پمپ وکیوم هامر | قیمت پمپ وکیوم چینی hamer انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ وکیوم هامر

پمپ وکیوم هامر از محصولات شرکت چینی ژجیانگ ونلینگ هونگ باوشی است که هامر نیز نامیده می شود. شرکت ژجیانگ در استان Zhejiang  چین واقع شده است. کمپانی هامر به طور تخصصی در زمینه تولید پمپ وکیوم خشک و روغنی فعالیت می نماید ولی محصولاتی چون گیج های منیفولد، ماشین های بازیافت و کمپرسور را نیز تولید می نماید. وکیوم های هامر در سرد سازی، سیستم های چاپگر، تولید تی بگ ها، تهویه مطبوع، گاز یابی و داروسازی به کار می روند. هامر به علت کیفیت بالای محصولات و تکنولوژی پیشرفته ای که در تولید محصولات خود به کار می برد، علاوه بر چین توانسته است در سرتاسر جهان، نام بلندی را برای خود بدست آورد.

 

انواع پمپ وکیوم هامر

کمپانی هامر تنها به تولید یک مدل از پمپ های وکیوم بسنده نکرده است بلکه پمپ های وکیوم خود را در 6 سری و مدل گوناگون تولید نموده است. هر کدام از این سری ها زیر های متنوع با سایز و مشخصات فنی گوناگونی دارند. برای مثال بعضی از آن ها پمپ های وکیوم مخصوص به صنایع غذایی و برخی دیگر پمپ های وکیوم روتاری هستند.

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

تعمیرات پمپ وکیوم چینی هامر

 

تعمیرپمپ های وکیوم چنان چه در شرایط درست و ایده آلی کار کنند، هرگز دچار عیب و خرابی نمی شوند. منظور از شرایط ایده آل این است که آن را هرگز در بالای مخزنی که حجمی بسیار بزرگ تر از قدرت وکیوم پمپ دارد، نصب ننمایید. و یا از آن برای پمپاژ گاز و بخارات خورنده و اسیدی استفاده نکنید. چنان چه با رعایت تمامی این  شرایط پمپ وکیوم شما دچار هر گونه عیب و یا فرسودگی شد، می توانید با متخصصین ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به تعمیرات آن اقدام نمایند.

 

 

 

قیمت پمپ وکیوم هامر

 

لیست قیمتپمپ وکیوم هامر از پمپ های وکیوم چینی است که علی رغم کیفیت بالایی که دارد، قیمت مناسبی را به خود اختصاص می دهد.  قیمت این پمپ وکیوم به فاکتور هایی نظیر قدرت مکش هوا، توان و سایز بستگی دارد. مسلم است که پمپ هایی با توان بیشتر و سایز بزرگ تر قیمت بالاتری را به خود اختصاص می دهند. قیمت پمپ وکیوم هامر به دلیل این که از کشور چین وارد می شود، به طور مستقیم به قیمت ارز بستگی دارد. متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات بازار ارز نمی توان لیست قیمت ثابتی از پمپ های وکیوم هامر ارائه کرد. بنابراین چنان چه خواستار تهیه و یا اطلاع از قیمت این محصول هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.

 

 

 

 

کاربرد پمپ وکیوم

کاربرد پمپ وکیوم

پمپ وکیوم کاربرد های صنعتی و علمی زیادی دارد. پمپ وکیوم در قالب های کامپوزیت، سازه های پروازی، تولید لوله خلآ و لامپ های برق، لوله پرتو های کاتدی، پردازش نیمه هادی ها، میکروسکوپ الکترونی، فتولیتوگرافی، غنی سازی اورانیوم، چاپخانه ها ، کارخانه های برش شیشه و سنگ ، ساخت کابینت ، و کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

پمپ وکیوم همچنین برای پوشش های خلاء تزئینی روی فلز ، شیشه و پلاستیک ، صرفه جویی در مصرف انرژی و دوام شیشه ، پوشش چشمی ، روکش های سخت برای اجزای موتور فرمول یک ، تجهیزات لبنیاتی مانند دستگاه های شیردوشی، خلا سیم پیچ های موتور الکتریکی، کمپرسورهای زباله، سرویس های تهویه هوا، سیستم فاضلاب، مهندسی خلا و خشک کردن یخ مورد استفاده واقع می شود.