

 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری CA-CEA

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری CA-CEA از سری های استیل کارخانه لوارا است که برای انتقال آب و سیالات بدون مواد معلق، شستشوی صنعتی، سیستم های گردش آب حرارتی، کلر زنی استخر ها، تولید الکل، کشاورزی، تولید جواهرات و تولید الکل به کار می رود. پوسته این پمپ از جنس استیل 304  و پروانه آن استیل 304  و یا 316  می باشد. پمپ CA-CEA  قادر به پمپاژ 31 متر مکعب بر ساعت سیال و تامین فشار کاری 8 بار است. برای راه اندازی این پمپ نیاز به یک الکتروموتور با توان حداکثر 3 کیلو وات و کلاس حفاظتی IP 55 داریم. حداکثر دمای قابل تحمل برای این پمپ نیز 110 درجه سانتی گراد است. 

 

 

 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری CO 

پمپ سانتریفیوژ لوارا سری CO از جمله پمپ هایی است در صنعت و عمران مورد استفاده قرار می گیرد. جنس پروانه و پوسته این پمپ از استیل 316 بوده و آب بند آن مکانیکال سیل می باشد. پمپ لوارا سری CO در شست و شوی سطوح و قطعات فلزی در کارخانه ها، شبت و شوی خط تولید کارخانه های بسته بندی، صنعت نساجی، سیستم های گردش آب گرم، انتقال سیالات ویسکوز و یا دارای  مواد معلق ریز، پمپاژ سیالات خورنده و ماشین های ظرف شویی صنعتی کاربرد دارد. 

میزان آب دهی این پمپ 54 متر مکعب بر ساعت و ماکسیمم فشار آن 3 بار می باشد. دمای سیالی که با استفاده از پمپ سری CO پمپاژ می شود، می تواند حداکثر 110 درجه سانتی گراد باشد. جهت راه اندازی این پمپ به الکتروموتوری با کلاس حفاظتی IP 55 نیاز است که به طور مستقیم به شافت متصل گردد و بتواند تک پروانه این پمپ را به حرکت در آورد. 

 

 

 

تعمیرات پمپ سانتریفیوژ لوارا 

 

تعمیر

پمپ سانتریفیوژ لوارا از برند های با کیفیت ایتالیایی است که اگر در شزایط ایده آل کار کند به ندرت دچار عیب می شود. جهت جلوگیری از معیوب شدن این پمپ باید به شکل منطم آن را بازبینی و چک نمود. برای مثال پس از هر 3 یا 6 ماه آن را از نظر هر گونه صدا و ارتعاش غیر عادی بررسی کرده و یاتاقان های آن را روغن بزنید. در هر دوره بازرسی سعی کنید تمامی قطعات داخلی آن را تمیز کرده و در صورتی فرسودگی و یا زنگ زدگی آن را تعویض نمایید تا مشکل یک عضو از پمپ سبب آسیب به دیگر اجزای پمپ نگردد. چنانچه در صورت رعایت کلیه ی موارد بالا، پمپ لوارای شما هم چنان دچار عیب شد با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس حاصل نمایید. 

 

 

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ لوارا 

 

لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ لوارا به دلیل نوسانات ارز، هیچ گاه ثابت نیست. به علاوه عوامل زیادی نیز در قیمت این پمپ ها موثر است. برای مثال بعضی از این پمپ ها برای کوپل شدن با الکتروموتور نیار به شاسی دارند که قیمت این شاسی نیز به قیمت سیستم پمپ رسانی اضافه می کند. وزن و متریال به کار رفته در این پمپ ها، در قیمت این پمپ موثر است. به طور کلی پمپ هایی که از جنس استیل هستند نسبت به پمپ های چدنی قیمت بالاتری دارند. و اگر اندازه پمپ بیشتر شود و وزن آن افزایش پیدا کند به قیمت آن نیز افزوده می شود. جهت اطلاع از تاثیر گذاری تمامی این موارد در قیمت پمپ لوارا و هم چنین اطلاع از لیست قیمت پمپ سانتریفیوژ لوارا با متخصصان ما در هومان صنعت تماس حاصل فرمایید.