پمپ کارواش اینتر | قیمت پمپ کارواش اینتر انواع و جزئیات

 

پمپ کارواش اینتر تولید شده توسط کمپانی اینترگروپ است. کمپانی اینتر بزرگترین تولید کننده پمپ پیستونی و فشار قوی و هم چنین از بهترین تولید کنندگان تجهیزات هیدرولیک در سرتاسر جهان است. گروه تولیدی اینترگروپ در سال 1977 در ایتالیا توسط Fulvio Montipo تاسیس گردید. در مقایسه با رقیبان این کمپانی، گروه اینترپمپ توانست پمپ های پیستونی و پمپ کارواش فشار قوی ای ایجاد نماید که اندازه کوچک تری داشتند.

کیفیت محصولات اینتر چندان بالا بود که توانست در مدت زمان کوتاهی، بازار پمپ های فشار قوی و پمپ کارواش را از آن خود نموده و به عنوان بزرگترین منبع پمپ های پیستونی در جهان شناخته شود. از دهه 90میلادی گروه اینتر قدمی فراتر در تولید پمپ کارواش اینتر گذاشت و با خرید چندین کمپانی بزرگ و تولید کننده محصولات صنعتی هم چون الکتروموتور توانست به بازار بورس میلان راه پیدا کند. بزرگترین شعار اینتر بزرگترین تولید کننده پمپ کارواش اینتر، تکنولوژی، انعطاف پذیری و قدرت است.

 

 

برند پمپ کارواش اینتر

 

انواع پمپ اینتر

 

کمپانی اینتر تقسیم بندی پمپ های خود را بر اساس نوع آن ها انجام داده است. به همین دلیل پمپ های آن ها به دو دسته ی پمپ های پیستونی و پمپ های پلانجری تقسیم می شوند. اما از آن جایی پمپ های اینتر در ایران بیشتر در حوزه کارواش مورد استفاده قرار می گیرد، تنها پمپ پیستونی و یا پمپ کارواش اینتر را بررسی می کنیم.

این مدل ها به

  •  پمپ دما بالا 
  • پمپ صنعتی
  • پمپ کشاورزی 
  • پمپ هیدرولیک
  • پمپ استیل

تقسیم بندی میشوند. که پمپ کارواش در دسته ی پمپ های تمیز کننده قرار می گیرد.

 

شما می توانید برای مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک نمایید.

 

پمپ کارواش اینتر

 

پمپ کارواش اینتر

 

پمپ کارواش اینتر از جمله پمپ های پیستونی فشار قوی است که تولید آن آغازگر فعالیت گروه اینتر بود. تولید این پمپ کارواش سبب ایجاد نوآوری ای بنیادین در زمینه پمپ های پیستونی و پمپ کارواش شد. و همین موضوع پمپ کارواش اینتر را به بزرگترین رهبر جهانی پمپ های پیستونی تبدیل نمود. پمپ کارواش اینتر در مقایسه با سایر رقیبان مانند پمپ کارواش برتولینی جمع و جور تر، قابل کنترل تر و کوچک تر بوده و سر و صدای کمتری نیز دارد. مزیت این پمپ نسبت به سایر رقبا این است که به شکلی طراحی شده است که قطعات یدکی آن راحت تر جایگزین شوند.

تفاوت عمده و بسیار مهم پمپ کارواش اینتر نسبت به سایر پمپ های رقیب این است پیستون های آن به جای فولاد از سرامیک بوده و به همین دلیل عمر و قابلیت اطمینان آن نسبت به سایر پمپ ها را بیشتر می کند.

 

 

مشخصات فنی 

 

پمپ کارواش اینتر 3 مدل فشار را می تواند تولید نماید. این 3 فشار عبارتند از 100، 150 و 200 مدل بسته به سری آن 11 و یا 15 لیتر بر دقیقه است. از آن جایی که این مدل در 60 زیر سری عرضه می گردد، هر کدام قابلیت کوپل شوندگی با موتور های متنوعی را دارند. الکتروموتور های مناسب برای این پمپ کارواش باید توانی برابر با 3، 5.5 و 7.5 اسب را داشته و دور آن ها 1400 RPM باشد. قطر ورودی پمپ کارواش اینتر برابر با 1/2 اینچ و قطر خروجی آن 3/8 اینچ می باشد.

 

 

تعمیر پمپ کارواش اینتر

 

تعمیر

چنان چه پمپ کارواش اینتر ،  تحت شرایط ایده آلی نگهداری شود، به ندرت دچار مشکل و عیب می گردد. از جمله شرایطی که باید برای این پمپ فراهم نمود که بتواند طول عمر بالایی داشته باشد عبارت است از :

  • عدم استفاده از سیال با ویسکوزیته بسیار بالا
  • اجتناب از روشن نگه داشتن پمپ، هنگامی که سطح سیال داخل پمپ بسیار پایین است
  • کوپله و نصب شافت نامناسب و نادرست
  • بالا بودن بیش از حد دور الکتروموتور
  • جهت نادرست چرخش شافت

چنان چه با رعایت تمامی این موارد  پمپ کارواش اینترپمپ شما به هر دلیلی دچار عیب و آسیب جدی گردید، می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر آن اقدام نمایند.

 

 

 

قیمت پمپ کارواش اینتر

 

لیست قیمت

قیمت پمپ کارواش  به معیار های متنوعی بستگی دارد. برای مثال چنان چه جنس پمپ  از سرامیک باشد مسلما قیمت بالاتری نسبت به پمپ های چدنی یا پلاستیکی دارند. از جمله دیگر پارامتر های تاثیر گذار دیگری بر روی قیمت پمپ کارواش میزان دبی و فشار تولیدی و هم چنین اندازه پمپ است. دانستن تمامی این مشخصات می تواند به شما در انتخاب پمپ با قیمت مناسب و به صرفه کمک شایانی نماید. اما چنان چه خواستار اطلاع از لیست قیمت پمپ کارواش اینتر هستید، باید بدانید که متاسفانه به دلیل نوسانات بازار ارز و ناپایداری بازار داخلی، قیمت این ثابت نبوده و باید آن را روزانه استعلام نمایید. شما می توانید همه روزه با متخصصان ما در هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، از جدید ترین قیمت پمپ کارواش اینتر نیز مطمئن گردید.