پمپ کف کش اسپیکو | قیمت پمپ کف کش اسپیکو انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ کف کش اسپیکو  (SPICO)از مهم ترین محصولات شرکت اسپیکو است. شرکت اسپیکو که در واقع همان شرکت صنایع پمپ سعدی است که نام تجاری خود را اسپیکو نامیده است. کمپانی اسپیکو با بیش از 30 سال سابقه در تولید انواع پمپ ها مانند پمپ کف کش، پمپ لجن کش و پمپ های شناور توانسته است نیاز داخلی به این پمپ را کاملا تامین نموده و گوی سبقت را از همتایان خارجی خود مانند پمپ کف کش لوارا و پمپ کف کش لئو برباید. کیفیت محصولات کارخانه اسپیکو به قدری بالا بود که توانست در طی این چند سالی که از تاسیس آن می گذردف جوایز و افتخارات زیادی را نصیب خود نماید.

 

پمپ کف کش اسپیکو

 

خط مشی های کمپانی اسپیکو 

 

کمپانی اسپیکو اهداف و خط مشی خود را در چندین مورد کوتاه ولی بسیار مهم و کاربردی خلاصه کرده است. این خطوط مشی عبارتند از : 

– تمرکز بر نیاز ها و خواسته های مشتریان و افزایش رضایت مندی مشتریان

– ارتقاء سطح کیفیت محصولات و خدمات

– برآورده کردن الزامات مربوط به قوانین و مقررات

– ارتقاء سطح دانش و تکنولوژی صنعت سیالات در بین کارکنان و فروشندگان وابسته

 – توجه خاص به بالا بردن سطح شرايط كاري و رفاه پرسنل خود ، به منظور ايجاد حس خودشكوفايي و رضايت شغلي

 

انواع پمپ های کف کش اسپیکو

 

پمپ های کف اسپیکو تنها در یک مدل عرضه نمی شود. بلکه در 4 نوع گوناگون تولید شده که هر نوع آن زیر سری های مخصوص به خود را دارند. چهار دسته ی کلی پمپ های کف کش اسپیکو عبارتند از : پمپ کف کش دو اینچ برای آب های صاف، پمپ کف کش 3 اینچ برای آب های صاف، پمپ کف کش برای آب های ناصاف و آلوده و پمپ کف کش دائم کار برای ایرواشر ها. 

 

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 

 پمپ کف کش اسپیکو 2 اینچ 

 

پمپ کف کش اسپیکو سری 2 اینچ

 

پمپ کف کش اسپیکو 2 اینچ پروانه ای از جنس اسیل داشته و تمامی مکانیکال سیل های آن با توجه به استاندارد های روز اروپا تولید می گردد. از این پمپ کف کش برای تخلیه ی آب در ساختمان ها، منابع آب و آب های زائد، آب های صنعتی، گلخانه ها، مزارع، باغ ها، استخر ها و چاهک هایی که با آب باران پر شده اند. برخی از این پمپ های کف کش دو اینچ تنها با ولتاژ 220 ولت و مابقی با ولتاژ 380 ولت می توانند کار کنند. پروانه، شافت و کلیه ی قسمت های مربوط به آن ها از اسیتل ضد زنگ هستندو سبب می شود که بتوانند مقاومت خوردگی چندین برابری داشته باشند. الکتروموتور متصل شده به این پمپ، توسط رزین نشت گیری می شود تا از ورود آب به آن جلوگیری شود.

 

حداکثر آب دهی : 32 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 38 متر 

حداکثر دمای آب: 40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 1.1تا 2 اسب بخار 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس پروانه : استیل و چدن  

جنس مکانیکال سیل : سیلیسوم کاربید 

قطر خروجی : 2 اینچ 

فلوتر : اختیاری 

 

×

 

 

پمپ کف کش اسپیکو سری 3 اینچ 

 

پمپ کف کش اسپیکو سری 2 اینچ

 

کف کش اسپیکو سری 3 اینچ دقیقا کاربردی مشابه با سری دو اینچ دارد. این کف کش نیز در برخی سری ها تنها سازگار با ولتاژ 220 ولت و در سری های دیگر سازگار با ولتاژ 380 ولت می باشد. کلیه ی قسمت های آلومینیومی کف کش اسپیکو از قبل چربی گیری و اسید کاری شده تا بتواند در مقابل نمک های محلول در آب، مقاومت خوبی را از خود نشان دهد. استفاده از سیل های مکانیکی ضد سایش ( سیلیکون کاربید) با کیفیت، عمر پمپ را تا میزان زیادی بالا برده است. کلیه یپمپ هی تک فاز مجهز به ترمو گارد هستند که پیچ های آنها را به خوبی محافظت می نماید. در طراحی پمپ های اسپیکو، محفظه ای مملو از روغن بین پمپ و الکتروموتور در نظر گرفته شده است که توسط دو عدد مکانیکال سیل مخصوص و دو عدد کاسه نمد روغن کاملا آب بندی شده و نفوذ پذیری آب به داخل پمپ را به صفر می رساند. 

 

 

 

حداکثر آب دهی : 53 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 25 متر 

حداکثر دمای آب:  40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 1.5 تا 1.9 کیلو وات 

حداکثر وزن : 20 کیلو گرم 

حداکثر دور موتور : 3000 دور بر دقیقه

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس پروانه : چدن و استیل 

جنس مکانیکال سیل : سیسلیوم کاربید 

قطر خروجی : 3 اینچ

فلوتر : اختیاری

 

×

 

 

تعمیرات پمپ های کف اسپیکو

 

تعمیرپمپ کف کش اسپیکو باید در شرایط ایده آلی کار کند تا عمر بسیار طولانی ای داشته باشد. از جمله ی این شرایط ایده آل این است که برای انتقال آب با مواد درشت استفاده نگردد. ویا اینکه تنها در ارتفاعی مستغرق شود که بر روی کاتالوگ آن ذکر شده است. چنان چه این پمپ با همین شرایط مورد استفاده قرار بگیرد و هم چنین در بازه های زمانی منظمی بازبینی و سرویس شود، هرگز دچار مشکل نمی گردد. ولی اگر به دلیل فرسودگی و یا استفاده نادرست پمپ کف کش شما دچار هر گونه عیبی گردید می توانید جهت تعمیر آن با قطعات اورجینال، با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

 

 

لیست قیمت پمپ  کف کش اسپیکو 

 

لیست قیمتپمپ های کف کش اسپیکو  نسبت به پمپ های خارجی رقیب مانند پمپ کف کش لئو قیمت مناسب تری دارد. ولی متاسفانه، به دلیل نوسانات قیمت ارز و بی ثباتی بازار داخلی، لیست قیمت این پمپ هم مرتبا دچار نوسان می شود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از جدید ترین لیست قیمت این پمپ هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.