پمپ وکیوم لیبولد | قیمت پمپ وکیوم لیبولد | پمپ Leybold انواع و جزئیات

 

 وکیوم لیبولد مهم ترین محصول کارخانه لیبولد است. کمپانی لیبولد در سال 1850 در آلمان به عنوان پیشتاز و اولین سازنده پمپ وکیوم در دنیا تاسیس گردید. موسس اولیه این کارخانه ارنست لیبولد بود که در سال 1870 بازنشست گردید و کارخانه را به امیل اشمیت و اوتو لندورف فروخت. از آن زمان تاکنون افراد متخصص و تحصیل کرده ی متعددی به مدیریت این کارخانه اضافه شدند و تنوانستند علاوه بر پیشرفت محصولات، پمپ ویکوم لیبولد را در سرتاسر دنیا به شهرت بی نظیری برسانند.

اکنون که 165 سال از تاسیس این کارخانه می گذرد، لیبولد با در دست داشتن کارمندان متخصص و متهد، آزمایشگاه های بسیار مجهز و تمیز و هم چنین تیم تحقیقاتی بی نظیر خود، محصولات وکیوم کننده خود را روز به روز پیشرفته تر و کامل تر کرده و نیاز صنایع گوناگون را به این تجهیز صنعتی پر کاربرد مرتفع نماید. 

پمپ وکیوم لیبولد

 

 

 

انواع پمپ وکیوم لیبولد 

همانطور که قبلا ذکر کردیم، کمپانی لیبولد تنها به تولید یک مدل از پمپ وکیوم بسنده نکرده است، بلکه برای پوشش تمامی کارخانه جات از جمله کارخانه جات صنایع غذایی، بسته بندی، کاغذ سازی، صنایع چوب و صنایع فلزی و … به تولید ده ها مدل و سری گوناگون از پمپ وکیوم لیبولد و تجهیزات جانبی آن پرداخته است. تمامی این مدل ها در سه دسته بندی اصلی پمپ وکیوم خشک، پمپ وکیوم روغنی و پمپ وکیوم آبی جای می گیرند. که هر کدام از آن ها کاربرد و تفاوت های زیادی دارند. به این ویژگی ها و تفاوت ها در مقاله ی پمپ وکیوم به تفضیل اشاره کرده ایم. 

 

جهت اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی آن کلیک نمایید. 

  هیچ داده ای یافت نشد

پمپ وکیوم لیبولد سری SV

پمپ وکیوم لیبولد سری SV از پر کاربردترین پمپ های وکیوم در ایران است. این پمپ وکیوم از نوع پمپ های پمپ های وکیوم روغنی بوده که برای حجم وکیوم های متوسط و یا ترکیب با دیگر سیستم های وکیوم استفاده می گردد. این مدل پمپ وکیوم در دو مدل تک استیج و دو استیج تولید می گردد که باعث می شود بتواند فشار های متنوعی را تامین نماید. پمپ وکیوم لیبولد سری SV باید تحت شرایطی به کار گرفته شود که تمامی نکات ایمنی در مورد آن به خوبی رعابت گردد. برای مثال هرگز نباید برای وکیوم کردن گاز های اشتعال پذیر و یا خورنده مورد استفاده قرار بگیرد. در مورد مشخصات فنی این پمپ وکیوم نیز می توان گفت که این پمپ قادر است گاز را با خحم 40 تا 100 متر مکعب وکیوم کرده و فشار 0.5 تا 1.5 میلی بار را تامین نماید.

 

 

 

تعمیرات پمپ وکیوم لیبولد

 

تعمیر

پمپ وکیوم لیبولد چنان چه تحت شرایط ایده آلی کار کند هر گز دچار عیب جدی نمی شود. منظور از شرایط ایده آل ساعات کاری معقول و ناپیوسته و قرار ندادن آن در معرض شرایط آب و هوایی و دمایی نامساعد است. علاوه بر این با بازبینی و سرویس کاری دوره ای و منظم و تعویض قطعات فرسوده در هر بازبینی و روغن کاری یاتاقان ها می توانید عمر پمپ وکیوم را تا میزان زیادی افزایش دهید. چنان چه با رعایت تمامی این شرایط در اثر استفاده نادرست از پمپ وکیوم leybold، پمپ شما دچار مشکل شد و نیاز به تعیمر و یا تعویض قططعات آن داشتید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

لیست قیمت پمپ وکیوم لیبولد

 

لیست قیمت

قیمت پمپ وکیوم لیبولد به فاکتور های زیادی بستگی دارد. از جمله این فاکتور ها می توان به وزن، سایز، متریال به کار رفته در پروانه و پوسته، دارا بودن بالاست گاز، توان موتور و سرعت چرخش چروانه بستگی دارد. اطلاع از تمامی این موارد می تواند به شما در انتخاب بهتر پمپ وکیومی که از نظر کاربرد و اقتصادی به صرفه باشد، کمک نماید. ولی چنان چه خواستار اطلاع از لیست قیمت پمپ وکیوم Leybold هستید، باید بدانید که متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز و ناپایداری بازار داخلی لیست قیمت این پمپ هیچ گاه ثابت نموده است. بنابراین جهت اطلاع از جدید ترین قیمت ها با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

کاربرد پمپ وکیوم روغنی 

پمپ وکیوم روغنی در 

 • صنایع بسته بندی 
 • صنایع تولید کاغذ و چاپ خانه ها
 • صنایع فولاد 
 • شیردوشی 
 • سیستم های تهویه مطبوع 
 • تولید مقوا و کارتن 
 • آزمایش گاه ها 
 • طلا سازی 
 • لاستیک سازی 

کاربرد دارد.