پمپ کف کش لئو | قیمت پمپ کف کش لئو | LEO PUMP انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ کف کش لئو (LEO PUMP)، محصول کارخانه ی لئوی چین است. کمپانی لئو برای اولین بار در سال 1965 فعالیت خود را در چین آغاز نمود. اولین محصولات کمپانی لئو، پمپ های مورد استفاده در صنعت بودند تا اینکه در سال 1995 پمپ های خانگی نیز به لیست محصولات لئو افزوده شدند. کیفیت محصولات لئو به قدری بالا بود که این کمپانی تنها پس از گذشت چندین سال از تاسیس خود، توانست جوایز متعددی را از آن خود کند. پمپ های لئو به دلیل همین کیفیت بالا، توانستند علاوه بر آسیا، جایگاه خوبی در کشور های اروپایی نیز پیدا کنند. هم اکنون در ایران، پمپ های طبقاتی لئو، پمپ های خانگی و پمپ های کف کش و لجن کش لئو رضایت مشتریان را تا میزان زیادی کسب نموده اند.

 

عکس پمپ کف کش لئو

 

انواع پمپ های کف کش لئو 

 

پمپ های کف کش لئو، تنها در یک سری عرضه نمی شوند، بلکه با توجه به نیاز کاربر، در سری ها و انواع گوناگون به بازار عرضه می شوند. پمپ های کف کش لئو در پارامتر های چون جنس بدنه، جنس پروانه، میزان هد و دبی و اندازه ذرات معلق قابل انتقال با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند. ما در زیر خلاصه ای از مشخصات فنی و کاربرد هر کدام از سری های پر کاربرد پمپ های کف کش لئو آورده ایم. 

 

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 پمپ کف کش لئو سری XKS

 

 

 پمپ کف کش لئو سری   XKS

 

پمپ کف کش لئو سری XKS  برای انتقال آب های تمیز و یا حاوی مقدار کمی مواد زائد و یا کلیه سیالاتی که خواض شیمیایی و فیزیکی شبیه به آب دارند، استفاده می شود. این پمپ با غرق شدن در آن چاه ها، استخر ها و یا زیر زمین های آب گرفته، آب های اضافه را پمپاژ می کند. پمپ های کف کش سری XKS در دو مدل پلاستیکی و استیل تولید می شوند. همراه با این پمپ ها فلوتر و یا شناوری وجود دارد که همانند سنسور عمل کرده و به موقع، پمپ را قطع و وصل می کند. دیگر مشخصات فنی این پمپ در جدول زیر نشان داده شده است.

 

 

 

حداکثر آب دهی : 12 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 11.5 متر برای پمپ استیل و 8.7 متر برای پمپ پلاستیکی 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 5 میلی متر برای پمپ استیل و 7 میلی متر برای پمپ پلاستیکی 

حداکثر دمای آّب: 35 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 1.3 اسب بخار 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : استیل 304 و PP

جنس پروانه : PA6

جنس اورینگ ها : NBR

قطر خروجی : 1 . 1/4 اینچ 

فلوتر : دارد

 

×

 

 

پمپ کف کش لئو سری LKS

 

 

 پمپ کف کش لئو سری   lks

 

پمپ کف کش لئو سری LKS ویژگی های مشابهی با مدل XKS  دارد. یعنی در دو نوع بدنه استیل ضد رنگ و پلاستیکی تولید شده و می تواند آب را از چاه ها، استخر ها و زیر زمین ها پمپاژ نماید. تفاوت اصلی این پمپ با سری قبل در قدرت ومیزان آب دهی و هد می باشد. یعنی پمپ سری LKS   می تواند، هد و دبی بیشتری تامین نماید. مشخصات فنی این پمپ در جدول زیر آورده شده است.

 

 

حداکثر آب دهی : 12.6 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 11.6 متر برای پمپ استیل و 8.7 متر برای پمپ پلاستیکی 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 5 میلی متر 

حداکثر دمای آّب: 35 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 1.3 اسب بخار 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : استیل 304 و  پلاستیک 

جنس پروانه : PPO

جنس اورینگ ها : NBR

فلوتر : دارد

 

×

 

پمپ کف کش لئو سری XQS

 

 

 پمپ کف کش لئو سری   WQS

 

پمپ کف کش لئو سری XQS برای آب یاری های در مقیاس کوچک، آب یاری باغ ها و منازل، پمپاژ آب های ناصاف صنعتی، تامین آب برای ساختمان سازی و دامپروری مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه این پمپ از جنس استیل و یا چدن و بیشترقطعات آن نیز از استیل می باشد. این سری از پمپ کف کش LEO دارای فلوتر بوده و در صورت نیاز پمپ را به موقع خاموش می کند. توان این پمپ نهایتا 2 اسب بوده و آب را تا دمای 40 درجه ی سانتی گراد می تواند پمپاژ کند. افزایش دمای بیش از این مقدار به پمپ آسیب جدی وارد می کند. دیگر مشخصات فنی این پمپ در جدول زیر قابل مشاهده است.

