پمپ طبقاتی لوارا | قیمت پمپ طبقاتی لوارا انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ طبقاتی لوارا پر فروش ترین پمپ تولید شده توسط کارخانه لواراست. لوارا از جمله برندهای با سابقه در زمینه تولید انواع پمپ از جمله پمپ گریز از مرکز، می باشد. لوارا بزرگترین دغدغه خویش را، تولید پمپ هایی بیان میکند که علاوه بر انتقال آب تمیز، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. بزرگترین کاربردهای پمپ لوارا عبارتند از :

مجتمع های مسکونی: انتقال آب به سیستم های گرمایشی و سرمایشی، خروج آب آلوده، انتقال آب سیستم های آتش نشانی در داخل ساختمان 

کشاورزی : سیستم های آبیاری و زهکشی 

معدن : تامین و یا خروج آب از معدن 

صنایع نفت و گاز: انتقال آب سنگین 

پمپ طبقاتی لوارا

 

انواع پمپ های طبقاتی لوارا 

 

پمپ های طبقاتی لوارا تنها در یک مدل عرضه نمی شوند، بلکه در در دو دسته ی عمده پمپ های طبقاتی عمودی و افقی تولید می شوند. پمپ طبقاتی عمودی و افقی نیز بنا به جنس و اندازه دسته بندی ها و مدل های گوناگونی دارند. مهم ترین این سری ها، همراه با عکس، کاتالوگ و مشخصات فنی در  زیر ارائه شده اند. 

 

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پمپ طبقاتی لوارا سری SV

 

 

پمپ طبقاتی لوارا سری SV

پمپ طبقاتی لوارا سری SV  از جمله پمپ های طبقاتی استیل لوارا است که به طور عمودی ساخته شده است. این پمپ به طور با استفاده از تکنلوژی چند منظوره ای ساخته شده است که می تواد نیاز های متنوعی را از مشتریان بر طرف نماید. پمپ طبقاتی  سری SV  در 11 مدل ساخته شده که میزان آب دهی آن ها از 1 تا 160 متر مکعب بر ساعت می باشد. نوع طراحی این پمپ به گونه ای است که می تواند به هنگام تعمیرات به راحتی اسمبل شود و هم چنین جنس اجزای آن به شکلی انتخاب شده است که می تواند تا دمای 180 درجه سانتی گراد را تحمل نماید. دیگر ویژگی های فنی این پمپ را می توانید در صفحه ی پمپ طبقاتی لوارا سری SV  بیابید.

 

 

 

 

 آب دهی : بالای 160 متر مکعب بر ساعت 

ماکسیمم فشار کاری : 40 بار 

حداکثر دمای آب: 120 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 55 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 55

جنس بدنه : استیل 

جنس پروانه :استیل 

جنس مکانیکال سیل : کربن و سرامیک 

قطر ورودی : 25 تا 100 میلی متر 

قطر خروجی : 50 تا 100 میلی متر 

 

 

پمپ طبقاتی لوارا سری VM

 

پمپ طبقاتی لوارا سری VM

پمپ طبقاتی لوارا سری VM  یک پمپ طبقاتی عمودی است که بسیار قدرتمند بوده و می تواند انتقال آب را از خانه ها تا مجمتع های بلند بیش از 10 طبقه به خوبی انجام دهد. پوسته ی فلزی، یاتاقان های با کیفیت و استیل ضد زنگ سبب شده است که این پمپ، طول عمر بالایی داشته باشد. به دلیل ضخیم بودن بدنه ی پمپ طبقاتی لوارا، نویز و ارتعاشات این پمپ بسیار پایین است. موتور پمپ سری VM  به صورت کوپل بسته و رزوه شده بوده که سبب می شود، نصب پمپ به صورت کامپکت باشد. در آخر باید خاطر نشان کرد که به دلیل طراحی بی نظیر این پمپ، راندمان بالایی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 آب دهی : بالای 14 متر مکعب بر ساعت 

ماکسیمم فشار کاری : 10 بار 

حداکثر دمای آب: 90 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 3 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 55

جنس بدنه : استیل 304

جنس پروانه : نوریل 

جنس مکانیکال سیل : کربن و سرامیک و EPDM 

قطر ورودی : 25 تا 50 میلی متر 

قطر خروجی : 25 تا 40 میلی متر 

 

 

 

پمپ طبقاتی لوارا سری HM

 

پمپ طبقاتی لوارا سری HM

پمپ طبقاتی لوارا سری HM  یک پمپ طبقاتی افقی است که برای مصارف صنعتی تولید شده است. این پمپ تمامی مزایای هیدرولیکی پمپ های SV  را دارد، که سبب می شود راندمان بالاتری داشته باشد. راندمان بالاتر به این معناست که شما نیاز به پمپ کمتری دارید تا بتوانید نتیجه مورد نظرتان را دریافت کنید. پروانه این پمپ به شکلی تولید و نصب شده است که می تواند طول عمر یاتاقان ها را تا میزان زیادی افزایش دهد. پوسته ی پمپ طبقاتی سری HM  نیز تا 20 درصد افزایش ضخامت داشته است که هم سبب جذب نویز و ارتعاشات و هم سبب افزایش طول عمر و کاهش تعمیر و نگهداری پمپ می شود.

 

 

 

 آب دهی : بالای 29 متر مکعب بر ساعت 

ماکسیمم فشار کاری : 16 بار 

حداکثر دمای آب: 120 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 5.5 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 55

جنس بدنه : استیل 304 و استیل 316

جنس پروانه : نوریل و استیل

جنس مکانیکال سیل : کربن و سرامیک و EPDM 

قطر ورودی : 25 تا 50 میلی متر 

قطر خروجی : 25 تا 40 میلی متر 

 

 

 

تعمیر پمپ های طبقاتی لوارا

 

تعمیرپمپ های طبقاتی  چنان چه  تامین کننده ی صنعتی معتبری آن را عرضه کند معمولا دچار عیب جدی نمی گردند. اما گاهی پیش می آید که برخلاف تمام مراقبت هایی که از این پمپ می شود، در اثر فرسودگی و یا موارد غیر مترقبه، این پمپ دچار مشکل می شود. در صورتی که این پمپ آسیب ببیند، نمی تواند فشار و دبی مطلوب را تولید نماید. گاهی نیز پیش می آید که یاتاقان ها دچار مشکل شده و پمپ نشتی پیدا کند و یا نویز و سر وصدای نامطلوبی را از خود ساطع نماید. چنان چه پمپ شما نیز دچار مشکلاتی از این قبیل و یا هر مشکل دیگری گردید، برای تعمیر آن می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

 

 

لیست قیمت پمپ طبقاتی لوارا 

 

لیست قیمتهمان طور که می دانید به دلیل نوسانات بازار ارز در ایران و هم چنین ناپایداری بازار داخلی، قیمت تمامی اجناس وارداتی از جمله پمپ های طبقاتی خارجی در حال نوسان و افزایش است. . بنابراین تامین کنندگان صنعتی نمی توانند، لیست قیمت ثابتی را پمپ طبقاتی به مشتریان ارائه دهند. چنان چه خواستار اطلاع از قیمت پمپ طبقاتی ایرانی و خارجی هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.