 

 

حداکثر آب دهی : 15 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 42 متر 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 5 میلی متر 

حداکثر دمای آب:  40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر عمق غوطه وری : 5 متر 

حداکثر PH  آب :  8

حداکثر توان موتور : 1.5 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : چدن و استیل 

جنس پروانه : HT200 و چدن 

جنس اورینگ ها : NBR

جنس مکانیکال سیل : سرامیک 

قطر خروجی : 1 تا 2 

فلوتر : دارد

 

×

 

 

پمپ کف کش لئو سری QDX

 

 پمپ کف کش لئو سری   QDX

 

پمپ کف کش لئو سری QDX از سری پمپ های لئو است که برای پمپاژ آب از چاه های محلی، آب یاری باغ ها و گیاهان خانگی، ساختمان سازی، آبزی پروری و دام پروری مورد استفاده قرار می گیرد. بدنه این پمپ از جنس چدن بوده که می تواند در برابر سایش مقاومت کند. از ویژگی های خاص سری QDX  این است که پروانه از آلیاژ های آلومینیوم ساخته شده است. همانند سری های قبلی، همراه با این پمپ یک فلوتر نیز وجود دارد. دیگر ویژگی های فنی این پمپ در جدول زیر آورده شده است.

 

 

 

حداکثر آب دهی : 40.5 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 25 متر 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 5 میلی متر 

حداکثر دمای آّب: 40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر عمق غوطه وری : 5 متر 

حداکثر PH  آب : 8 

حداکثر توان موتور : 1.1 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : HT 200

جنس پروانه : ppo

جنس اورینگ ها : NBR

جنس مکانیکال سیل : سرامیک 

قطر خروجی : 1 تا 2 

فلوتر : دارد

 

×

 

 

پمپ کف کش لئو سری KBZ

 

 پمپ کف کش لئو سری   KBZ

 

 

پمپ کف کش لئو سری KBZ  پمپی است که برای پمپاژ آب در پروژه های عمرانی، تصفیه فاضلاب، معادن و علی الخصوص معادن زغال سنگ و کلیه ی کاربرد های رایج پمپ های کف کش مانند باغبانی، کشاورزی و آبزی پروری مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این پمپ از چدن بوده و می تواند ذرات با اندازه ی حداکثر 8.5 میلی متر را از خود عبور دهد. برای مشاهده دیگر مشخصات فنی این پمپ به جدول زیر مراجعه کنید.

 

حداکثر آب دهی : 156 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 57 متر 

حداکثر دمای آّب: 40 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر عمق غوطه وری : 25 متر 

حداکثر توان موتور : 15 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

کلاس عایق بندی : B

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : آلیاژ سخت کروم 

جنس مکانیکال سیل : سیلیسیوم کاربید 

قطر خروجی : 2 ، 3، 4 و 6 اینچ 

فلوتر : دارد

 

×

 

 

تعمیرات پمپ های کف کش لئو 

 

تعمیرپمپ کف کش لئو باید در شرایط ایده آلی کار کند تا عمر بسیار طولانی ای داشته باشد. از جمله ی این شرایط ایده آل این است که برای انتقال آب با مواد درشت استفاده نگردد. ویا اینکه تنها در ارتفاعی مستغرق شود که بر روی کاتالوگ آن ذکر شده است. چنان چه این پمپ با همین شرایط مورد استفاده قرار بگیرد و هم چنین در بازه های زمانی منظمی بازبینی و سرویس شود، هرگز دچار مشکل نمی گردد. ولی اگر به دلیل فرسودگی و یا استفاده نادرست پمپ کف کش شما دچار هر گونه عیبی گردید می توانید جهت تعمیر آن با قطعات اورجینال، با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

 

 

لیست قیمت پمپ های کف کش لئو

 

لیست قیمتپمپ های کف کش لئو نسبت به پمپ های خارجی رقیب مانند پمپ کف کش لوارا قیمت مناسب تری دارد. ولی متاسفانه، به دلیل نوسانات قیمت ارز و بی ثباتی بازار داخلی، لیست قیمت این پمپ هم مرتبا دچار نوسان می شود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از جدید ترین لیست قیمت این پمپ هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.